KORČULLA s. r. o.
Nové Zámky · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
112 864 €tržby 2025 ▲ 909 %+10 728 €zisk 2025aktívna 2 roky2 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby 11 182 €, výsledok hospodárenia -3 818 €
- 25 : tržby 112 864 €, výsledok hospodárenia 10 728 €
KORČULLA s. r. o. (IČO 56440260) mala v roku 2025 tržby 112 864 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 14. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci KORČULLA
V roku 2025 mala KORČULLA priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 7 813 €.
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 73 % 5 737 €
- Odvody zamestnávateľa 27 % 2 076 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.
Konateľ KORČULLA
Podľa Registra právnických osôb koná za KORČULLA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločník KORČULLA
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok KORČULLA
Za rok 2025 má KORČULLA v závierke tržby 112 864 €, o 909,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +10 728 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 112 864 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 2 344 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát KORČULLA
Najvyššie tržby: rok 2025, 112 864 €. Najnižšie: rok 2024, 11 182 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 112 864 € |
| 2024 | 11 182 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 1 roku z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 6 910 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 10 728 € |
| 2024 | −3 818 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- KORČULLA
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +9,5 %, medián odvetvia +8,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | KORČULLA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +9,5 % | +8,4 % |
| 2024 | −34,1 % | +4,9 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha KORČULLA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 20 257 €, vlastné imanie 11 910 € a záväzky 8 347 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 20 257 € | 11 910 € | 8 347 € |
| 2024 | 1 182 € | 1 182 € | 340 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok KORČULLA (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 112 864 € | 10 728 € | 20 257 € | 11 910 € | 8 347 € | 35 240 € | +9,5 % |
| 2024 | 11 182 € | −3 818 € | 1 182 € | 1 182 € | 340 € | −3 818 € | −34,1 % |
Riziko: zaplatí KORČULLA?
KORČULLA a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 5 zmlúv s dodávateľom KORČULLA v objeme 432 € z roku 2025. Najväčší objem je s odberateľom Mesto-Mestský úrad Nové Zámky: 432 € v 1 zmluve.
História firmy KORČULLA
Dátum vzniku KORČULLA je 8. 8. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/63914/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 11 182 € · majetok 1 182 €
- Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Mesto-Mestský úrad Nové Zámky, hodnota zmluvy 432 €. Firma vznikla 8. 8. 2024.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122305801
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 112 864 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti KORČULLA
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
KORČULLA v odvetví administratívne a kancelárske služby
KORČULLA je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 399 závierok), KORČULLA má 112 864 €, čo je 2,7-násobok mediánu. V okrese Nové Zámky je v tomto odvetví 1 814 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je KORČULLA 176. z 735.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 581 €; 10 % firiem má viac než 393 592 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 697 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 581 € |
| 10 % firiem má viac než | 393 592 € |
| KORČULLA | 112 864 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- KORČULLA
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby KORČULLA s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | KORČULLA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 112 864 € | 42 000 € |
| 2024 | 11 182 € | 39 506 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| KORČULLA | 112 864 € |
|---|---|
| medián okresu Nové Zámky | 39 936 € |
| medián kraja | 40 634 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Lekáreň sv. Juraja plus, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 276 010 € (2019)
- SIUDZIK s. r. o.Nový Tekov · tržby 275 985 € (2025)
- EPS Expres Parcel Service, s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 275 960 € (2022)
- SIMPAR s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 275 840 € (2022)
- HGR Garage s. r. o.Topoľčany · tržby 275 766 € (2025)
- MH-angio s.r.o.Myjava · tržby 275 724 € (2025)
- MP EUROSTAV SK s. r. o.Bardejov · tržby 275 663 € (2025)
- LESSAND a. s.Senica · tržby 275 484 € (2025)
- WHITE & WEISS s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 275 391 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb KORČULLA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo KORČULLA: Nové Zámky
KORČULLA sídli na adrese Letomostie 4359/9, 940 02 Nové Zámky, okres Nové Zámky. V obci Nové Zámky je 6 455 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 22 162. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.
Nové Zámky: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Zámky ›Adresár firiem v okrese Nové Zámky ›
KORČULLA: IČO, sídlo a základné údaje
KORČULLA s. r. o. (IČO 56440260) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Zámky, okres Nové Zámky. Dátum vzniku je 8. 8. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Enes Faiki. Za rok 2025 sú v závierke tržby 112 864 € a výsledok hospodárenia +10 728 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 8. 8. 2024 |
| Obec | Nové Zámky |
| Okres | Okres Nové Zámky |
| Vyrubená daň z príjmov | 2 344 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) KORČULLA s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 112 864 €, typická firma odvetvia 42 000 €, čo je 2,7-násobok mediánu (medián z 24 399 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nové Zámky ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nové Zámky ›
Sieť prepojení firmy KORČULLA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu KORČULLA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu KORČULLA
- Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 160 tis. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
- Končiace zmluvy390zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 900 €
- Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Nové Zámkytypický nepokrytý dopyt 10,6 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 257 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 192 zmlúv za 3 roky · 4 705 249 € · naposledy 12. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava759 zmlúv za 3 roky · 35 855 690 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 910 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Nové Zámky
COOP Jednota Nové Zámky, spotrebné družstvoOSRAM, a.s.tk accelis Materials Slovakia s. r. o.CIKAUTXO SK s.r.o.FIRSTIN, s.r.o.Všetky firmy v obci Nové Zámky ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Nové Zámky
EGGspert, s.r.o.GOOD WOOD s. r. o.G & B GLOBAL s.r.o.RAUL METAL s.r.o.Ski Univerzum s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.