JL Properties s. r. o.
Hôrky · Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
aktívna 2 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk
JL Properties s. r. o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
JL Properties s. r. o. (IČO 56320914), sídlo Hôrky, je v registri zapísaná od 26. 6. 2024 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 15. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konatelia JL Properties
Podľa Registra právnických osôb konajú za JL Properties 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločníci JL Properties
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Jakub Rybanský50,0 %
- Libor Rybanský50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Jakub Rybanskýod 3. 8. 2024 | 2 500 € | 50,0 % |
| Libor Rybanskýod 3. 8. 2024 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok JL Properties
Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 31 483 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát JL Properties
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 153 803 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 118 137 € |
| 2024 | 35 666 € |
| 2023 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha JL Properties
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 1 541 292 €, vlastné imanie 158 803 € a záväzky 1 382 489 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 541 292 € | 158 803 € | 1 382 489 € |
| 2024 | 1 348 960 € | 40 666 € | 1 308 294 € |
| 2023 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok JL Properties (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 118 137 € | 1 541 292 € | 158 803 € | 1 382 489 € | −300 € | — |
| 2024 | — | 35 666 € | 1 348 960 € | 40 666 € | 1 308 294 € | −780 € | — |
| 2023 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí JL Properties?
Peniaze od štátu: JL Properties
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy JL Properties
Dátum vzniku JL Properties je 26. 6. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023majetok 5 000 €
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/85363/L
- Nový štatutár: Libor RybanskýKonateľ
- Nový spoločník: Libor RybanskýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122283570
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti JL Properties
- Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Finančný lízing
- Faktoring a forfaiting
- Vedenie účtovníctva
- Čistiace a upratovacie služby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
JL Properties v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
JL Properties je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností. V okrese Žilina je v tomto odvetví 1 168 aktívnych subjektov.
Sídlo JL Properties: Hôrky
JL Properties sídli na adrese Slnečná 305/7, 010 04 Hôrky, okres Žilina. V obci Hôrky je 192 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 947. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Hôrky: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›
JL Properties: IČO, sídlo a základné údaje
JL Properties s. r. o. (IČO 56320914) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Hôrky, okres Žilina. Dátum vzniku je 26. 6. 2024, na trhu je 2 roky a štatutármi sú Jakub Rybanský a Libor Rybanský.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 26. 6. 2024 |
| Obec | Hôrky |
| Okres | Okres Žilina |
| Vyrubená daň z príjmov | 31 483 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy JL Properties
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu JL Properties
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu JL Properties
- Tendre113súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy25zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 19 tis. €
- Výhry konkurentov527firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 310 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Hôrkytypický nepokrytý dopyt 48 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.200 zmlúv za 3 roky · 3 262 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava195 zmlúv za 3 roky · 1 559 915 € · naposledy 15. 10. 2026Hlavné mesto SR Bratislava83 zmlúv za 3 roky · 21 294 319 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 593 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
JR Ventures s. r. o.AK kredit a. s.PRAMEŇ Kamenná Poruba, s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Hôrky
CONEXTRA s. r. o.Naturtherm, s.r.o.Delivery SK s.r.o.EPM TRADE s.r.o.Promini s.r.o.Všetky firmy v obci Hôrky ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Žilina
LICITOR development, s.r.o.B10 Slovensko, a.s.PP REAL, s. r. o.B10 reality, s.r.o.Pod Zábrehom, a. s.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.