Detská ambulancia Zdravíčko s. r. o.
Bratislava - Petržalka · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
19 976 €tržby 2025+19 575 €zisk 2025aktívna 2 roky4 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 30. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -983 €
- 25 : tržby 19 976 €, výsledok hospodárenia 19 575 €
Detská ambulancia Zdravíčko s. r. o. (IČO 56375964) mala v roku 2025 tržby 19 976 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Detská ambulancia Zdravíčko
V roku 2025 mala Detská ambulancia Zdravíčko priemerne 4 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 40 094 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 613 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Administratívne služby v okrese Bratislava V bola v roku 2025 2 273 €.
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- Detská ambulancia Zdravíčko, odhad zo závierky613 €
- Administratívne služby v okrese Bratislava V2 273 €
- Všetky odvetvia v okrese Bratislava V2 375 €
- Administratívne služby na Slovensku1 532 €
Firma: osobné náklady mikro závierky delené 1,362 (odvody zamestnávateľa), počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Administratívne služby, porovnanie je preto orientačné.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konateľ Detská ambulancia Zdravíčko
Podľa Registra právnických osôb koná za Detská ambulancia Zdravíčko 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.
Spoločník Detská ambulancia Zdravíčko
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- MUDr. Barbora Repková100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| MUDr. Barbora Repkováod 16. 7. 2024 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Detská ambulancia Zdravíčko
Za rok 2025 má Detská ambulancia Zdravíčko v závierke tržby 19 976 €, a výsledok hospodárenia +19 575 €.
Výkaz ziskov a strát Detská ambulancia Zdravíčko
Zisk v 1 roku, strata v 1 roku z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 18 592 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 19 575 € |
| 2024 | −983 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Detská ambulancia Zdravíčko
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 30 518 €, vlastné imanie 23 591 € a záväzky 6 927 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 30 518 € | 23 591 € | 6 927 € |
| 2024 | 5 087 € | 4 017 € | 1 070 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Detská ambulancia Zdravíčko (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 19 976 € | 19 575 € | 30 518 € | 23 591 € | 6 927 € | −5 379 € | +98,0 % |
| 2024 | — | −983 € | 5 087 € | 4 017 € | 1 070 € | −900 € | — |
Riziko: zaplatí Detská ambulancia Zdravíčko?
Detská ambulancia Zdravíčko a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 4 zmluvy s dodávateľom Detská ambulancia Zdravíčko z roku 2025.
História firmy Detská ambulancia Zdravíčko
Dátum vzniku Detská ambulancia Zdravíčko je 16. 7. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/179942/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024majetok 5 087 €
- Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 16. 7. 2024.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 19 976 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Detská ambulancia Zdravíčko
- Prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia: ambulancia všeobecnej ambulantnej zdravotnej starostlivosti v odbornom zameraní pediatria
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Služby súvisiace so skrášľovaním tela
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- Čistiace a upratovacie služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.
Detská ambulancia Zdravíčko v odvetví administratívne a kancelárske služby
Detská ambulancia Zdravíčko je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 399 závierok), Detská ambulancia Zdravíčko má 19 976 €, čo je 48 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 3 653 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Detská ambulancia Zdravíčko 1 117. z 1 575.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 581 €; 10 % firiem má viac než 393 592 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 697 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 581 € |
| 10 % firiem má viac než | 393 592 € |
| Detská ambulancia Zdravíčko | 19 976 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Detská ambulancia Zdravíčko
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Detská ambulancia Zdravíčko s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Detská ambulancia Zdravíčko | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 19 976 € | 42 000 € |
| 2024 | — | 39 506 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Detská ambulancia Zdravíčko | 19 976 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava V | 44 308 € |
| medián kraja | 45 182 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- BodyShape s.r.o. v likvidáciiBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 44 869 € (2019)
- R&J Company, s.r.o.Trnava · tržby 44 863 € (2025)
- Svätá Filoména - liturgická predajňa s. r. o.Žilina · tržby 44 858 € (2025)
- PHI PHI s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 44 848 € (2025)
- Markus Agency s. r. o.Trnovec nad Váhom · tržby 44 843 € (2025)
- DAMINIMA, s. r. o.Ružomberok · tržby 44 841 € (2025)
- Flow lightly s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 44 840 € (2025)
- TopDex s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 44 840 € (2025)
- PEJATO s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 44 840 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Detská ambulancia Zdravíčko, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Detská ambulancia Zdravíčko: Bratislava - Petržalka
Detská ambulancia Zdravíčko sídli na adrese Furdekova 2606/9, 851 04 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 433 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 565. Na tej istej adrese je zapísaných 9 aktívnych subjektov.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
Detská ambulancia Zdravíčko: IČO, sídlo a základné údaje
Detská ambulancia Zdravíčko s. r. o. (IČO 56375964) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 16. 7. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je MUDr. Barbora Repková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 19 976 € a výsledok hospodárenia +19 575 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 16. 7. 2024 |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) Detská ambulancia Zdravíčko s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 19 976 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 399 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›
Sieť prepojení firmy Detská ambulancia Zdravíčko
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Detská ambulancia Zdravíčko
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Detská ambulancia Zdravíčko
- Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 137 tis. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
- Končiace zmluvy390zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 900 €
- Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 257 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 192 zmlúv za 3 roky · 4 705 249 € · naposledy 12. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava759 zmlúv za 3 roky · 35 855 690 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 910 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava V
Vitachem Natural Solutions s. r. o.NORMEDICAL, s.r.o.Penta Hospitals International a. s.TOPgroup a.s.investivita s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.