Discgolf klub SWAM Jahodná
Košice - Barca · Činnosti športových klubov
Fakturačné údaje
Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 2025 : tržby 3 164 €, výsledok hospodárenia 582 €
Discgolf klub SWAM Jahodná (IČO 56293381) mala v roku 2025 tržby 3 164 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Discgolf klub SWAM Jahodná: IČO, sídlo a základné údaje
Discgolf klub SWAM Jahodná (IČO 56293381) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Košice - Barca, okres Košice IV. Dátum vzniku je 11. 9. 2024, na trhu je 2 roky. Za rok 2025 sú v závierke tržby 3 164 € a výsledok hospodárenia +582 €. Štatutármi sú Ján Švec a Michal Csorba.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
DPH, právny stav a úradné zoznamy v sekcii Spoľahlivosť ›Tržby, zisk a majetok Discgolf klub SWAM Jahodná
Za rok 2025 má Discgolf klub SWAM Jahodná v závierke tržby 3 164 €, a výsledok hospodárenia +582 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 0 € podľa Finančnej správy SR.
Všetky čísla zo závierok Discgolf klub SWAM Jahodná (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 164 € | 582 € | 944 € | 944 € | — | — | +18,4 % |
Štatutári Discgolf klub SWAM Jahodná
Podľa Registra právnických osôb konajú za Discgolf klub SWAM Jahodná 2 štatutári. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Činnosti Discgolf klub SWAM Jahodná
V registri sú zapísané 2 predmety podnikania, teda čo Discgolf klub SWAM Jahodná smie robiť.
- ŠK
- šport
Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Discgolf klub SWAM Jahodná v odvetví šport, zábava a rekreácia
Discgolf klub SWAM Jahodná je v registri v odvetví Šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93), činnosť činnosti športových klubov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 19 560 € (4 497 závierok), Discgolf klub SWAM Jahodná má 3 164 €, čo je 16 % mediánu. V okrese Košice IV je v tomto odvetví 370 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Discgolf klub SWAM Jahodná 72. z 84.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 5 127 €, polovica do 19 560 €, tri štvrtiny do 52 006 €; 10 % firiem má viac než 180 115 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 1 200 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 5 127 € |
| medián | 19 560 € |
| horný kvartil | 52 006 € |
| 10 % firiem má viac než | 180 115 € |
| Discgolf klub SWAM Jahodná | 3 164 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 26. 9. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Discgolf klub SWAM Jahodná | 3 164 € |
|---|---|
| medián okresu Košice IV | 27 944 € |
| medián kraja | 16 210 € |
| medián Slovenska | 19 560 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Umenie, zábava a rekreácia v okrese Košice IV ›
Podobne veľké firmy odvetvia v sekcii Financie ›História firmy Discgolf klub SWAM Jahodná
Dátum vzniku Discgolf klub SWAM Jahodná je 11. 9. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2025.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-70046
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 3 164 € · majetok 944 €
- Nový štatutár: Michal CsorbaIný štatutárny orgán
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Celá časová os v sekcii Zmeny ›Sídlo Discgolf klub SWAM Jahodná: Košice - Barca
Discgolf klub SWAM Jahodná sídli na adrese Vozárova 1, 040 17 Košice - mestská časť Barca, okres Košice IV. V obci Košice - Barca je 977 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 301.
Košice - Barca: obyvatelia a dáta ›Okres Košice IV ›Adresár firiem v okrese Košice IV ›
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti športových klubov (SK NACE 9312) |
| Vznik | 11. 9. 2024 |
| Obec | Košice - Barca |
| Okres | Okres Košice IV |
| Vyrubená daň z príjmov | 0 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Ďalšie dáta o firme NÁSKOK
Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.
Prémiové prehľady
Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.
- Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
- Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
- Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
- Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
- Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
V odvetví šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93) Discgolf klub SWAM Jahodná má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 3 164 €, typická firma odvetvia 19 560 € (medián z 4 497 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 26. 9. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice IV ›Šport, zábava a rekreácia: tržby a mzdy ›Šport, zábava a rekreácia v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice IV ›
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.