VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

HRC - QS , s. r. o.

Bratislava - Petržalka · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

439 010 €tržby 2025 ▲ 52 %−148 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

439 010 €tržby 2025 ▲ 52 %
−148 €strata 2025
  1. 24 : tržby 288 644 €, výsledok hospodárenia 2 636 €
  2. 25 : tržby 439 010 €, výsledok hospodárenia -148 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

HRC - QS , s. r. o. (IČO 56331428) mala v roku 2025 tržby 439 010 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci HRC - QS

HRC - QS má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2024 boli 0 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konatelia HRC - QS

Podľa Registra právnických osôb konajú za HRC - QS 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

Spoločníci HRC - QS

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch HRC - QS
Podiely spoločníkov na vkladoch HRC - QS Mgr. Peter Bako 50,0 %, RNDr. Eleonóra Kostyrková 50,0 %. Spolu 5 000 €. Mgr. Peter Bako: 2 500 €, 50,0 %RNDr. Eleonóra Kostyrková: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Mgr. Peter Bako50,0 %
  • RNDr. Eleonóra Kostyrková50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Mgr. Peter Bakood 19. 6. 2024 2 500 €50,0 %
RNDr. Eleonóra Kostyrkováod 19. 6. 2024 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok HRC - QS

Za rok 2025 má HRC - QS v závierke tržby 439 010 €, o 52,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −148 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 439 010 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 920 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025439 tis. €▲ +52,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−148 €strata
Majetok (aktíva) 202545 tis. €
Vlastné imanie 20257 488 €
Záväzky 202538 tis. €83,4 % majetku
Pridaná hodnota 20256 737 €
Zisková marža 2025−0,0 %medián odvetvia +10,2 %
Súčet výsledkov za 2 roky2 488 €2024 až 2025
Vyrubená daň z príjmov1 920 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát HRC - QS

Súvaha HRC - QS

Všetky čísla zo závierok HRC - QS (2 roky)
Čísla zo závierok HRC - QS po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025439 010 €−148 €45 047 €7 488 €37 559 €6 737 €0,0 %
2024288 644 €2 636 €125 432 €7 636 €117 796 €4 261 €+0,9 %

Riziko: zaplatí HRC - QS?

Peniaze od štátu: HRC - QS

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy HRC - QS

Dátum vzniku HRC - QS je 19. 6. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/179328/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122278488
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 288 644 € · majetok 125 432 €
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 439 010 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti HRC - QS

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby ,
  • Skladové, pomocné a prepravné činnosti v doprave
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Inžinierske činnosti,technické testovanie a analýzy

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

HRC - QS v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

HRC - QS je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 724 € (13 613 závierok), HRC - QS má 439 010 €, čo je 9,4-násobok mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 2 341 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je HRC - QS 133. z 1 117.

V odvetví v okrese Bratislava V2 341aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou13 613Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia47 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+10,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb HRC - QS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava V ›

Sídlo HRC - QS: Bratislava - Petržalka

HRC - QS sídli na adrese Kopčianska 10, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 141 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 222. Na tej istej adrese je zapísaných 713 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Petržalka32 141aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 222aktívnych
V tom istom odvetví2 341okres Bratislava V
Na tej istej adrese713aktívnych subjektov

Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

HRC - QS: IČO, sídlo a základné údaje

HRC - QS , s. r. o. (IČO 56331428) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 19. 6. 2024, na trhu je 2 roky a štatutármi sú Mgr. Peter Bako a RNDr Eleonóra Kostyrková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 439 010 € a výsledok hospodárenia −148 €, počet zamestnancov podľa registra je 0.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Základné imanie5 000 €
Vznik19. 6. 2024
ObecBratislava - Petržalka
OkresOkres Bratislava V
Vyrubená daň z príjmov1 920 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) HRC - QS , s. r. o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 439 010 €, typická firma odvetvia 46 724 €, čo je 9,4-násobok mediánu (medián z 13 613 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›

Sieť prepojení firmy HRC - QS

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu HRC - QS

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu HRC - QS

  • Tendre31súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 000 €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
  • Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

HRC Slovakia, s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava V

Kyndryl Services Slovensko, spol. s r.o.ERIGOM SK s. r. o.t&at solutions s. r. o.NK Management s.r.o.INTRA 24 SK s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk