VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

FLOWPRO s. r. o.

Prešov · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

4 304 €tržby 2025 ▲ 82 %−3 643 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

4 304 €tržby 2025 ▲ 82 %
−3 643 €strata 2025
  1. 24 : tržby 2 370 €, výsledok hospodárenia -3 731 €
  2. 25 : tržby 4 304 €, výsledok hospodárenia -3 643 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

FLOWPRO s. r. o. (IČO 56289341) mala v roku 2025 tržby 4 304 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konatelia FLOWPRO

Podľa Registra právnických osôb konajú za FLOWPRO 4 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Spoločníci FLOWPRO

V registri sú zapísaní 4 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch FLOWPRO
Podiely spoločníkov na vkladoch FLOWPRO Filip Provázek 25,0 %, Lívia Provázková 25,0 %, Mgr. Anton Provázek, MPH 25,0 %, Mgr. Slavka Provázková 25,0 %. Spolu 5 000 €. Filip Provázek: 1 250 €, 25,0 %Lívia Provázková: 1 250 €, 25,0 %Mgr. Anton Provázek, MPH: 1 250 €, 25,0 %Mgr. Slavka Provázková: 1 250 €, 25,0 %25,0 % najväčší podiel
  • Filip Provázek25,0 %
  • Lívia Provázková25,0 %
  • Mgr. Anton Provázek, MPH25,0 %
  • Mgr. Slavka Provázková25,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Filip Provázekod 25. 5. 2024 1 250 €25,0 %
Lívia Provázkováod 25. 5. 2024 1 250 €25,0 %
Mgr. Anton Provázek, MPHod 25. 5. 2024 1 250 €25,0 %
Mgr. Slavka Provázkováod 25. 5. 2024 1 250 €25,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok FLOWPRO

Za rok 2025 má FLOWPRO v závierke tržby 4 304 €, o 81,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −3 643 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 4 304 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20254 304 €▲ +81,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−3 643 €strata
Majetok (aktíva) 202515 tis. €
Vlastné imanie 2025−2 374 €
Záväzky 202517 tis. €115,8 % majetku
Pridaná hodnota 2025−1 014 €
Zisková marža 2025−84,6 %medián odvetvia +10,2 %
Súčet výsledkov za 2 roky−7 374 €2024 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát FLOWPRO

Súvaha FLOWPRO

Všetky čísla zo závierok FLOWPRO (2 roky)
Čísla zo závierok FLOWPRO po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20254 304 €−3 643 €15 032 €−2 374 €17 406 €−1 014 €−84,6 %
20242 370 €−3 731 €26 747 €1 269 €25 478 €581 €−157,4 %

Riziko: zaplatí FLOWPRO?

Peniaze od štátu: FLOWPRO

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy FLOWPRO

Dátum vzniku FLOWPRO je 25. 5. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/48026/P
  2. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2122263176 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 2 370 € · majetok 26 747 €
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 4 304 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti FLOWPRO

  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Poskytovanie sociálnych služieb
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Služby súvisiace so skrášľovaním tela
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov
  • Spracovanie kože, výroba obuvi, kožených a kožušinových výrobkov
  • Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
  • Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov
  • Výroba koksu a rafinovaných produktov
  • Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálov
  • Výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín, pesticídov a agrochemických produktov
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
  • Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradia
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Prevádzka malých plavidiel
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Finančný lízing
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Záložne
  • Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Faktoring a forfaiting
  • Poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhu
  • Vedenie účtovníctva
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Prevádzkovanie vodnej záchrannej služby
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  • Prevádzkovanie čistiarne a práčovne

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

FLOWPRO v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

FLOWPRO je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 722 € (13 612 závierok), FLOWPRO má 4 304 €, čo je 9 % mediánu. V okrese Prešov je v tomto odvetví 634 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je FLOWPRO 231. z 253.

V odvetví v okrese Prešov634aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou13 612Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia47 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+10,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb FLOWPRO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Prešov ›

Sídlo FLOWPRO: Prešov

FLOWPRO sídli na adrese Zimná 6415/8, 080 01 Prešov, okres Prešov. V obci Prešov je 17 918 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 29 243. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Prešov17 918aktívnych
Subjektov v okrese Prešov29 243aktívnych
V tom istom odvetví634okres Prešov
Na tej istej adrese7aktívnych subjektov

Prešov: obyvatelia a dáta ›Okres Prešov ›Adresár firiem v okrese Prešov ›

FLOWPRO: IČO, sídlo a základné údaje

FLOWPRO s. r. o. (IČO 56289341) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, okres Prešov. Dátum vzniku je 25. 5. 2024, na trhu je 2 roky a štatutármi sú Filip Provázek, Lívia Provázková a 2 ďalší. Za rok 2025 sú v závierke tržby 4 304 € a výsledok hospodárenia −3 643 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Základné imanie5 000 €
Vznik25. 5. 2024
ObecPrešov
OkresOkres Prešov
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) FLOWPRO s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 4 304 €, typická firma odvetvia 46 722 € (medián z 13 612 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Prešov ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Prešov ›

Sieť prepojení firmy FLOWPRO

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu FLOWPRO

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu FLOWPRO

  • Tendre37súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 400 €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
  • Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
  • Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Prešovtypický nepokrytý dopyt 7,1 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Prešov

Lear Corporation Seating Slovakia s.r.o.MERKURY SHOP s.r.o.MERKURY MARKET SLOVAKIA, s.r.o.KE Prešov Elektrik, s.r.o.MILK-AGRO, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Prešov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Prešov

FL DISTRIBUTION, s.r.o.Epay Group s.r.o.ZOYTEC, s. r. o.RAIS Services, s.r.o.AnaLog s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk