RENT-BASE s.r.o.
Bratislava - Nové Mesto · Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
3 433 €tržby 2025−32 €strata 2025aktívna 2 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 25 : tržby 3 433 €, výsledok hospodárenia -32 €
RENT-BASE s.r.o. (IČO 56292261) mala v roku 2025 tržby 3 433 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci RENT-BASE
V roku 2025 mala RENT-BASE priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ RENT-BASE
Podľa Registra právnických osôb koná za RENT-BASE 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník RENT-BASE
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Mgr. Ján Jeseňák100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mgr. Ján Jeseňákod 5. 6. 2024 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok RENT-BASE
Za rok 2025 má RENT-BASE v závierke tržby 3 433 €, a výsledok hospodárenia −32 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát RENT-BASE
Zisk v 0 rokoch, strata v 1 roku z 2 roky. Súčet za celé obdobie: −32 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −32 € |
| 2024 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha RENT-BASE
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 5 308 €, vlastné imanie 4 968 € a záväzky 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 5 308 € | 4 968 € | 340 € |
| 2024 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok RENT-BASE (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 433 € | −32 € | 5 308 € | 4 968 € | 340 € | 355 € | −0,9 % |
| 2024 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí RENT-BASE?
Peniaze od štátu: RENT-BASE
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy RENT-BASE
Dátum vzniku RENT-BASE je 5. 6. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/179038/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024majetok 5 000 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 3 433 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti RENT-BASE
- Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Vedenie účtovníctva
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Čistiace a upratovacie služby
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- Verejné obstarávanie
- Podriadený finančný agent v sektore poistenia alebo zaistenia, kapitálového trhu, poskytovania úverov, úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
RENT-BASE v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
RENT-BASE je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 458 € (16 659 závierok), RENT-BASE má 3 433 €, čo je 8 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 1 935 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je RENT-BASE 1 005. z 1 084.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 100 €, polovica do 45 458 €, tri štvrtiny do 129 609 €; 10 % firiem má viac než 506 662 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 039 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 100 € |
| medián | 45 458 € |
| horný kvartil | 129 609 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 662 € |
| RENT-BASE | 3 433 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- RENT-BASE
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby RENT-BASE s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | RENT-BASE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 3 433 € | 45 458 € |
| 2024 | — | 41 451 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| RENT-BASE | 3 433 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 47 988 € |
| medián kraja | 47 360 € |
| medián Slovenska | 45 458 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- EMMBA REAL, s.r.o.Stupava · tržby 8 379 € (2025)
- PLM Service, s.r.o.Majcichov · tržby 8 365 € (2025)
- DAVAstav s. r. o.Žilina · tržby 8 364 € (2025)
- Spoločenstvo 320, Slovenský GrobSlovenský Grob · tržby 8 357 € (2025)
- INN Pharmacy s. r. o.Banská Bystrica · tržby 8 334 € (2025)
- "Spoločenstvo vlastníkov bytov Zimné 196"Rudňany · tržby 8 333 € (2025)
- DANUBIUS INVESTMENT s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 8 315 € (2025)
- SCL, s.r.o.Liptovský Mikuláš · tržby 8 313 € (2025)
- PJ REALITY s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 8 309 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb RENT-BASE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo RENT-BASE: Bratislava - Nové Mesto
RENT-BASE sídli na adrese Tupého 12246/25, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 601 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 393. Na tej istej adrese je zapísaných 12 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
RENT-BASE: IČO, sídlo a základné údaje
RENT-BASE s.r.o. (IČO 56292261) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 5. 6. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Mgr. Ján Jeseňák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 3 433 € a výsledok hospodárenia −32 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 5. 6. 2024 |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) RENT-BASE s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 3 433 €, typická firma odvetvia 45 458 € (medián z 16 659 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy RENT-BASE
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu RENT-BASE
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu RENT-BASE
- Tendre113súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy25zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 19 tis. €
- Výhry konkurentov527firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 310 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.200 zmlúv za 3 roky · 3 262 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava195 zmlúv za 3 roky · 1 559 915 € · naposledy 15. 10. 2026Hlavné mesto SR Bratislava83 zmlúv za 3 roky · 21 294 319 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 592 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Bratislava III
RV Development 2 s. r. o.NINO-REAL, s. r. o.VI GROUP Topoľčianska s.r.o.REINS INVEST s.r.o.VI GROUP Rendez s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.