AQUAE, s. r. o.
Stará Ľubovňa · Generálne čistenie budov
513 625 €tržby 2025+2 120 €zisk 2025aktívna 2 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -564 €
- 25 : tržby 513 625 €, výsledok hospodárenia 2 120 €
AQUAE, s. r. o. (IČO 56155999) mala v roku 2025 tržby 513 625 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ AQUAE
Podľa Registra právnických osôb koná za AQUAE 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
Spoločníci AQUAE
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Jaroslaw Piotr Stepien50,0 %
- Jaroslaw Piotr Zaziablo50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Jaroslaw Piotr Stepienod 26. 6. 2024 | 2 500 € | 50,0 % |
| Jaroslaw Piotr Zaziablood 26. 6. 2024 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok AQUAE
Za rok 2025 má AQUAE v závierke tržby 513 625 €, a výsledok hospodárenia +2 120 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 840 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát AQUAE
Zisk v 1 roku, strata v 1 roku z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 1 556 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 2 120 € |
| 2024 | −564 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha AQUAE
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 1 076 €, vlastné imanie 6 556 € a záväzky −5 480 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 076 € | 6 556 € | −5 480 € |
| 2024 | 131 166 € | 4 436 € | 126 730 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok AQUAE (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 513 625 € | 2 120 € | 1 076 € | 6 556 € | −5 480 € | 6 230 € | +0,4 % |
| 2024 | — | −564 € | 131 166 € | 4 436 € | 126 730 € | −534 € | — |
Riziko: zaplatí AQUAE?
Peniaze od štátu: AQUAE
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy AQUAE
Dátum vzniku AQUAE je 19. 3. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/49222/P
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122215370
- Nový štatutár: Piotr Jan ZaziabloKonateľ
- Nový spoločník: Jaroslaw Piotr ZaziabloSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024majetok 131 166 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 513 625 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti AQUAE
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno - hospodárskej povahy
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Čistiace a upratovacie služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
AQUAE v odvetví služby pre budovy a úprava krajiny
AQUAE je v registri v odvetví Služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81), činnosť generálne čistenie budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 440 € (4 582 závierok), AQUAE má 513 625 €, čo je 11-násobok mediánu. V okrese Stará Ľubovňa je v tomto odvetví 78 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AQUAE 5. z 29.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 19 575 €, polovica do 46 440 €, tri štvrtiny do 122 608 €; 10 % firiem má viac než 387 897 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 660 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 19 575 € |
| medián | 46 440 € |
| horný kvartil | 122 608 € |
| 10 % firiem má viac než | 387 897 € |
| AQUAE | 513 625 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- AQUAE
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby AQUAE s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | AQUAE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 513 625 € | 46 440 € |
| 2024 | — | 43 176 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| AQUAE | 513 625 € |
|---|---|
| medián okresu Stará Ľubovňa | 49 750 € |
| medián kraja | 47 546 € |
| medián Slovenska | 46 440 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- JORA s. r. o.Spišská Belá · tržby 1 283 035 € (2025)
- Sociálny podnik mesta Topoľčany, s. r. o.Topoľčany · tržby 1 277 841 € (2025)
- KEBAU s.r.o.Šarišské Jastrabie · tržby 1 261 628 € (2025)
- OP Varadka, s. r. o., r. s. p.Nižná Polianka · tržby 1 259 076 € (2025)
- SANA TERRA, s. r. o.Zvolen · tržby 1 244 160 € (2025)
- AEGLA, s. r. o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 1 241 578 € (2022)
- Ochrana zdravia I. Tornaľa s.r.o.Tornaľa · tržby 1 235 710 € (2025)
- SAMSIC Sp. z o.o., organizačná zložkaBratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 1 233 739 € (2017)
- Charlly s. r. o.Košice - mestská časť Dargovských hrdinov · tržby 1 216 798 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AQUAE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo AQUAE: Stará Ľubovňa
AQUAE sídli na adrese Vsetínska 1057/55, 064 01 Stará Ľubovňa, okres Stará Ľubovňa. V obci Stará Ľubovňa je 3 031 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 466. Na tej istej adrese je zapísaných 14 aktívnych subjektov.
Stará Ľubovňa: obyvatelia a dáta ›Okres Stará Ľubovňa ›Adresár firiem v okrese Stará Ľubovňa ›
AQUAE: IČO, sídlo a základné údaje
AQUAE, s. r. o. (IČO 56155999) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stará Ľubovňa, okres Stará Ľubovňa. Dátum vzniku je 19. 3. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Piotr Jan Zaziablo. Za rok 2025 sú v závierke tržby 513 625 € a výsledok hospodárenia +2 120 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Generálne čistenie budov (SK NACE 8121) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 19. 3. 2024 |
| Obec | Stará Ľubovňa |
| Okres | Okres Stará Ľubovňa |
| Vyrubená daň z príjmov | 3 840 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81) AQUAE, s. r. o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 513 625 €, typická firma odvetvia 46 440 €, čo je 11-násobok mediánu (medián z 4 582 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Stará Ľubovňa ›Služby pre budovy a úprava krajiny: tržby a mzdy ›Služby pre budovy a úprava krajiny v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Stará Ľubovňa ›
Sieť prepojení firmy AQUAE
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu AQUAE
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu AQUAE
- Tendre17súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 870 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 203 tis. €
- Končiace zmluvy87zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 22 tis. €
- Výhry konkurentov87firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 138 tis. €
- Diery na trhu11odvetví chýba v meste Stará Ľubovňatypický nepokrytý dopyt 136 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny743 zmlúv za 3 roky · 20 149 156 € · naposledy 16. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.207 zmlúv za 3 roky · 669 909 € · naposledy 23. 9. 2026Mesto Prešov48 zmlúv za 3 roky · 9 858 821 € · naposledy 22. 7. 2026 Všetkých 561 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Stará Ľubovňa
Ľubovnianska nemocnica, n. o.BEST SORTIMENTS, s.r.o.GURLEX, s.r.o.AS-SPOL, s.r.o.mkem, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Stará Ľubovňa ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 81.21) v okrese Stará Ľubovňa
KEBAU s.r.o.RS Investment, s.r.o.DUO-MIX spol. s.r.o.ARGOS AGENCY s. r. o.CLEANING SERVICE GROUP, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.