MODIX s.r.o.
Michalovce · Pilovanie a hobľovanie dreva
54 401 €tržby 2025 ▲ 2 118 %+13 512 €zisk 2025aktívna 2 roky1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby 2 453 €, výsledok hospodárenia 623 €
- 25 : tržby 54 401 €, výsledok hospodárenia 13 512 €
MODIX s.r.o. (IČO 56456476) mala v roku 2025 tržby 54 401 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci MODIX
MODIX má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 1 124 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ MODIX
Podľa Registra právnických osôb koná za MODIX 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločník MODIX
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok MODIX
Za rok 2025 má MODIX v závierke tržby 54 401 €, o 2 117,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +13 512 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 54 401 €.
Výkaz ziskov a strát MODIX
Najvyššie tržby: rok 2025, 54 401 €. Najnižšie: rok 2024, 2 453 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 54 401 € |
| 2024 | 2 453 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 14 135 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 13 512 € |
| 2024 | 623 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- MODIX
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +24,8 %, medián odvetvia +3,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | MODIX | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +24,8 % | +3,0 % |
| 2024 | +25,4 % | +2,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MODIX
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 36 853 €, vlastné imanie 19 135 € a záväzky 17 718 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 36 853 € | 19 135 € | 17 718 € |
| 2024 | 5 930 € | 5 623 € | 307 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MODIX (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 54 401 € | 13 512 € | 36 853 € | 19 135 € | 17 718 € | 16 675 € | +24,8 % |
| 2024 | 2 453 € | 623 € | 5 930 € | 5 623 € | 307 € | 788 € | +25,4 % |
Riziko: zaplatí MODIX?
Peniaze od štátu: MODIX
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy MODIX
Dátum vzniku MODIX je 21. 8. 2024, teda pred 2 rokmi. Skoršie obchodné meno: Krider stream s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2024.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/60884/V
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122313622
- Nový štatutár: Ing. Michal JuhásKonateľ
- Nový spoločník: Ing. Michal JuhásSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým Krider stream s. r. o., odvtedy MODIX s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 2 453 € · majetok 5 930 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 54 401 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MODIX
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
- Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
- Poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
MODIX v odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva
MODIX je v registri v odvetví Spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16), činnosť pilovanie a hobľovanie dreva. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 56 115 € (4 017 závierok), MODIX má 54 401 €, čo je 97 % mediánu. V okrese Michalovce je v tomto odvetví 131 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MODIX 21. z 41.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 20 350 €, polovica do 56 115 €, tri štvrtiny do 217 551 €; 10 % firiem má viac než 680 221 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 880 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 20 350 € |
| medián | 56 115 € |
| horný kvartil | 217 551 € |
| 10 % firiem má viac než | 680 221 € |
| MODIX | 54 401 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- MODIX
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby MODIX s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | MODIX | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 54 401 € | 56 115 € |
| 2024 | 2 453 € | 54 256 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| MODIX | 54 401 € |
|---|---|
| medián okresu Michalovce | 54 401 € |
| medián kraja | 47 340 € |
| medián Slovenska | 56 115 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- FATURA a spol. s.r.o.Prakovce · tržby 137 086 € (2025)
- MXT Group s.r.o.Malacky · tržby 136 920 € (2025)
- VVK s.r.o.Nová Bystrica · tržby 136 800 € (2025)
- SINTA - stroje a náradie s.r.o.Nové Mesto nad Váhom · tržby 136 588 € (2025)
- Kodasan s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 136 587 € (2018)
- SD Style s.r.o.Žilina · tržby 136 574 € (2025)
- LOTOS KM s.r.o.Košice - mestská časť Dargovských hrdinov · tržby 136 261 € (2025)
- NITRAMS s. r. o.Kuková · tržby 136 193 € (2025)
- REGAP, s.r.o.Beckov · tržby 136 102 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MODIX, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo MODIX: Michalovce
MODIX sídli na adrese Narcisová 6859/6, 071 01 Michalovce, okres Michalovce. V obci Michalovce je 6 130 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 12 747. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Michalovce: obyvatelia a dáta ›Okres Michalovce ›Adresár firiem v okrese Michalovce ›
MODIX: IČO, sídlo a základné údaje
MODIX s.r.o. (IČO 56456476) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Michalovce, okres Michalovce. Dátum vzniku je 21. 8. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Ing. Michal Juhás. Za rok 2025 sú v závierke tržby 54 401 € a výsledok hospodárenia +13 512 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Pilovanie a hobľovanie dreva (SK NACE 1611) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 21. 8. 2024 |
| Skoršie názvy | Krider stream s. r. o. |
| Obec | Michalovce |
| Okres | Okres Michalovce |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16) MODIX s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 54 401 €, typická firma odvetvia 56 115 € (medián z 4 017 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Michalovce ›Spracovanie dreva a výrobky z dreva: tržby a mzdy ›Spracovanie dreva a výrobky z dreva v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Michalovce ›
Sieť prepojení firmy MODIX
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MODIX
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MODIX
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 26 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
- Končiace zmluvy47zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 170 tis. €
- Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
- Diery na trhu10odvetví chýba v meste Michalovcetypický nepokrytý dopyt 567 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, OZ Sever548 zmlúv za 3 roky · 29 817 845 € · naposledy 9. 10. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen164 zmlúv za 3 roky · 2 914 751 € · naposledy 29. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.107 zmlúv za 3 roky · 129 838 € · naposledy 25. 9. 2026 Všetkých 460 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Michalovce
BSH Drives and Pumps s.r.o.SYRÁREŇ BEL SLOVENSKO a.s.Unomedical s.r.o.Nemocnica s poliklinikou Štefana Kukuru…Chemkostav, a.s.Všetky firmy v obci Michalovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 16.10) v okrese Michalovce
NAŠ-klampiar, s.r.o.AAinvest, s. r. o.DIANA LOV, spol. s r.o.SIPOL, s.r.o.ProfiSup, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.