VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

IT FORCE s. r. o.

Trenčín · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

37 972 €tržby 2025 ▲ 336 %+19 827 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 15. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

37 972 €tržby 2025 ▲ 336 %
+19 827 €zisk 2025
  1. 24 : tržby 8 702 €, výsledok hospodárenia -275 €
  2. 25 : tržby 37 972 €, výsledok hospodárenia 19 827 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

IT FORCE s. r. o. (IČO 56198191) mala v roku 2025 tržby 37 972 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci IT FORCE

V roku 2025 mala IT FORCE priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Konateľ IT FORCE

Podľa Registra právnických osôb koná za IT FORCE 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločník IT FORCE

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch IT FORCE
Podiely spoločníkov na vkladoch IT FORCE Patrik Porubčan 100,0 %. Spolu 5 000 €. Patrik Porubčan: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Patrik Porubčan100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Patrik Porubčanod 16. 4. 2024 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok IT FORCE

Za rok 2025 má IT FORCE v závierke tržby 37 972 €, o 336,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +19 827 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 37 972 €.

Tržby 202538 tis. €▲ +336,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202520 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202527 tis. €
Vlastné imanie 202525 tis. €
Záväzky 20252 200 €8,2 % majetku
Pridaná hodnota 202522 tis. €
Zisková marža 2025+52,2 %medián odvetvia +8,4 %
Súčet výsledkov za 2 roky20 tis. €2024 až 2025

Výkaz ziskov a strát IT FORCE

Súvaha IT FORCE

Všetky čísla zo závierok IT FORCE (2 roky)
Čísla zo závierok IT FORCE po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202537 972 €19 827 €26 752 €24 552 €2 200 €22 289 €+52,2 %
20248 702 €−275 €4 900 €4 725 €175 €−250 €−3,2 %

Riziko: zaplatí IT FORCE?

Peniaze od štátu: IT FORCE

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy IT FORCE

Dátum vzniku IT FORCE je 16. 4. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/46870/R
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 8 702 € · majetok 4 900 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 37 972 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti IT FORCE

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Verejné obstarávanie
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
  • Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

IT FORCE v odvetví administratívne a kancelárske služby

IT FORCE je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 401 závierok), IT FORCE má 37 972 €, čo je 90 % mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 1 213 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je IT FORCE 280. z 505.

V odvetví v okrese Trenčín1 213aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 401Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb IT FORCE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Trenčín ›

Sídlo IT FORCE: Trenčín

IT FORCE sídli na adrese Pod Juhom 7666, 911 01 Trenčín, okres Trenčín. V obci Trenčín je 12 280 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 850. Na tej istej adrese je zapísaných 264 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Trenčín12 280aktívnych
Subjektov v okrese Trenčín19 850aktívnych
V tom istom odvetví1 213okres Trenčín
Na tej istej adrese264aktívnych subjektov

Trenčín: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›

IT FORCE: IČO, sídlo a základné údaje

IT FORCE s. r. o. (IČO 56198191) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, okres Trenčín. Dátum vzniku je 16. 4. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Patrik Porubčan. Za rok 2025 sú v závierke tržby 37 972 € a výsledok hospodárenia +19 827 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik16. 4. 2024
ObecTrenčín
OkresOkres Trenčín
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) IT FORCE s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 37 972 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 401 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Trenčín ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Trenčín ›

Sieť prepojení firmy IT FORCE

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu IT FORCE

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu IT FORCE

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 500 €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
  • Končiace zmluvy386zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
  • Výhry konkurentov74firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Trenčíntypický nepokrytý dopyt 855 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Trenčín

4MP International, s.r.o.MSM LAND SYSTEMS s.r.o.DEFENCE TRADE SLOVAKIA, s.r.o.LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.A R A V E R a. s.Všetky firmy v obci Trenčín ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Trenčín

TEC-PRODUCT Slovakia k.s.Agravital - odbytová spoločnosť, s.r.o.POLAR FOOD SLOVAKIA s. r. o.AESTAS s. r. o.INSPINE MEDICAL SLOVAKIA, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk