VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

AOS-BA s. r. o.

Bratislava - Staré Mesto · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

48 300 €tržby 2024+553 €zisk 2024

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

48 300 €tržby 2024
+553 €zisk 2024
  1. 24 : tržby 48 300 €, výsledok hospodárenia 553 €

AOS-BA s. r. o. (IČO 56333561) mala v roku 2024 tržby 48 300 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci AOS-BA

osobné náklady v roku 2024 boli 4 141 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.

Spoločník AOS-BA

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch AOS-BA
Podiely spoločníkov na vkladoch AOS-BA BEN Trading LLC 100,0 %. Spolu 5 000 €. BEN Trading LLC: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • BEN Trading LLC100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
BEN Trading LLCod 13. 3. 2025 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok AOS-BA

Za rok 2024 má AOS-BA v závierke tržby 48 300 €, a výsledok hospodárenia +553 €.

Tržby 202448 tis. €
Výsledok hospodárenia 2024553 €zisk
Majetok (aktíva) 20246 677 €
Vlastné imanie 20245 553 €
Záväzky 20241 124 €16,8 % majetku
Pridaná hodnota 20244 791 €
Zisková marža 2024+1,1 %medián odvetvia +4,9 %
Všetky čísla zo závierok AOS-BA (1 rok)
Čísla zo závierok AOS-BA po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202448 300 €553 €6 677 €5 553 €1 124 €4 791 €+1,1 %

Riziko: zaplatí AOS-BA?

Peniaze od štátu: AOS-BA

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy AOS-BA

Dátum vzniku AOS-BA je 19. 6. 2024, teda pred 2 rokmi. Skoršie obchodné meno: DK96 s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2024.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/179358/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 48 300 € · majetok 6 677 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122278686
  4. Zmena obchodného menaPredtým DK96 s.r.o., odvtedy AOS-BA s. r. o.
  5. Nový spoločník: BEN Trading LLCSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti AOS-BA

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Administratívne služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Kuriérske služby
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Vedenie účtovníctva
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
  • Dizajnérske činnosti
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

AOS-BA v odvetví administratívne a kancelárske služby

AOS-BA je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 39 510 € (20 425 závierok), AOS-BA má 48 300 €, čo je 1,2-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 5 363 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AOS-BA 1 245. z 2 382.

V odvetví v okrese Bratislava I5 363aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou20 425Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia40 tis. €rok 2024
Medián ziskovej marže+4,9 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AOS-BA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Bratislava I ›

Sídlo AOS-BA: Bratislava - Staré Mesto

AOS-BA sídli na adrese Tallerova 4, 811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 961 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 864. Na tej istej adrese je zapísaných 1 159 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 961aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 864aktívnych
V tom istom odvetví5 363okres Bratislava I
Na tej istej adrese1 159aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

AOS-BA: IČO, sídlo a základné údaje

AOS-BA s. r. o. (IČO 56333561) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 19. 6. 2024, na trhu je 2 roky. Za rok 2024 sú v závierke tržby 48 300 € a výsledok hospodárenia +553 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik19. 6. 2024
Skoršie názvyDK96 s.r.o.
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) AOS-BA s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 48 300 €, typická firma odvetvia 39 510 € (medián z 20 425 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy AOS-BA

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu AOS-BA

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu AOS-BA

  • Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 69 tis. €
  • Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
  • Končiace zmluvy385zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
  • Výhry konkurentov74firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

teamworker s.r.o.StavoTechnika s.r.o.HDAS GR s. r. o.LIMAK s.r.o.NTN Rae s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava I

FLINT s. r. o.Iberte s. r. o.Viatris Slovakia s.r.o.Wolt Slovensko s. r. o.HAUSBERG, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk