Duy Dinh Cao
Prešov · Ostatný nešpecializovaný maloobchod
aktívna 1 rok
Fakturačné údaje
Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026
Tržby a zisk
Duy Dinh Cao: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
Duy Dinh Cao (IČO 56270313), sídlo Prešov, je v registri zapísaný od 11. 7. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).
Duy Dinh Cao: IČO, sídlo a základné údaje
Duy Dinh Cao (IČO 56270313) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Prešov, okres Prešov. Dátum vzniku je 11. 7. 2025, podniká 1 rok.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
DPH, právny stav a úradné zoznamy v páse Riziko ›Financie a závierky Duy Dinh Cao
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Tendre pre Duy Dinh CaoNÁSKOK
Otvorené súťaže štátu v odbore firmy s lehotou, predpokladanou hodnotou a obstarávateľom.
39,2 mil. €Predpokladaná hodnota súťaží v odbore, najbližší rok
Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026
Riziko: zaplatí Duy Dinh Cao?
Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Duy Dinh Cao z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.
Peniaze od štátu: Duy Dinh Cao
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
Granty a dotácie pre Duy Dinh CaoNÁSKOK
Výzvy na dotácie podľa právnej formy a kraja, najprv z oblastí, v ktorých firmy z odboru už dostali peniaze.
577,2 mil. €Alokácia výziev s uzávierkou, najbližší rok
Zdroj: ITMS21+ (eurofondy 2021 až 2027) a Plán obnovy · aktualizované 26. 9. 2026
História Duy Dinh Cao
Dátum vzniku Duy Dinh Cao je 11. 7. 2025, teda pred 1 rokom.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 750-67533
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Duy Dinh Cao
V registri sú zapísané 4 predmety podnikania, teda čo Duy Dinh Cao smie robiť.
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Duy Dinh CaoNÁSKOK
Firma v strede, okolo nej osoby z registra a všetky ich ďalšie firmy s tržbami.
Končiace zmluvy v odbore firmy Duy Dinh CaoNÁSKOK
Zmluvy úradov s firmami z odboru, ktoré končia do 12 mesiacov a znova sa budú vypisovať.
52,9 mil. €Objem zmlúv v odbore, ktoré končia, najbližší rok
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk) · aktualizované 26. 9. 2026
Duy Dinh Cao v odvetví maloobchod
Duy Dinh Cao je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. V okrese Prešov je v tomto odvetví 2 041 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Prešov
Duy Dinh Cao má miesto podnikania v obci Prešov, okres Prešov. V obci Prešov je 17 717 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 28 900.
Prešov: obyvatelia a dáta ›Okres Prešov ›Adresár firiem v okrese Prešov ›
Diery na trhu v okrese firmy Duy Dinh CaoNÁSKOK
Odvetvia, ktoré v okrese firmy chýbajú v porovnaní s podobne veľkými okresmi, s odhadom nepokrytého dopytu.
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712) |
| Vznik | 11. 7. 2025 |
| Obec | Prešov |
| Okres | Okres Prešov |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Duy Dinh CaoNÁSKOK
Firmy, ktoré v odbore vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko.
397,5 mil. €Víťazné ceny v odbore, posledný rok
Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026
Stráženie a Excel: Duy Dinh CaoNÁSKOK
Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.