VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

CNC KoVoK s. r. o.

Petrovice · Obrábanie kovov

40 050 €tržby 2025 ▲ 2 010 %+6 785 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

40 050 €tržby 2025 ▲ 2 010 %
+6 785 €zisk 2025
  1. 24 : tržby 1 898 €, výsledok hospodárenia 1 229 €
  2. 25 : tržby 40 050 €, výsledok hospodárenia 6 785 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

CNC KoVoK s. r. o. (IČO 56400900) mala v roku 2025 tržby 40 050 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ CNC KoVoK

Podľa Registra právnických osôb koná za CNC KoVoK 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Spoločník CNC KoVoK

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch CNC KoVoK
Podiely spoločníkov na vkladoch CNC KoVoK Vladimír Kecik 100,0 %. Spolu 5 000 €. Vladimír Kecik: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Vladimír Kecik100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Vladimír Kecikod 30. 7. 2024 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok CNC KoVoK

Za rok 2025 má CNC KoVoK v závierke tržby 40 050 €, o 2 010,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +6 785 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 40 050 €.

Tržby 202540 tis. €▲ +2 010,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20256 785 €zisk
Majetok (aktíva) 202517 tis. €
Vlastné imanie 202513 tis. €
Záväzky 20253 649 €21,9 % majetku
Pridaná hodnota 20257 760 €
Zisková marža 2025+16,9 %medián odvetvia +4,0 %
Súčet výsledkov za 2 roky8 014 €2024 až 2025

Výkaz ziskov a strát CNC KoVoK

Súvaha CNC KoVoK

Všetky čísla zo závierok CNC KoVoK (2 roky)
Čísla zo závierok CNC KoVoK po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202540 050 €6 785 €16 664 €13 015 €3 649 €7 760 €+16,9 %
20241 898 €1 229 €6 543 €6 229 €314 €1 454 €+64,8 %

Riziko: zaplatí CNC KoVoK?

Peniaze od štátu: CNC KoVoK

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy CNC KoVoK

Dátum vzniku CNC KoVoK je 30. 7. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/85569/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 1 898 € · majetok 6 543 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 40 050 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti CNC KoVoK

  • Kovoobrábanie
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

CNC KoVoK v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov

CNC KoVoK je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť obrábanie kovov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 101 405 € (5 799 závierok), CNC KoVoK má 40 050 €, čo je 39 % mediánu. V okrese Bytča je v tomto odvetví 225 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je CNC KoVoK 26. z 38.

V odvetví v okrese Bytča225aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou5 799Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia101 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb CNC KoVoK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Bytča ›

Sídlo CNC KoVoK: Petrovice

CNC KoVoK sídli na adrese 637, 013 53 Petrovice, okres Bytča. V obci Petrovice je 201 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 4 523.

Subjektov v obci Petrovice201aktívnych
Subjektov v okrese Bytča4 523aktívnych
V tom istom odvetví225okres Bytča

Petrovice: obyvatelia a dáta ›Okres Bytča ›Adresár firiem v okrese Bytča ›

CNC KoVoK: IČO, sídlo a základné údaje

CNC KoVoK s. r. o. (IČO 56400900) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Petrovice, okres Bytča. Dátum vzniku je 30. 7. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Vladimír Kecik. Za rok 2025 sú v závierke tržby 40 050 € a výsledok hospodárenia +6 785 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieObrábanie kovov (SK NACE 2553)
Základné imanie5 000 €
Vznik30. 7. 2024
ObecPetrovice
OkresOkres Bytča
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25) CNC KoVoK s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 40 050 €, typická firma odvetvia 101 405 € (medián z 5 799 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bytča ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Bytča ›

Sieť prepojení firmy CNC KoVoK

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu CNC KoVoK

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu CNC KoVoK

  • Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 17 tis. €
  • Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
  • Končiace zmluvy23zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
  • Výhry konkurentov62firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 900 €
  • Diery na trhu9odvetví chýba v obci Petrovicetypický nepokrytý dopyt 128 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Petrovice

FORTUNA TRADE s.r.o.JF PROMONT s.r.o.INTERSTOMA, s.r.o.ZEPPA s. r. o.Cichlid Fuljers s.r.o.Všetky firmy v obci Petrovice ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.62) v okrese Bytča

KRP, s.r.o.BAJAKOV, s.r.o.M.U. KOV s.r.o.Hireco s.r.o.CG industry SLOVAKIA s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk