MIR4ALL s. r. o.
Bratislava - Nové Mesto · Počítačové programovanie
15 400 €tržby 2025 ▼ 18 %+11 727 €zisk 2025aktívna 2 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 3. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby 18 785 €, výsledok hospodárenia 10 672 €
- 25 : tržby 15 400 €, výsledok hospodárenia 11 727 €
MIR4ALL s. r. o. (IČO 56354011) mala v roku 2025 tržby 15 400 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ MIR4ALL
Podľa Registra právnických osôb koná za MIR4ALL 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.
Spoločník MIR4ALL
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Miroslav Hudák100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Miroslav Hudákod 22. 6. 2024 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok MIR4ALL
Za rok 2025 má MIR4ALL v závierke tržby 15 400 €, o 18,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +11 727 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 18 785 €.
Výkaz ziskov a strát MIR4ALL
Najvyššie tržby: rok 2024, 18 785 €. Najnižšie: rok 2025, 15 400 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 15 400 € |
| 2024 | 18 785 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 22 399 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 11 727 € |
| 2024 | 10 672 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- MIR4ALL
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +76,1 %, medián odvetvia +19,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | MIR4ALL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +76,1 % | +19,3 % |
| 2024 | +56,8 % | +12,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MIR4ALL
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 21 658 €, vlastné imanie 17 227 € a záväzky 4 431 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 21 658 € | 17 227 € | 4 431 € |
| 2024 | 20 525 € | 15 672 € | 4 853 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MIR4ALL (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15 400 € | 11 727 € | 21 658 € | 17 227 € | 4 431 € | 13 188 € | +76,1 % |
| 2024 | 18 785 € | 10 672 € | 20 525 € | 15 672 € | 4 853 € | 12 845 € | +56,8 % |
Riziko: zaplatí MIR4ALL?
Peniaze od štátu: MIR4ALL
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy MIR4ALL
Dátum vzniku MIR4ALL je 22. 6. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/85343/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 18 785 € · majetok 20 525 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 15 400 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MIR4ALL
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradia
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.
MIR4ALL v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo
MIR4ALL je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové programovanie. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 914 € (12 889 závierok), MIR4ALL má 15 400 €, čo je 29 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 2 255 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MIR4ALL 1 006. z 1 229.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 869 €, polovica do 53 914 €, tri štvrtiny do 98 225 €; 10 % firiem má viac než 313 728 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 508 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 869 € |
| medián | 53 914 € |
| horný kvartil | 98 225 € |
| 10 % firiem má viac než | 313 728 € |
| MIR4ALL | 15 400 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- MIR4ALL
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby MIR4ALL s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | MIR4ALL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 15 400 € | 53 914 € |
| 2024 | 18 785 € | 50 067 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| MIR4ALL | 15 400 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 55 351 € |
| medián kraja | 60 495 € |
| medián Slovenska | 53 914 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- FIBUMO s. r. o.Bratislava - mestská časť Devín · tržby 33 908 € (2025)
- AMP HOME SWEET s.r.o.Vinodol · tržby 33 904 € (2025)
- ZLATÉ PIESKY s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 33 900 € (2025)
- Michvosoft, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 33 900 € (2025)
- ITKON, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 33 900 € (2025)
- Yanpix, s. r. o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 33 897 € (2025)
- PartiCon Solutions s. r. o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 33 892 € (2025)
- ALEX DÚMP, s. r. o.Prešov · tržby 33 890 € (2025)
- ExtraNet Real, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 33 890 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MIR4ALL, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo MIR4ALL: Bratislava - Nové Mesto
MIR4ALL sídli na adrese Plzenská 17/5, 831 03 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 587 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 398. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
MIR4ALL: IČO, sídlo a základné údaje
MIR4ALL s. r. o. (IČO 56354011) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 22. 6. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Ing. Miroslav Hudák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 15 400 € a výsledok hospodárenia +11 727 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Počítačové programovanie (SK NACE 6210) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 22. 6. 2024 |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) MIR4ALL s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 15 400 €, typická firma odvetvia 53 914 € (medián z 12 889 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy MIR4ALL
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MIR4ALL
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MIR4ALL
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 506 tis. €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy115zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 5 000 €
- Výhry konkurentov71firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 93 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava95 zmlúv za 3 roky · 6 138 304 € · naposledy 16. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.82 zmlúv za 3 roky · 282 253 € · naposledy 29. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas60 zmlúv za 3 roky · 1 988 952 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 3 315 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.01) v okrese Bratislava III
InterWay, a. s.sli.do s. r. o.Innovatrics, s.r.o.Datapac s.r.o.Logamic s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.