VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

TRUCK WASH SK s. r. o.

Trnovec nad Váhom · Ostatná stavebná inštalácia

50 718 €tržby 2025 ▲ 68 %+1 455 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

50 718 €tržby 2025 ▲ 68 %
+1 455 €zisk 2025
  1. 24 : tržby 30 240 €, výsledok hospodárenia 600 €
  2. 25 : tržby 50 718 €, výsledok hospodárenia 1 455 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

TRUCK WASH SK s. r. o. (IČO 56417951) mala v roku 2025 tržby 50 718 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 13. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci TRUCK WASH SK

osobné náklady v roku 2025 boli 1 811 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.

Konatelia TRUCK WASH SK

Podľa Registra právnických osôb konajú za TRUCK WASH SK 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Spoločníci TRUCK WASH SK

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch TRUCK WASH SK
Podiely spoločníkov na vkladoch TRUCK WASH SK Adam Zsák 50,0 %, Jozef Žubretovský 50,0 %. Spolu 10 000 €. Adam Zsák: 5 000 €, 50,0 %Jozef Žubretovský: 5 000 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Adam Zsák50,0 %
  • Jozef Žubretovský50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Adam Zsákod 23. 5. 2026 5 000 €50,0 %
Jozef Žubretovskýod 1. 8. 2024 5 000 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok TRUCK WASH SK

Za rok 2025 má TRUCK WASH SK v závierke tržby 50 718 €, o 67,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 455 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 50 718 €.

Tržby 202551 tis. €▲ +67,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20251 455 €zisk
Majetok (aktíva) 202524 tis. €
Vlastné imanie 20257 555 €
Záväzky 202516 tis. €68,1 % majetku
Pridaná hodnota 20255 036 €
Zisková marža 2025+2,9 %medián odvetvia +4,3 %
Súčet výsledkov za 2 roky2 055 €2024 až 2025

Výkaz ziskov a strát TRUCK WASH SK

Súvaha TRUCK WASH SK

Všetky čísla zo závierok TRUCK WASH SK (2 roky)
Čísla zo závierok TRUCK WASH SK po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202550 718 €1 455 €23 671 €7 555 €16 116 €5 036 €+2,9 %
202430 240 €600 €8 206 €6 100 €2 106 €706 €+2,0 %

Riziko: zaplatí TRUCK WASH SK?

Peniaze od štátu: TRUCK WASH SK

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy TRUCK WASH SK

Dátum vzniku TRUCK WASH SK je 1. 8. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/57242/T
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 30 240 € · majetok 8 206 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122303348
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 50 718 €.
  5. Nový štatutár: Adam ZsákKonateľ
  6. Nový spoločník: Adam ZsákSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti TRUCK WASH SK

  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • prípravné práce k realizácii stavby
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

TRUCK WASH SK v odvetví špecializované stavebné práce

TRUCK WASH SK je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť ostatná stavebná inštalácia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 765 € (14 529 závierok), TRUCK WASH SK má 50 718 €, čo je 71 % mediánu. V okrese Šaľa je v tomto odvetví 1 168 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TRUCK WASH SK 86. z 145.

V odvetví v okrese Šaľa1 168aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 529Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia72 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TRUCK WASH SK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Šaľa ›

Sídlo TRUCK WASH SK: Trnovec nad Váhom

TRUCK WASH SK sídli na adrese 907, 925 71 Trnovec nad Váhom, okres Šaľa. V obci Trnovec nad Váhom je 435 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 7 690. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Trnovec nad Váhom435aktívnych
Subjektov v okrese Šaľa7 690aktívnych
V tom istom odvetví1 168okres Šaľa
Na tej istej adrese5aktívnych subjektov

Trnovec nad Váhom: obyvatelia a dáta ›Okres Šaľa ›Adresár firiem v okrese Šaľa ›

TRUCK WASH SK: IČO, sídlo a základné údaje

TRUCK WASH SK s. r. o. (IČO 56417951) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnovec nad Váhom, okres Šaľa. Dátum vzniku je 1. 8. 2024, na trhu je 2 roky a štatutármi sú Adam Zsák a Jozef Žubretovský. Za rok 2025 sú v závierke tržby 50 718 € a výsledok hospodárenia +1 455 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatná stavebná inštalácia (SK NACE 4324)
Základné imanie10 000 €
Vznik1. 8. 2024
ObecTrnovec nad Váhom
OkresOkres Šaľa
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) TRUCK WASH SK s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 50 718 €, typická firma odvetvia 71 765 € (medián z 14 529 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Šaľa ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Šaľa ›

Sieť prepojení firmy TRUCK WASH SK

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu TRUCK WASH SK

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu TRUCK WASH SK

  • Tendre16súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 200 tis. €
  • Granty a dotácie88výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy31zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
  • Výhry konkurentov50firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 72 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Trnovec nad Váhomtypický nepokrytý dopyt 456 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Trnovec nad Váhom

M-M.Šped, s.r.o.AGROVAT PS, s.r.o.AP Transport s.r.o.lukytrans s.r.o.ŠEVČÍK, s.r.o.Všetky firmy v obci Trnovec nad Váhom ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.29) v okrese Šaľa

FM mont, s.r.o.KORA MONT s.r.o.IZOLI s.r.o.Eurodizajn, s.r.o.DoorMont s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk