VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Rezort Gura s. r. o.

Oravská Lesná · Skládkovanie alebo trvalé uloženie odpadu

2 500 €tržby 2024+141 €zisk 2024

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 30. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

2 500 €tržby 2024
+141 €zisk 2024
  1. 24 : tržby 2 500 €, výsledok hospodárenia 141 €
  2. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -991 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Rezort Gura s. r. o. (IČO 56437871) mala v roku 2024 tržby 2 500 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Rezort Gura

V roku 2025 mala Rezort Gura priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konatelia Rezort Gura

Podľa Registra právnických osôb konajú za Rezort Gura 3 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.

Spoločníci Rezort Gura

V registri sú zapísaní 3 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Rezort Gura
Podiely spoločníkov na vkladoch Rezort Gura Peter Holubčík 50,0 %, Andrej Holubčík 25,0 %, Matej Habľák 25,0 %. Spolu 5 000 €. Peter Holubčík: 2 500 €, 50,0 %Andrej Holubčík: 1 250 €, 25,0 %Matej Habľák: 1 250 €, 25,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Peter Holubčík50,0 %
  • Andrej Holubčík25,0 %
  • Matej Habľák25,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Peter Holubčíkod 8. 8. 2024 2 500 €50,0 %
Andrej Holubčíkod 8. 8. 2024 1 250 €25,0 %
Matej Habľákod 8. 8. 2024 1 250 €25,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Rezort Gura

Za rok 2024 má Rezort Gura v závierke tržby 2 500 €, a výsledok hospodárenia +141 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20242 500 €
Výsledok hospodárenia 2024141 €zisk
Majetok (aktíva) 2025235 tis. €
Vlastné imanie 20254 150 €
Záväzky 2025230 tis. €98,2 % majetku
Zisková marža 2024+5,6 %medián odvetvia +3,4 %
Súčet výsledkov za 2 roky−850 €2024 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Rezort Gura

Súvaha Rezort Gura

Všetky čísla zo závierok Rezort Gura (2 roky)
Čísla zo závierok Rezort Gura po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−991 €234 587 €4 150 €230 437 €——
20242 500 €141 €111 166 €5 141 €106 025 €526 €+5,6 %

Riziko: zaplatí Rezort Gura?

Peniaze od štátu: Rezort Gura

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Rezort Gura

Dátum vzniku Rezort Gura je 8. 8. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/85629/L
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122306637
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 2 500 € · majetok 111 166 €
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Rezort Gura

  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Pravidelná kontrola detského ihriska

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.

Rezort Gura v odvetví zber a spracúvanie odpadu

Rezort Gura je v registri v odvetví Zber a spracúvanie odpadu (SK NACE 38), činnosť skládkovanie alebo trvalé uloženie odpadu. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 112 457 € (997 závierok), Rezort Gura má 2 500 €, čo je 2 % mediánu. V okrese Námestovo je v tomto odvetví 11 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Rezort Gura 6. z 5.

V odvetví v okrese Námestovo11aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou997Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia112 tis. €rok 2024
Medián ziskovej marže+3,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Rezort Gura, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Dodávka vody, odpady a sanácia v okrese Námestovo ›

Sídlo Rezort Gura: Oravská Lesná

Rezort Gura sídli na adrese Oravská Lesná 1099, 029 57 Oravská Lesná, okres Námestovo. V obci Oravská Lesná je 751 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 384.

Subjektov v obci Oravská Lesná751aktívnych
Subjektov v okrese Námestovo14 384aktívnych
V tom istom odvetví11okres Námestovo

Oravská Lesná: obyvatelia a dáta ›Okres Námestovo ›Adresár firiem v okrese Námestovo ›

Rezort Gura: IČO, sídlo a základné údaje

Rezort Gura s. r. o. (IČO 56437871) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Oravská Lesná, okres Námestovo. Dátum vzniku je 8. 8. 2024, na trhu je 2 roky a štatutármi sú Andrej Holubčík, Matej Habľák a 1 ďalší. Za rok 2024 sú v závierke tržby 2 500 € a výsledok hospodárenia +141 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSkládkovanie alebo trvalé uloženie odpadu (SK NACE 3832)
Základné imanie5 000 €
Vznik8. 8. 2024
ObecOravská Lesná
OkresOkres Námestovo
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví zber a spracúvanie odpadu (SK NACE 38) Rezort Gura s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 2 500 €, typická firma odvetvia 112 457 € (medián z 997 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Námestovo ›Zber a spracúvanie odpadu: tržby a mzdy ›Zber a spracúvanie odpadu v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Námestovo ›

Sieť prepojení firmy Rezort Gura

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Rezort Gura

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Rezort Gura

  • Tendre16súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 929 tis. €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 618 tis. €
  • Končiace zmluvy32zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 32 tis. €
  • Výhry konkurentov113firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 53 tis. €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Oravská Lesnátypický nepokrytý dopyt 296 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

SIPE SK, s.r.o.MH-Holzbau, s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Oravská Lesná

CRT ELECTRONIC s.r.o.AVEX electronics, s.r.o.MIRANO, s.r.o.EASTERN ELECTRONICS SK s.r.o.DREVOSTAVBY BRUNO SLOVAKIA, s.r.o.Všetky firmy v obci Oravská Lesná ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 38.21) v okrese Námestovo

TELUCH s.r.o.MAPESA, s. r. o.Regio Trans s.r.o.PS-plus s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk