YI.66 s.r.o.
Galanta · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
64 871 €tržby 2025+13 699 €zisk 2025aktívna 2 roky2 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 25 : tržby 64 871 €, výsledok hospodárenia 13 699 €
YI.66 s.r.o. (IČO 56421214) mala v roku 2025 tržby 64 871 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci YI.66
YI.66 má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 2 872 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ YI.66
Podľa Registra právnických osôb koná za YI.66 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločník YI.66
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Yihu Ji100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Yihu Jiod 6. 8. 2024 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok YI.66
Za rok 2025 má YI.66 v závierke tržby 64 871 €, a výsledok hospodárenia +13 699 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 864 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát YI.66
Zisk v 1 roku, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 13 699 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 13 699 € |
| 2024 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha YI.66
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 28 799 €, vlastné imanie 18 699 € a záväzky 10 100 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 28 799 € | 18 699 € | 10 100 € |
| 2024 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok YI.66 (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 64 871 € | 13 699 € | 28 799 € | 18 699 € | 10 100 € | 20 530 € | +21,1 % |
| 2024 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí YI.66?
Peniaze od štátu: YI.66
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy YI.66
Dátum vzniku YI.66 je 6. 8. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/57263/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024majetok 5 000 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122305768
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 64 871 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti YI.66
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
YI.66 v odvetví administratívne a kancelárske služby
YI.66 je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 358 závierok), YI.66 má 64 871 €, čo je 1,5-násobok mediánu. V okrese Galanta je v tomto odvetví 935 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je YI.66 119. z 355.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 406 €; 10 % firiem má viac než 392 550 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 694 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 406 € |
| 10 % firiem má viac než | 392 550 € |
| YI.66 | 64 871 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- YI.66
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby YI.66 s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | YI.66 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 64 871 € | 42 000 € |
| 2024 | — | 39 518 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| YI.66 | 64 871 € |
|---|---|
| medián okresu Galanta | 37 110 € |
| medián kraja | 39 625 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- TalentSync s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 157 772 € (2025)
- C a C group s.r.o.Nitra · tržby 157 767 € (2025)
- LU-TO SK, s. r. o.Ivanka pri Dunaji · tržby 157 732 € (2025)
- ChocoPoint, s.r.o.Prešov · tržby 157 707 € (2025)
- Menark, s.r.o.Lipovec · tržby 157 691 € (2021)
- G.T s.r.o.Sládkovičovo · tržby 157 650 € (2025)
- JANMA s.r.o.Badín · tržby 157 639 € (2025)
- OK Oftal s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 157 554 € (2025)
- SIRCO 2, s. r. o.Svidník · tržby 157 541 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb YI.66, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo YI.66: Galanta
YI.66 sídli na adrese Bratislavská cesta 904/5, 924 01 Galanta, okres Galanta. V obci Galanta je 3 505 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 152. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Galanta: obyvatelia a dáta ›Okres Galanta ›Adresár firiem v okrese Galanta ›
YI.66: IČO, sídlo a základné údaje
YI.66 s.r.o. (IČO 56421214) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Galanta, okres Galanta. Dátum vzniku je 6. 8. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Yihu Ji. Za rok 2025 sú v závierke tržby 64 871 € a výsledok hospodárenia +13 699 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 6. 8. 2024 |
| Obec | Galanta |
| Okres | Okres Galanta |
| Vyrubená daň z príjmov | 1 864 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) YI.66 s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 64 871 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 358 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Galanta ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Galanta ›
Sieť prepojení firmy YI.66
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu YI.66
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu YI.66
- Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy390zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 900 €
- Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
- Diery na trhu5odvetví chýba v meste Galantatypický nepokrytý dopyt 188 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 257 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 191 zmlúv za 3 roky · 4 701 342 € · naposledy 9. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava759 zmlúv za 3 roky · 35 855 690 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 906 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
YJ s. r. o.JT food s. r. o.Ramen King s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Galanta
SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o.Samsung SDS Global SCL Slovakia, s.r.o.COOP Jednota Galanta, spotrebné družstvoAutoprofit, s.r.o.KL Logistic Service spol. s r.o.Všetky firmy v obci Galanta ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Galanta
Brudek trading s. r. o.Aga24 Online, s.r.o.RIOR s.r.o.Cosmos Co s.r.o.CellCenter s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.