Keby niečo s.r.o.
Košice - Sídlisko Ťahanovce · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
89 942 €tržby 2025−30 367 €strata 2025aktívna 2 roky1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 072 €
- 25 : tržby 89 942 €, výsledok hospodárenia -30 367 €
Keby niečo s.r.o. (IČO 56203306) mala v roku 2025 tržby 89 942 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Keby niečo
Keby niečo má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 10 566 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ Keby niečo
Podľa Registra právnických osôb koná za Keby niečo 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločník Keby niečo
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Milota Gdovičinová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Milota Gdovičinováod 28. 5. 2024 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Keby niečo
Za rok 2025 má Keby niečo v závierke tržby 89 942 €, a výsledok hospodárenia −30 367 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Keby niečo
Zisk v 0 rokoch, strata v 2 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: −32 439 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −30 367 € |
| 2024 | −2 072 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Keby niečo
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 37 589 €, vlastné imanie −27 439 € a záväzky 65 028 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 37 589 € | −27 439 € | 65 028 € |
| 2024 | 7 222 € | 2 928 € | 4 294 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Keby niečo (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 89 942 € | −30 367 € | 37 589 € | −27 439 € | 65 028 € | −13 329 € | −33,8 % |
| 2024 | — | −2 072 € | 7 222 € | 2 928 € | 4 294 € | −2 015 € | — |
Riziko: zaplatí Keby niečo?
Peniaze od štátu: Keby niečo
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Keby niečo
Dátum vzniku Keby niečo je 28. 5. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/59721/V
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122264738
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024majetok 7 222 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 89 942 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Keby niečo
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Pohostinská činnosť
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Keby niečo v odvetví administratívne a kancelárske služby
Keby niečo je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 358 závierok), Keby niečo má 89 942 €, čo je 2,1-násobok mediánu. V okrese Košice I je v tomto odvetví 1 241 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Keby niečo 161. z 579.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 406 €; 10 % firiem má viac než 392 550 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 694 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 406 € |
| 10 % firiem má viac než | 392 550 € |
| Keby niečo | 89 942 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Keby niečo
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Keby niečo s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Keby niečo | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 89 942 € | 42 000 € |
| 2024 | — | 39 518 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Keby niečo | 89 942 € |
|---|---|
| medián okresu Košice I | 43 720 € |
| medián kraja | 37 877 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- LAVOR s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 208 741 € (2013)
- RAMAH GmbH s. r. o.Nitra · tržby 208 665 € (2025)
- BO Real Estate k. s.Malacky · tržby 208 548 € (2025)
- BeLSMART s.r.o.Stropkov · tržby 208 528 € (2025)
- Familly star s.r.o.Omšenie · tržby 208 503 € (2025)
- BBM Group s.r.o.Trnava · tržby 208 453 € (2025)
- SEDUMPRO s.r.o.Žilina · tržby 208 434 € (2025)
- H Trading s. r. o.Pezinok · tržby 208 399 € (2025)
- Filtec s. r. o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 208 333 € (2013)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Keby niečo, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Keby niečo: Košice - Sídlisko Ťahanovce
Keby niečo sídli na adrese Americká trieda 14, 040 13 Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce, okres Košice I. V obci Košice - Sídlisko Ťahanovce je 2 401 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 386.
Košice - Sídlisko Ťahanovce: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›
Keby niečo: IČO, sídlo a základné údaje
Keby niečo s.r.o. (IČO 56203306) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Sídlisko Ťahanovce, okres Košice I. Dátum vzniku je 28. 5. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Milota Gdovičinová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 89 942 € a výsledok hospodárenia −30 367 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 28. 5. 2024 |
| Obec | Košice - Sídlisko Ťahanovce |
| Okres | Okres Košice I |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) Keby niečo s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 89 942 €, typická firma odvetvia 42 000 €, čo je 2,1-násobok mediánu (medián z 24 358 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice I ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice I ›
Sieť prepojení firmy Keby niečo
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Keby niečo
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Keby niečo
- Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 111 tis. €
- Granty a dotácie83výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy387zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 800 €
- Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
- Diery na trhu21odvetví chýba v meste Košice - Sídlisko Ťahanovcetypický nepokrytý dopyt 1,1 mil. €
Najbližší tender zadarmo
Stravovacie karty pre zamestnancovMestská časť Bratislava - Petržalkalehota 16. 10. 2026 · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 257 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 191 zmlúv za 3 roky · 4 701 342 € · naposledy 9. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava759 zmlúv za 3 roky · 35 855 690 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 907 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Sídlisko Ťahanovce
HOTCAR s.r.o.NOMIland s.r.o.SENZOR, s.r.o.EGC, s.r.o.DEXTTER s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Sídlisko Ťahanovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Košice I
Vivicta Slovakia s. r. o.SMB Industries s. r. o.MVT-Partners, s. r. o.CERE Invest Lorinčík, s. r. o.SK - MINERALS s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.