VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

NSS Solutions s. r. o.

Stupava · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

8 273 €tržby 2025 ▼ 6 %−1 496 €strata 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

8 273 €tržby 2025 ▼ 6 %
−1 496 €strata 2025
  1. 24 : tržby 8 768 €, výsledok hospodárenia 481 €
  2. 25 : tržby 8 273 €, výsledok hospodárenia -1 496 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

NSS Solutions s. r. o. (IČO 56190492) mala v roku 2025 tržby 8 273 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci NSS Solutions

V roku 2025 mala NSS Solutions priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konateľ NSS Solutions

Podľa Registra právnických osôb koná za NSS Solutions 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Spoločník NSS Solutions

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch NSS Solutions
Podiely spoločníkov na vkladoch NSS Solutions Ing. Matúš Katriňák 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Matúš Katriňák: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Matúš Katriňák100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Matúš Katriňákod 14. 3. 2025 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok NSS Solutions

Za rok 2025 má NSS Solutions v závierke tržby 8 273 €, o 5,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −1 496 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 8 768 €.

Tržby 20258 273 €▼ −5,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−1 496 €strata
Majetok (aktíva) 20253 973 €
Vlastné imanie 20253 528 €
Záväzky 2025445 €11,2 % majetku
Pridaná hodnota 2025−975 €
Zisková marža 2025−18,1 %medián odvetvia +8,4 %
Súčet výsledkov za 2 roky−1 015 €2024 až 2025

Výkaz ziskov a strát NSS Solutions

Súvaha NSS Solutions

Všetky čísla zo závierok NSS Solutions (2 roky)
Čísla zo závierok NSS Solutions po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20258 273 €−1 496 €3 973 €3 528 €445 €−975 €−18,1 %
20248 768 €481 €6 349 €5 481 €868 €647 €+5,5 %

Riziko: zaplatí NSS Solutions?

Peniaze od štátu: NSS Solutions

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy NSS Solutions

Dátum vzniku NSS Solutions je 17. 4. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/177662/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 8 768 € · majetok 6 349 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 8 273 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti NSS Solutions

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

NSS Solutions v odvetví administratívne a kancelárske služby

NSS Solutions je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 400 závierok), NSS Solutions má 8 273 €, čo je 20 % mediánu. V okrese Malacky je v tomto odvetví 1 036 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je NSS Solutions 359. z 428.

V odvetví v okrese Malacky1 036aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 400Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb NSS Solutions, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Malacky ›

Sídlo NSS Solutions: Stupava

NSS Solutions sídli na adrese Dlhá 3724/5A, 900 31 Stupava, okres Malacky. V obci Stupava je 2 483 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 504.

Subjektov v obci Stupava2 483aktívnych
Subjektov v okrese Malacky14 504aktívnych
V tom istom odvetví1 036okres Malacky

Stupava: obyvatelia a dáta ›Okres Malacky ›Adresár firiem v okrese Malacky ›

NSS Solutions: IČO, sídlo a základné údaje

NSS Solutions s. r. o. (IČO 56190492) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stupava, okres Malacky. Dátum vzniku je 17. 4. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Ing. Matúš Katriňák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 8 273 € a výsledok hospodárenia −1 496 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik17. 4. 2024
ObecStupava
OkresOkres Malacky
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) NSS Solutions s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 8 273 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 400 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Malacky ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Malacky ›

Sieť prepojení firmy NSS Solutions

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu NSS Solutions

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu NSS Solutions

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
  • Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy387zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
  • Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
  • Diery na trhu7odvetví chýba v meste Stupavatypický nepokrytý dopyt 668 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Stupava

DanCzek Bratislava, s.r.o.autoteam, s.r.o.Delikomat Slovensko, spol. s r.o.FUCHS OIL CORP. (SK), spol. s r.o.LJ Stav s. r. o.Všetky firmy v obci Stupava ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Malacky

Shefar agency s.r.o.Love IT, s.r.o.IFN Team s. r. o.BAU PROJEKT, s.r.o.MAA service, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk