TARGET ENERGY INTERNATIONAL s.r.o.
Bratislava - Staré Mesto · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
28 100 €tržby 2025+22 342 €zisk 2025aktívna 2 roky1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 25 : tržby 28 100 €, výsledok hospodárenia 22 342 €
TARGET ENERGY INTERNATIONAL s.r.o. (IČO 56340826) mala v roku 2025 tržby 28 100 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci TARGET ENERGY INTERNATIONAL
V roku 2025 mala TARGET ENERGY INTERNATIONAL priemerne 1 zamestnanca.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.
Konateľ TARGET ENERGY INTERNATIONAL
Podľa Registra právnických osôb koná za TARGET ENERGY INTERNATIONAL 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník TARGET ENERGY INTERNATIONAL
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ "UZAVRETÝ NEDIVERZIFIKOVANÝ RIZIKOVÝ KORPORÁTNY INVESTIČNÝ FOND „MONTEKO"100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ "UZAVRETÝ NEDIVERZIFIKOVANÝ RIZIKOVÝ KORPORÁTNY INVESTIČNÝ FOND „MONTEKO"od 9. 9. 2026 | 50 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok TARGET ENERGY INTERNATIONAL
Za rok 2025 má TARGET ENERGY INTERNATIONAL v závierke tržby 28 100 €, a výsledok hospodárenia +22 342 €.
Výkaz ziskov a strát TARGET ENERGY INTERNATIONAL
Zisk v 1 roku, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 22 342 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 22 342 € |
| 2024 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha TARGET ENERGY INTERNATIONAL
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 77 263 €, vlastné imanie 72 342 € a záväzky 4 921 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 77 263 € | 72 342 € | 4 921 € |
| 2024 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok TARGET ENERGY INTERNATIONAL (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 28 100 € | 22 342 € | 77 263 € | 72 342 € | 4 921 € | 25 101 € | +79,5 % |
| 2024 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí TARGET ENERGY INTERNATIONAL?
Peniaze od štátu: TARGET ENERGY INTERNATIONAL
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy TARGET ENERGY INTERNATIONAL
Dátum vzniku TARGET ENERGY INTERNATIONAL je 28. 6. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/179595/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024majetok 5 000 €
- Nový štatutár: Dmytro FedukinKonateľ
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122286628
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 28 100 €.
- Nový spoločník: AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ "UZAVRETÝ NEDIVERZIFIKOVANÝ RIZIKOVÝ KORPORÁTNY INVESTIČNÝ FOND „MONTEKO"Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti TARGET ENERGY INTERNATIONAL
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Elektroenergetika
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
TARGET ENERGY INTERNATIONAL v odvetví administratívne a kancelárske služby
TARGET ENERGY INTERNATIONAL je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 400 závierok), TARGET ENERGY INTERNATIONAL má 28 100 €, čo je 67 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 5 362 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TARGET ENERGY INTERNATIONAL 1 591. z 2 382.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 605 €; 10 % firiem má viac než 393 584 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 698 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 605 € |
| 10 % firiem má viac než | 393 584 € |
| TARGET ENERGY INTERNATIONAL | 28 100 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- TARGET ENERGY INTERNATIONAL
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby TARGET ENERGY INTERNATIONAL s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | TARGET ENERGY INTERNATIONAL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 28 100 € | 42 000 € |
| 2024 | — | 39 508 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| TARGET ENERGY INTERNATIONAL | 28 100 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 49 388 € |
| medián kraja | 45 183 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- BUTFIRST s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 68 224 € (2025)
- PM Fin., s.r.o.Dulova Ves · tržby 68 207 € (2025)
- BOND services s.r.o.Pezinok · tržby 68 177 € (2025)
- RUPEMA design s. r. o.Trnava · tržby 68 157 € (2025)
- Kaňuk Aero, s. r. o.Považská Bystrica · tržby 68 149 € (2025)
- Sanimedic s. r. o.Hviezdoslavov · tržby 68 148 € (2025)
- OLYA, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 68 140 € (2021)
- Upversity s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 68 125 € (2025)
- IMPACT s.r.o. KošiceKošice - mestská časť Juh · tržby 68 119 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TARGET ENERGY INTERNATIONAL, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo TARGET ENERGY INTERNATIONAL: Bratislava - Staré Mesto
TARGET ENERGY INTERNATIONAL sídli na adrese Špitálska 2203/53, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 970 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 859. Na tej istej adrese je zapísaných 133 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
TARGET ENERGY INTERNATIONAL: IČO, sídlo a základné údaje
TARGET ENERGY INTERNATIONAL s.r.o. (IČO 56340826) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 28. 6. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Dmytro Fedukin. Za rok 2025 sú v závierke tržby 28 100 € a výsledok hospodárenia +22 342 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 50 000 € |
| Vznik | 28. 6. 2024 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) TARGET ENERGY INTERNATIONAL s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 28 100 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 400 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Sieť prepojení firmy TARGET ENERGY INTERNATIONAL
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu TARGET ENERGY INTERNATIONAL
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu TARGET ENERGY INTERNATIONAL
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
- Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy387zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 274 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 196 zmlúv za 3 roky · 4 719 524 € · naposledy 14. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava760 zmlúv za 3 roky · 35 866 342 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 915 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava I
FLINT s. r. o.Iberte s. r. o.Viatris Slovakia s.r.o.Wolt Slovensko s. r. o.HAUSBERG, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.