VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

T3 Corp., s. r. o.

Dolný Kalník · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

73 012 €tržby 2025 ▲ 236 %+28 757 €zisk 2025

aktívna 2 roky1 zamestnanec (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

73 012 €tržby 2025 ▲ 236 %
+28 757 €zisk 2025
  1. 24 : tržby 21 737 €, výsledok hospodárenia -147 €
  2. 25 : tržby 73 012 €, výsledok hospodárenia 28 757 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

T3 Corp., s. r. o. (IČO 56418876) mala v roku 2025 tržby 73 012 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci T3 Corp.

V roku 2025 mala T3 Corp. priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 7 558 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konateľ T3 Corp.

Podľa Registra právnických osôb koná za T3 Corp. 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Spoločník T3 Corp.

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch T3 Corp.
Podiely spoločníkov na vkladoch T3 Corp. Tomáš Matejička, MBA 100,0 %. Spolu 5 000 €. Tomáš Matejička, MBA: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Tomáš Matejička, MBA100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Tomáš Matejička, MBAod 1. 8. 2024 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok T3 Corp.

Za rok 2025 má T3 Corp. v závierke tržby 73 012 €, o 235,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +28 757 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 73 012 €.

Tržby 202573 tis. €▲ +235,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202529 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202539 tis. €
Vlastné imanie 202534 tis. €
Záväzky 20254 735 €12,3 % majetku
Pridaná hodnota 202540 tis. €
Zisková marža 2025+39,4 %medián odvetvia +8,4 %
Súčet výsledkov za 2 roky29 tis. €2024 až 2025

Výkaz ziskov a strát T3 Corp.

Súvaha T3 Corp.

Všetky čísla zo závierok T3 Corp. (2 roky)
Čísla zo závierok T3 Corp. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202573 012 €28 757 €38 595 €33 860 €4 735 €40 291 €+39,4 %
202421 737 €−147 €3 383 €4 853 €−1 470 €128 €−0,7 %

Riziko: zaplatí T3 Corp.?

Peniaze od štátu: T3 Corp.

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy T3 Corp.

Dátum vzniku T3 Corp. je 1. 8. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/85580/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 21 737 € · majetok 3 383 €
  3. Nový spoločník: Tomáš Matejička, MBASpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122303271
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 73 012 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti T3 Corp.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, obchodu, výroby
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická činnosť a knihárske práce
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Výkon činnosti podriadeného finančného agenta v podregistri: 1. poistenia alebo zaistenia, 2. doplnkového dôchodkového sporenia, 3. starobného dôchodkového sporenia

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

T3 Corp. v odvetví administratívne a kancelárske služby

T3 Corp. je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 401 závierok), T3 Corp. má 73 012 €, čo je 1,7-násobok mediánu. V okrese Martin je v tomto odvetví 798 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je T3 Corp. 85. z 305.

V odvetví v okrese Martin798aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 401Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb T3 Corp., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Martin ›

Sídlo T3 Corp.: Dolný Kalník

T3 Corp. sídli na adrese Dolný Kalník 123, 038 02 Dolný Kalník, okres Martin. V obci Dolný Kalník je 80 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 15 728. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Dolný Kalník80aktívnych
Subjektov v okrese Martin15 728aktívnych
V tom istom odvetví798okres Martin
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Dolný Kalník: obyvatelia a dáta ›Okres Martin ›Adresár firiem v okrese Martin ›

T3 Corp.: IČO, sídlo a základné údaje

T3 Corp., s. r. o. (IČO 56418876) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dolný Kalník, okres Martin. Dátum vzniku je 1. 8. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Tomáš Matejička, MBA. Za rok 2025 sú v závierke tržby 73 012 € a výsledok hospodárenia +28 757 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik1. 8. 2024
ObecDolný Kalník
OkresOkres Martin
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) T3 Corp., s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 73 012 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 401 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Martin ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Martin ›

Sieť prepojení firmy T3 Corp.

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu T3 Corp.

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu T3 Corp.

  • Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 500 €
  • Granty a dotácie70výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
  • Končiace zmluvy384zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
  • Výhry konkurentov74firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Dolný Kalníktypický nepokrytý dopyt 288 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Dolný Kalník

MIRUT s.r.o.WRAM s.r.o.VLNEX s. r. o.PPT s.r.o.ELBAL, s. r. o.Všetky firmy v obci Dolný Kalník ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Martin

BioMedica EE, s. r. o.UVEA MEDIKLINIK, s. r. o.MONACO ST, s.r.o.Syntera s.r.o.San Martin, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk