CIMBAL BROTHERS Production s.r.o.
Veľké Zálužie · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
27 090 €tržby 2025 ▼ 42 %+2 592 €zisk 2025aktívna 2 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby 46 933 €, výsledok hospodárenia 1 450 €
- 25 : tržby 27 090 €, výsledok hospodárenia 2 592 €
CIMBAL BROTHERS Production s.r.o. (IČO 56147929) mala v roku 2025 tržby 27 090 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ CIMBAL BROTHERS Production
Podľa Registra právnických osôb koná za CIMBAL BROTHERS Production 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločník CIMBAL BROTHERS Production
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Lívia Reiner100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Lívia Reinerod 20. 3. 2024 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok CIMBAL BROTHERS Production
Za rok 2025 má CIMBAL BROTHERS Production v závierke tržby 27 090 €, o 42,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 592 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 46 933 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát CIMBAL BROTHERS Production
Najvyššie tržby: rok 2024, 46 933 €. Najnižšie: rok 2025, 27 090 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 27 090 € |
| 2024 | 46 933 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 4 042 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 2 592 € |
| 2024 | 1 450 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- CIMBAL BROTHERS Production
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +9,6 %, medián odvetvia +8,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | CIMBAL BROTHERS Production | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +9,6 % | +8,4 % |
| 2024 | +3,1 % | +4,9 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha CIMBAL BROTHERS Production
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 24 308 €, vlastné imanie 9 042 € a záväzky 15 266 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 24 308 € | 9 042 € | 15 266 € |
| 2024 | 21 476 € | 6 450 € | 15 026 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok CIMBAL BROTHERS Production (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 27 090 € | 2 592 € | 24 308 € | 9 042 € | 15 266 € | 3 269 € | +9,6 % |
| 2024 | 46 933 € | 1 450 € | 21 476 € | 6 450 € | 15 026 € | 1 978 € | +3,1 % |
Riziko: zaplatí CIMBAL BROTHERS Production?
CIMBAL BROTHERS Production a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom CIMBAL BROTHERS Production v objeme 11 300 € z rokov 2024 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Mestské kultúrne stredisko Levice: 8 000 € v 1 zmluve.
Rok s najväčším objemom: 2024, 8 000 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2025 | 2 | 3 300 € |
| 2024 | 1 | 8 000 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy CIMBAL BROTHERS Production
Dátum vzniku CIMBAL BROTHERS Production je 20. 3. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/62927/N
- Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Mestské kultúrne stredisko Levice, hodnota zmluvy 8 000 €. Firma vznikla 20. 3. 2024.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 46 933 € · majetok 21 476 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 27 090 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti CIMBAL BROTHERS Production
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Čistiace a upratovacie služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
CIMBAL BROTHERS Production v odvetví administratívne a kancelárske služby
CIMBAL BROTHERS Production je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 358 závierok), CIMBAL BROTHERS Production má 27 090 €, čo je 65 % mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 2 135 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je CIMBAL BROTHERS Production 542. z 869.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 406 €; 10 % firiem má viac než 392 550 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 694 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 406 € |
| 10 % firiem má viac než | 392 550 € |
| CIMBAL BROTHERS Production | 27 090 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- CIMBAL BROTHERS Production
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby CIMBAL BROTHERS Production s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | CIMBAL BROTHERS Production | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 27 090 € | 42 000 € |
| 2024 | 46 933 € | 39 518 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| CIMBAL BROTHERS Production | 27 090 € |
|---|---|
| medián okresu Nitra | 40 906 € |
| medián kraja | 40 584 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- BUTFIRST s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 68 224 € (2025)
- PM Fin., s.r.o.Dulova Ves · tržby 68 207 € (2025)
- BOND services s.r.o.Pezinok · tržby 68 177 € (2025)
- RUPEMA design s. r. o.Trnava · tržby 68 157 € (2025)
- Kaňuk Aero, s. r. o.Považská Bystrica · tržby 68 149 € (2025)
- Sanimedic s. r. o.Hviezdoslavov · tržby 68 148 € (2025)
- OLYA, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 68 140 € (2021)
- Upversity s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 68 125 € (2025)
- IMPACT s.r.o. KošiceKošice - mestská časť Juh · tržby 68 119 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb CIMBAL BROTHERS Production, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo CIMBAL BROTHERS Production: Veľké Zálužie
CIMBAL BROTHERS Production sídli na adrese Okružná 426/14, 951 35 Veľké Zálužie, okres Nitra. V obci Veľké Zálužie je 679 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 262. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Veľké Zálužie: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›
CIMBAL BROTHERS Production: IČO, sídlo a základné údaje
CIMBAL BROTHERS Production s.r.o. (IČO 56147929) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veľké Zálužie, okres Nitra. Dátum vzniku je 20. 3. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Lívia Reiner. Za rok 2025 sú v závierke tržby 27 090 € a výsledok hospodárenia +2 592 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 20. 3. 2024 |
| Obec | Veľké Zálužie |
| Okres | Okres Nitra |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) CIMBAL BROTHERS Production s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 27 090 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 358 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nitra ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nitra ›
Sieť prepojení firmy CIMBAL BROTHERS Production
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu CIMBAL BROTHERS Production
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu CIMBAL BROTHERS Production
- Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
- Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy390zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 900 €
- Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
- Diery na trhu5odvetví chýba v obci Veľké Zálužietypický nepokrytý dopyt 293 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 257 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 191 zmlúv za 3 roky · 4 701 342 € · naposledy 9. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava759 zmlúv za 3 roky · 35 855 690 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 906 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Veľké Zálužie
HSH spoločnosť s ručením obmedzenýmBIDELNICA s.r.o.SKIPPI Nitra, s.r.o.NIROTECH, s.r.o.Krimar Sped s.r.o.Všetky firmy v obci Veľké Zálužie ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Nitra
NITRAGREEN, s. r. o.TSE Slovakia s. r. o.Logistics - NR, s. r. o.PEOPLE SK, s.r.o. v konkurzeGolem - NR, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.