VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ZuLu smile-byt s.r.o.

Košice - Juh · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností

37 034 €tržby 2025 ▲ 86 %+30 382 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

37 034 €tržby 2025 ▲ 86 %
+30 382 €zisk 2025
  1. 24 : tržby 19 958 €, výsledok hospodárenia 16 172 €
  2. 25 : tržby 37 034 €, výsledok hospodárenia 30 382 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ZuLu smile-byt s.r.o. (IČO 56153198) mala v roku 2025 tržby 37 034 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 12. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konatelia ZuLu smile-byt

Podľa Registra právnických osôb konajú za ZuLu smile-byt 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

Spoločníci ZuLu smile-byt

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch ZuLu smile-byt
Podiely spoločníkov na vkladoch ZuLu smile-byt Zuzana Čapkovičová 50,0 %, Ing. Ľubomíra Čapkovičová 50,0 %. Spolu 5 000 €. Zuzana Čapkovičová: 2 500 €, 50,0 %Ing. Ľubomíra Čapkovičová: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Zuzana Čapkovičová50,0 %
  • Ing. Ľubomíra Čapkovičová50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Zuzana Čapkovičováod 29. 3. 2024 2 500 €50,0 %
Ing. Ľubomíra Čapkovičováod 29. 3. 2024 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok ZuLu smile-byt

Za rok 2025 má ZuLu smile-byt v závierke tržby 37 034 €, o 85,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +30 382 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 37 034 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202537 tis. €▲ +85,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202530 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025101 tis. €
Vlastné imanie 202552 tis. €
Záväzky 202549 tis. €48,9 % majetku
Pridaná hodnota 202534 tis. €
Zisková marža 2025+82,0 %medián odvetvia +8,8 %
Súčet výsledkov za 2 roky47 tis. €2024 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát ZuLu smile-byt

Súvaha ZuLu smile-byt

Všetky čísla zo závierok ZuLu smile-byt (2 roky)
Čísla zo závierok ZuLu smile-byt po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202537 034 €30 382 €100 964 €51 554 €49 410 €33 860 €+82,0 %
202419 958 €16 172 €24 554 €21 172 €3 382 €19 030 €+81,0 %

Riziko: zaplatí ZuLu smile-byt?

Peniaze od štátu: ZuLu smile-byt

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy ZuLu smile-byt

Dátum vzniku ZuLu smile-byt je 29. 3. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/59289/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 19 958 € · majetok 24 554 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 37 034 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ZuLu smile-byt

  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Vedenie účtovníctva
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

ZuLu smile-byt v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností

ZuLu smile-byt je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 458 € (16 659 závierok), ZuLu smile-byt má 37 034 €, čo je 81 % mediánu. V okrese Košice IV je v tomto odvetví 706 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ZuLu smile-byt 294. z 439.

V odvetví v okrese Košice IV706aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou16 659Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia45 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ZuLu smile-byt, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Činnosti v oblasti nehnuteľností v okrese Košice IV ›

Sídlo ZuLu smile-byt: Košice - Juh

ZuLu smile-byt sídli na adrese Južná trieda 1567/28, 040 01 Košice - mestská časť Juh, okres Košice IV. V obci Košice - Juh je 8 700 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 426. Na tej istej adrese je zapísaných 10 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Košice - Juh8 700aktívnych
Subjektov v okrese Košice IV16 426aktívnych
V tom istom odvetví706okres Košice IV
Na tej istej adrese10aktívnych subjektov

Košice - Juh: obyvatelia a dáta ›Okres Košice IV ›Adresár firiem v okrese Košice IV ›

ZuLu smile-byt: IČO, sídlo a základné údaje

ZuLu smile-byt s.r.o. (IČO 56153198) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Juh, okres Košice IV. Dátum vzniku je 29. 3. 2024, na trhu je 2 roky a štatutármi sú Ing. Ľubomíra Čapkovičová a Zuzana Čapkovičová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 37 034 € a výsledok hospodárenia +30 382 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePrenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820)
Základné imanie5 000 €
Vznik29. 3. 2024
ObecKošice - Juh
OkresOkres Košice IV
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) ZuLu smile-byt s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 37 034 €, typická firma odvetvia 45 458 € (medián z 16 659 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice IV ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice IV ›

Sieť prepojení firmy ZuLu smile-byt

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ZuLu smile-byt

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ZuLu smile-byt

  • Tendre113súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
  • Končiace zmluvy447zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 600 €
  • Výhry konkurentov527firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 310 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Juh

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Združenie spoločenstiev vlastníkov bytov na…Spoločenstvo vlastníkov bytov SPOLBUD v…ZuLu smile s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Juh

GymBeam s.r.o.Deutsche Telekom Systems Solutions Slovakia…TRANSSERVIS, a.s. KošiceDeutsche Telekom IT & Telecommunications…Carmeuse Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Juh ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Košice IV

BUILDINGS CITY, s.r.o.Q - MEDICAL s.r.o.ARCOLA, s. r. o.BCT 2 s.r.o.MMM Investment s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk