AgroMIJA s.r.o.
Spišské Podhradie · Služby súvisiace s pestovaním plodín
23 642 €tržby 2025 ▲ 136 %+6 427 €zisk 2025aktívna 2 roky1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 1. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby 10 020 €, výsledok hospodárenia 239 €
- 25 : tržby 23 642 €, výsledok hospodárenia 6 427 €
AgroMIJA s.r.o. (IČO 56264003) mala v roku 2025 tržby 23 642 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci AgroMIJA
V roku 2025 mala AgroMIJA priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v roku 2024 boli 2 763 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2024 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konatelia AgroMIJA
Podľa Registra právnických osôb konajú za AgroMIJA 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.
Spoločníci AgroMIJA
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Miroslava Barillová50,0 %
- Jaroslav Spišiak50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Miroslava Barillováod 16. 5. 2024 | 2 500 € | 50,0 % |
| Jaroslav Spišiakod 16. 5. 2024 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok AgroMIJA
Za rok 2025 má AgroMIJA v závierke tržby 23 642 €, o 135,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +6 427 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 23 642 €.
Výkaz ziskov a strát AgroMIJA
Najvyššie tržby: rok 2025, 23 642 €. Najnižšie: rok 2024, 10 020 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 23 642 € |
| 2024 | 10 020 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 6 666 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 6 427 € |
| 2024 | 239 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- AgroMIJA
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +27,2 %, medián odvetvia +3,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | AgroMIJA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +27,2 % | +3,1 % |
| 2024 | +2,4 % | +3,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha AgroMIJA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 25 416 €, vlastné imanie 23 666 € a záväzky 1 750 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 25 416 € | 23 666 € | 1 750 € |
| 2024 | 15 022 € | 5 239 € | 9 783 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok AgroMIJA (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23 642 € | 6 427 € | 25 416 € | 23 666 € | 1 750 € | 8 481 € | +27,2 % |
| 2024 | 10 020 € | 239 € | 15 022 € | 5 239 € | 9 783 € | 2 047 € | +2,4 % |
Riziko: zaplatí AgroMIJA?
Peniaze od štátu: AgroMIJA
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy AgroMIJA
Dátum vzniku AgroMIJA je 16. 5. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/59643/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 10 020 € · majetok 15 022 €
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2122259590 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 23 642 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti AgroMIJA
- Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
- Výroba potravinárskych a škrobových výrobkov
- Výroba krmív a kŕmnych zmesí
- Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov
- Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
- Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
- Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradia
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Vedenie účtovníctva
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov
- Výroba výrobkov z gumy a plastov
- Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
- Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí
- Výroba zdravotníckych pomôcok
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Verejné obstarávanie
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Prevádzkovanie čistiarne a práčovne
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Poskytovanie sociálnych služieb
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Služby súvisiace so skrášľovaním tela
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel
- Poľnohospodárska výroba vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.
AgroMIJA v odvetví pestovanie plodín a chov zvierat
AgroMIJA je v registri v odvetví Pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01), činnosť služby súvisiace s pestovaním plodín. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 102 774 € (3 904 závierok), AgroMIJA má 23 642 €, čo je 23 % mediánu. V okrese Levoča je v tomto odvetví 181 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AgroMIJA 25. z 41.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 618 €, polovica do 102 774 €, tri štvrtiny do 606 538 €; 10 % firiem má viac než 2 034 651 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 887 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 618 € |
| medián | 102 774 € |
| horný kvartil | 606 538 € |
| 10 % firiem má viac než | 2 034 651 € |
| AgroMIJA | 23 642 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- AgroMIJA
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby AgroMIJA s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | AgroMIJA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 23 642 € | 102 774 € |
| 2024 | 10 020 € | 98 243 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| AgroMIJA | 23 642 € |
|---|---|
| medián okresu Levoča | 27 492 € |
| medián kraja | 76 621 € |
| medián Slovenska | 102 774 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Huber Agro s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 59 332 € (2025)
- MH-INSTINCT s.r.o.Teplý Vrch · tržby 59 316 € (2025)
- EKOHERBA s.r.o.Vitanová · tržby 59 291 € (2025)
- PIMAFARM s.r.o.Veličná · tržby 59 224 € (2025)
- AGROPODNIK, s.r.o.Bešeňová · tržby 59 224 € (2025)
- J.J.HALGAŠ s. r. o.Brezno · tržby 59 195 € (2025)
- LESNÁ LUMI s. r. o.Závadka nad Hronom · tržby 59 185 € (2025)
- Dobrá spoločnosť-Viničné, s. r. o.Viničné · tržby 59 131 € (2025)
- Hooftrimmer, s.r.o.Kľúčovec · tržby 59 113 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AgroMIJA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo AgroMIJA: Spišské Podhradie
AgroMIJA sídli na adrese Štefanikova 505/51, 053 04 Spišské Podhradie, okres Levoča. V obci Spišské Podhradie je 473 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 4 254.
Spišské Podhradie: obyvatelia a dáta ›Okres Levoča ›Adresár firiem v okrese Levoča ›
AgroMIJA: IČO, sídlo a základné údaje
AgroMIJA s.r.o. (IČO 56264003) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Spišské Podhradie, okres Levoča. Dátum vzniku je 16. 5. 2024, na trhu je 2 roky a štatutármi sú Jaroslav Spišiak a Miroslava Barillová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 23 642 € a výsledok hospodárenia +6 427 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Služby súvisiace s pestovaním plodín (SK NACE 0161) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 16. 5. 2024 |
| Obec | Spišské Podhradie |
| Okres | Okres Levoča |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01) AgroMIJA s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 23 642 €, typická firma odvetvia 102 774 € (medián z 3 904 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Levoča ›Pestovanie plodín a chov zvierat: tržby a mzdy ›Pestovanie plodín a chov zvierat v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Levoča ›
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Spišské Podhradie
Stavebniny KLEŠČ, s.r.o.EURO KAMEŇ, s.r.o.PETER TRANSPORTE, s.r.o.LEKÁREŇ ZDRAVIE Spišské Podhradie, s.r.o.CENTRUM s.r.o. Spišské PodhradieVšetky firmy v obci Spišské Podhradie ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 01.61) v okrese Levoča
AGROLED, spol. s r.o.TOP ARD, s.r.o.Hrakos s.r.o.Farma Harakovce s. r. o.RUBAN s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.