VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

S.O.S. ROAD ASSISTANCE s.r.o.

Ptičie · Nákladná cestná doprava

10 830 €tržby 2025 ▲ 157 %+3 110 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

10 830 €tržby 2025 ▲ 157 %
+3 110 €zisk 2025
  1. 24 : tržby 4 220 €, výsledok hospodárenia -194 €
  2. 25 : tržby 10 830 €, výsledok hospodárenia 3 110 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

S.O.S. ROAD ASSISTANCE s.r.o. (IČO 56317565) mala v roku 2025 tržby 10 830 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci S.O.S. ROAD ASSISTANCE

S.O.S. ROAD ASSISTANCE má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 616 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.

Konateľ S.O.S. ROAD ASSISTANCE

Podľa Registra právnických osôb koná za S.O.S. ROAD ASSISTANCE 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Spoločník S.O.S. ROAD ASSISTANCE

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch S.O.S. ROAD ASSISTANCE
Podiely spoločníkov na vkladoch S.O.S. ROAD ASSISTANCE Ľuboš Romža 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ľuboš Romža: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ľuboš Romža100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ľuboš Romžaod 19. 7. 2024 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok S.O.S. ROAD ASSISTANCE

Za rok 2025 má S.O.S. ROAD ASSISTANCE v závierke tržby 10 830 €, o 156,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 110 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 10 830 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 345 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202511 tis. €▲ +156,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20253 110 €zisk
Majetok (aktíva) 20258 615 €
Vlastné imanie 20257 916 €
Záväzky 2025699 €8,1 % majetku
Pridaná hodnota 20254 109 €
Zisková marža 2025+28,7 %medián odvetvia +2,8 %
Súčet výsledkov za 2 roky2 916 €2024 až 2025
Vyrubená daň z príjmov345 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát S.O.S. ROAD ASSISTANCE

Súvaha S.O.S. ROAD ASSISTANCE

Všetky čísla zo závierok S.O.S. ROAD ASSISTANCE (2 roky)
Čísla zo závierok S.O.S. ROAD ASSISTANCE po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202510 830 €3 110 €8 615 €7 916 €699 €4 109 €+28,7 %
20244 220 €−194 €4 806 €4 806 €—−194 €−4,6 %

Riziko: zaplatí S.O.S. ROAD ASSISTANCE?

Peniaze od štátu: S.O.S. ROAD ASSISTANCE

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy S.O.S. ROAD ASSISTANCE

Dátum vzniku S.O.S. ROAD ASSISTANCE je 19. 7. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/48262/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 4 220 € · majetok 4 806 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 10 830 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti S.O.S. ROAD ASSISTANCE

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

S.O.S. ROAD ASSISTANCE v odvetví pozemná doprava

S.O.S. ROAD ASSISTANCE je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49), činnosť nákladná cestná doprava. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 93 647 € (6 933 závierok), S.O.S. ROAD ASSISTANCE má 10 830 €, čo je 12 % mediánu. V okrese Humenné je v tomto odvetví 139 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je S.O.S. ROAD ASSISTANCE 42. z 48.

V odvetví v okrese Humenné139aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 933Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia94 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb S.O.S. ROAD ASSISTANCE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Doprava a skladovanie v okrese Humenné ›

Sídlo S.O.S. ROAD ASSISTANCE: Ptičie

S.O.S. ROAD ASSISTANCE sídli na adrese 110, 067 41 Ptičie, okres Humenné. V obci Ptičie je 95 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 280. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Ptičie95aktívnych
Subjektov v okrese Humenné9 280aktívnych
V tom istom odvetví139okres Humenné
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Ptičie: obyvatelia a dáta ›Okres Humenné ›Adresár firiem v okrese Humenné ›

S.O.S. ROAD ASSISTANCE: IČO, sídlo a základné údaje

S.O.S. ROAD ASSISTANCE s.r.o. (IČO 56317565) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ptičie, okres Humenné. Dátum vzniku je 19. 7. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Ľuboš Romža. Za rok 2025 sú v závierke tržby 10 830 € a výsledok hospodárenia +3 110 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieNákladná cestná doprava (SK NACE 4941)
Základné imanie5 000 €
Vznik19. 7. 2024
ObecPtičie
OkresOkres Humenné
Vyrubená daň z príjmov345 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví pozemná doprava (SK NACE 49) S.O.S. ROAD ASSISTANCE s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 10 830 €, typická firma odvetvia 93 647 € (medián z 6 933 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Humenné ›Pozemná doprava: tržby a mzdy ›Pozemná doprava v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Humenné ›

Sieť prepojení firmy S.O.S. ROAD ASSISTANCE

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu S.O.S. ROAD ASSISTANCE

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu S.O.S. ROAD ASSISTANCE

  • Tendre40súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 200 tis. €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
  • Končiace zmluvy90zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
  • Výhry konkurentov183firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 000 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Ptičietypický nepokrytý dopyt 514 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Ptičie

MIRSH, s.r.o.MERRYS s.r.o.SV Reality, s.r.o.STEFAN Montage s. r. o.DR-LINE s.r.o.Všetky firmy v obci Ptičie ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Humenné

SPEDGARANT, s.r.o.MP - TRANS, spol. s r.o.TRANSEL, s.r.o.Ritom Trans s.r.o.AH - AutoHandler, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk