HCY Slovakia s. r. o.
Nitra · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
zaniknutá 31. 12. 2025
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 31. 12. 2025. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 9. 2026
Tržby a zisk
HCY Slovakia s. r. o.: subjekt je zrušený ku dňu 31. 12. 2025, tržby v registri nemá.
HCY Slovakia s. r. o. (IČO 56317301), sídlo Nitra, je v registri zapísaná od 6. 6. 2024 do 31. 12. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 18. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 9
Ľudia a vlastníci HCY Slovakia
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok HCY Slovakia
Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát HCY Slovakia
Zisk v 0 rokoch, strata v 1 roku z 2 roky. Súčet za celé obdobie: −359 530 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −359 530 € |
| 2024 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha HCY Slovakia
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 38 816 417 €, vlastné imanie 23 176 602 € a záväzky 15 639 815 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 38 816 417 € | 23 176 602 € | 15 639 815 € |
| 2024 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok HCY Slovakia (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −359 530 € | 38 816 417 € | 23 176 602 € | 15 639 815 € | −3 720 € | — |
| 2024 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí HCY Slovakia?
Peniaze od štátu: HCY Slovakia
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy HCY Slovakia
Dátum vzniku HCY Slovakia je 6. 6. 2024. Závierky v registri máme od roku 2024.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/65542/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024majetok 5 000 €
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
HCY Slovakia v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
HCY Slovakia je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. V okrese Nitra je v tomto odvetví 1 057 aktívnych subjektov.
Sídlo HCY Slovakia: Nitra
HCY Slovakia sídli na adrese Dolné Hony 13, 949 01 Nitra, okres Nitra. V obci Nitra je 19 307 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 545. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Nitra: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›
HCY Slovakia: IČO, sídlo a základné údaje
HCY Slovakia s. r. o. (IČO 56317301) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, okres Nitra. Dátum vzniku je 6. 6. 2024, zánik je v registri zapísaný ku dňu 31. 12. 2025, po 1 roku.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820) |
| Vznik | 6. 6. 2024 |
| Zánik | 31. 12. 2025 |
| Obec | Nitra |
| Okres | Okres Nitra |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Nitra
MED - ART, spol. s r.o.Foxconn Slovakia, spol. s r.o.M+M s.r.o.HAGARD: HAL, spol. s r.o.ENERGY TRADING COMPANY, j. s. a.Všetky firmy v obci Nitra ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Nitra
APOT Invest s.r.o.Krimar Sped s.r.o.EKM invest s.r.o.Quntar Slovak Logistics II s.r.o.KMO GROUP s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.