VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

RECRU SERVICES Prešov s. r. o.

Prešov · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

45 199 €tržby 2025 ▲ 26 %+18 028 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 18. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

45 199 €tržby 2025 ▲ 26 %
+18 028 €zisk 2025
  1. 24 : tržby 35 790 €, výsledok hospodárenia 23 017 €
  2. 25 : tržby 45 199 €, výsledok hospodárenia 18 028 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

RECRU SERVICES Prešov s. r. o. (IČO 56432631) mala v roku 2025 tržby 45 199 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci RECRU SERVICES Prešov

V roku 2025 mala RECRU SERVICES Prešov priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 6 649 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.

Konateľ RECRU SERVICES Prešov

Podľa Registra právnických osôb koná za RECRU SERVICES Prešov 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Spoločník RECRU SERVICES Prešov

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch RECRU SERVICES Prešov
Podiely spoločníkov na vkladoch RECRU SERVICES Prešov Mgr. Anna Sedláková 100,0 %. Spolu 5 000 €. Mgr. Anna Sedláková: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Mgr. Anna Sedláková100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Mgr. Anna Sedlákováod 7. 8. 2024 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok RECRU SERVICES Prešov

Za rok 2025 má RECRU SERVICES Prešov v závierke tržby 45 199 €, o 26,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +18 028 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 45 199 €.

Tržby 202545 tis. €▲ +26,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202518 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202549 tis. €
Vlastné imanie 202546 tis. €
Záväzky 20253 164 €6,4 % majetku
Pridaná hodnota 202536 tis. €
Zisková marža 2025+39,9 %medián odvetvia +10,2 %
Súčet výsledkov za 2 roky41 tis. €2024 až 2025

Výkaz ziskov a strát RECRU SERVICES Prešov

Súvaha RECRU SERVICES Prešov

Všetky čísla zo závierok RECRU SERVICES Prešov (2 roky)
Čísla zo závierok RECRU SERVICES Prešov po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202545 199 €18 028 €49 209 €46 045 €3 164 €36 374 €+39,9 %
202435 790 €23 017 €53 878 €28 017 €25 861 €31 261 €+64,3 %

Riziko: zaplatí RECRU SERVICES Prešov?

Peniaze od štátu: RECRU SERVICES Prešov

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy RECRU SERVICES Prešov

Dátum vzniku RECRU SERVICES Prešov je 7. 8. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/48361/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 35 790 € · majetok 53 878 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 45 199 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti RECRU SERVICES Prešov

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Odborné poradenské služby pre uchádzačov a záujemcov o zamestnanie okrem činnosti športového agenta
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

RECRU SERVICES Prešov v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

RECRU SERVICES Prešov je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 749 € (13 615 závierok), RECRU SERVICES Prešov má 45 199 €, čo je 97 % mediánu. V okrese Prešov je v tomto odvetví 634 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je RECRU SERVICES Prešov 130. z 253.

V odvetví v okrese Prešov634aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou13 615Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia47 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+10,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb RECRU SERVICES Prešov, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Prešov ›

Sídlo RECRU SERVICES Prešov: Prešov

RECRU SERVICES Prešov sídli na adrese Švábska 6811/62, 080 05 Prešov, okres Prešov. V obci Prešov je 17 921 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 29 241. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Prešov17 921aktívnych
Subjektov v okrese Prešov29 241aktívnych
V tom istom odvetví634okres Prešov
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Prešov: obyvatelia a dáta ›Okres Prešov ›Adresár firiem v okrese Prešov ›

RECRU SERVICES Prešov: IČO, sídlo a základné údaje

RECRU SERVICES Prešov s. r. o. (IČO 56432631) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, okres Prešov. Dátum vzniku je 7. 8. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Mgr. Anna Sedláková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 45 199 € a výsledok hospodárenia +18 028 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Základné imanie5 000 €
Vznik7. 8. 2024
ObecPrešov
OkresOkres Prešov
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) RECRU SERVICES Prešov s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 45 199 €, typická firma odvetvia 46 749 € (medián z 13 615 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Prešov ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Prešov ›

Sieť prepojení firmy RECRU SERVICES Prešov

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu RECRU SERVICES Prešov

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu RECRU SERVICES Prešov

  • Tendre45súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 800 €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy266zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
  • Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
  • Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Prešovtypický nepokrytý dopyt 7,1 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Prešov

Lear Corporation Seating Slovakia s.r.o.MERKURY SHOP s.r.o.MERKURY MARKET SLOVAKIA, s.r.o.KE Prešov Elektrik, s.r.o.MILK-AGRO, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Prešov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Prešov

FL DISTRIBUTION, s.r.o.Epay Group s.r.o.ZOYTEC, s. r. o.RAIS Services, s.r.o.AnaLog s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk