NEON-PRO, s.r.o.
Košice - Sídlisko Ťahanovce · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
46 260 €tržby 2025+2 870 €zisk 2025aktívna 2 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 27. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 25 : tržby 46 260 €, výsledok hospodárenia 2 870 €
NEON-PRO, s.r.o. (IČO 56390351) mala v roku 2025 tržby 46 260 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ NEON-PRO
Podľa Registra právnických osôb koná za NEON-PRO 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 27. 9. 2026.
Spoločník NEON-PRO
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Juraj Halás100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Juraj Halásod 17. 8. 2024 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok NEON-PRO
Za rok 2025 má NEON-PRO v závierke tržby 46 260 €, a výsledok hospodárenia +2 870 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát NEON-PRO
Zisk v 1 roku, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 2 870 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 2 870 € |
| 2024 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha NEON-PRO
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 8 380 €, vlastné imanie 7 870 € a záväzky 510 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 8 380 € | 7 870 € | 510 € |
| 2024 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok NEON-PRO (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 46 260 € | 2 870 € | 8 380 € | 7 870 € | 510 € | 3 290 € | +6,2 % |
| 2024 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí NEON-PRO?
Peniaze od štátu: NEON-PRO
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy NEON-PRO
Dátum vzniku NEON-PRO je 17. 8. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/60215/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024majetok 5 000 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 46 260 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti NEON-PRO
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Služby súvisiace so skrášľovaním tela
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 27. 9. 2026.
NEON-PRO v odvetví administratívne a kancelárske služby
NEON-PRO je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 401 závierok), NEON-PRO má 46 260 €, čo je 1,1-násobok mediánu. V okrese Košice I je v tomto odvetví 1 263 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je NEON-PRO 271. z 580.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 619 €; 10 % firiem má viac než 393 650 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 698 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 619 € |
| 10 % firiem má viac než | 393 650 € |
| NEON-PRO | 46 260 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- NEON-PRO
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby NEON-PRO s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | NEON-PRO | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 46 260 € | 42 000 € |
| 2024 | — | 39 510 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| NEON-PRO | 46 260 € |
|---|---|
| medián okresu Košice I | 43 694 € |
| medián kraja | 37 864 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- BUILDER-DE, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 103 737 € (2025)
- Aquáčik s.r.o.Sereď · tržby 103 704 € (2025)
- Backa, s. r. o.Čadca · tržby 103 661 € (2022)
- ROSSONERO s. r. o.Nitra · tržby 103 649 € (2025)
- MAXI-FRUIT s.r.o.Marianka · tržby 103 571 € (2025)
- IMBI INVEST, s.r.o.Tomášikovo · tržby 103 557 € (2025)
- backOFFICE.Sk s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 103 555 € (2025)
- Fortress Trading s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 103 512 € (2015)
- VALOVIČ Predajňa s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 103 473 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb NEON-PRO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo NEON-PRO: Košice - Sídlisko Ťahanovce
NEON-PRO sídli na adrese Bukureštská 27, 040 13 Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce, okres Košice I. V obci Košice - Sídlisko Ťahanovce je 2 418 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 502. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Košice - Sídlisko Ťahanovce: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›
NEON-PRO: IČO, sídlo a základné údaje
NEON-PRO, s.r.o. (IČO 56390351) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Sídlisko Ťahanovce, okres Košice I. Dátum vzniku je 17. 8. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Ing. Juraj Halás. Za rok 2025 sú v závierke tržby 46 260 € a výsledok hospodárenia +2 870 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 27. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 17. 8. 2024 |
| Obec | Košice - Sídlisko Ťahanovce |
| Okres | Okres Košice I |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) NEON-PRO, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 46 260 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 401 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice I ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice I ›
Sieť prepojení firmy NEON-PRO
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu NEON-PRO
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu NEON-PRO
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
- Granty a dotácie73výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy385zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov74firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
- Diery na trhu21odvetví chýba v meste Košice - Sídlisko Ťahanovcetypický nepokrytý dopyt 1,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 274 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 196 zmlúv za 3 roky · 4 719 524 € · naposledy 14. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava760 zmlúv za 3 roky · 35 866 342 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 913 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Sídlisko Ťahanovce
HOTCAR s.r.o.NOMIland s.r.o.SENZOR, s.r.o.EGC, s.r.o.DEXTTER s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Sídlisko Ťahanovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Košice I
Vivicta Slovakia s. r. o.SMB Industries s. r. o.MVT-Partners, s. r. o.CERE Invest Lorinčík, s. r. o.SK - MINERALS s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.