EUROBUD SK, s. r. o.
Čadca · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
5 318 €tržby 2025+310 474 €zisk 2025aktívna 2 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -12 342 €
- 25 : tržby 5 318 €, výsledok hospodárenia 310 474 €
EUROBUD SK, s. r. o. (IČO 56199988) mala v roku 2025 tržby 5 318 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ EUROBUD SK
Podľa Registra právnických osôb koná za EUROBUD SK 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Spoločník EUROBUD SK
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- EUROBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| EUROBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄod 16. 4. 2024 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok EUROBUD SK
Za rok 2025 má EUROBUD SK v závierke tržby 5 318 €, a výsledok hospodárenia +310 474 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 79 781 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát EUROBUD SK
Zisk v 1 roku, strata v 1 roku z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 298 132 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 310 474 € |
| 2024 | −12 342 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha EUROBUD SK
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 3 367 846 €, vlastné imanie 303 132 € a záväzky 3 064 714 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 367 846 € | 303 132 € | 3 064 714 € |
| 2024 | 93 723 € | −7 342 € | 101 065 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok EUROBUD SK (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 318 € | 310 474 € | 3 367 846 € | 303 132 € | 3 064 714 € | −36 927 € | +5 838,2 % |
| 2024 | — | −12 342 € | 93 723 € | −7 342 € | 101 065 € | −11 930 € | — |
Riziko: zaplatí EUROBUD SK?
Peniaze od štátu: EUROBUD SK
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy EUROBUD SK
Dátum vzniku EUROBUD SK je 16. 4. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/84866/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024majetok 93 723 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122239636
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 5 318 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti EUROBUD SK
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnosti
- Čistiace a upratovacie služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejne ponuky majetkových hodnôt
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
EUROBUD SK v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
EUROBUD SK je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 458 € (16 659 závierok), EUROBUD SK má 5 318 €, čo je 12 % mediánu. V okrese Čadca je v tomto odvetví 272 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EUROBUD SK 110. z 114.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 100 €, polovica do 45 458 €, tri štvrtiny do 129 609 €; 10 % firiem má viac než 506 662 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 039 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 100 € |
| medián | 45 458 € |
| horný kvartil | 129 609 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 662 € |
| EUROBUD SK | 5 318 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- EUROBUD SK
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby EUROBUD SK s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | EUROBUD SK | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 5 318 € | 45 458 € |
| 2024 | — | 41 451 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| EUROBUD SK | 5 318 € |
|---|---|
| medián okresu Čadca | 46 654 € |
| medián kraja | 45 702 € |
| medián Slovenska | 45 458 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Reality1SK s. r. o.Košice - mestská časť Sídlisko KVP · tržby 12 730 € (2025)
- Negotiant s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 12 705 € (2025)
- CASMAR GROUP II, s. r. o.Trnava · tržby 12 700 € (2025)
- Zia Real Estate s.r.o.Dubnica nad Váhom · tržby 12 700 € (2025)
- CONTRACTUS s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 12 700 € (2025)
- "Spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov M.R.Štefánika 119"Šaľa · tržby 12 698 € (2025)
- E3U service s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 12 675 € (2025)
- PINIUS s. r. o.Banská Bystrica · tržby 12 669 € (2025)
- MERSI Real s.r.o.Rovinka · tržby 12 667 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EUROBUD SK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo EUROBUD SK: Čadca
EUROBUD SK sídli na adrese Horná 116, 022 01 Čadca, okres Čadca. V obci Čadca je 4 542 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 591. Na tej istej adrese je zapísaných 28 aktívnych subjektov.
Čadca: obyvatelia a dáta ›Okres Čadca ›Adresár firiem v okrese Čadca ›
EUROBUD SK: IČO, sídlo a základné údaje
EUROBUD SK, s. r. o. (IČO 56199988) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Čadca, okres Čadca. Dátum vzniku je 16. 4. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Michał Chajewski. Za rok 2025 sú v závierke tržby 5 318 € a výsledok hospodárenia +310 474 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 16. 4. 2024 |
| Obec | Čadca |
| Okres | Okres Čadca |
| Vyrubená daň z príjmov | 79 781 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) EUROBUD SK, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 5 318 €, typická firma odvetvia 45 458 € (medián z 16 659 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Čadca ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Čadca ›
Sieť prepojení firmy EUROBUD SK
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu EUROBUD SK
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu EUROBUD SK
- Tendre123súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy444zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 600 €
- Výhry konkurentov531firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 324 tis. €
- Diery na trhu14odvetví chýba v meste Čadcatypický nepokrytý dopyt 416 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.690 zmlúv za 3 roky · 42 531 037 € · naposledy 15. 9. 2026Štátny fond rozvoja bývania556 zmlúv za 3 roky · 186 535 255 € · naposledy 12. 10. 2026Mesto Rajec496 zmlúv za 3 roky · 114 959 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 4 227 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Čadca
COOP Jednota Čadca, spotrebné družstvoGnotec Slovakia s.r.o.ENZA, s.r.o.Nagini Trade s. r. o.ELORA Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v obci Čadca ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Čadca
SOMO správcovská, a. s.J&R mk, spol. s r.o.Okresné stavebné bytové družstvoDREMAG, s. r. o.KRASBYT, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.