MKML, s. r. o.
Žilina · Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
20 €tržby 2025−6 842 €strata 2025Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 23. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 409 €
- 25 : tržby 20 €, výsledok hospodárenia -6 842 €
MKML, s. r. o. (IČO 56137320) mala v roku 2025 tržby 20 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ MKML
Podľa Registra právnických osôb koná za MKML 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 23. 9. 2026.
Spoločníci MKML
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Marek Ľupták85,0 %
- Ing. Ivana Peterka Ľuptáková15,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Marek Ľuptákod 27. 8. 2026 | 4 250 € | 85,0 % |
| Ing. Ivana Peterka Ľuptákováod 27. 8. 2026 | 750 € | 15,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok MKML
Za rok 2025 má MKML v závierke tržby 20 €, a výsledok hospodárenia −6 842 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát MKML
Zisk v 0 rokoch, strata v 2 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: −8 251 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −6 842 € |
| 2024 | −1 409 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MKML
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 473 €, vlastné imanie −3 251 € a záväzky 3 724 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 473 € | −3 251 € | 3 724 € |
| 2024 | 3 874 € | 3 591 € | 283 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MKML (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 20 € | −6 842 € | 473 € | −3 251 € | 3 724 € | −6 426 € | −34 210,0 % |
| 2024 | — | −1 409 € | 3 874 € | 3 591 € | 283 € | −1 120 € | — |
Riziko: zaplatí MKML?
Peniaze od štátu: MKML
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy MKML
Dátum vzniku MKML je 22. 3. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/84672/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024majetok 3 874 €
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2122221299 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 20 €.
- Nový spoločník: Ing. Ivana Peterka ĽuptákováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MKML
- Vedenie účtovníctva
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 23. 9. 2026.
MKML v odvetví právne a účtovnícke činnosti
MKML je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 422 € (9 933 závierok), MKML má 20 €, čo je 0 % mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 948 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MKML 365. z 365.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 21 099 €, polovica do 45 422 €, tri štvrtiny do 93 610 €; 10 % firiem má viac než 261 982 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 302 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 21 099 € |
| medián | 45 422 € |
| horný kvartil | 93 610 € |
| 10 % firiem má viac než | 261 982 € |
| MKML | 20 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- MKML
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby MKML s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | MKML | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 20 € | 45 422 € |
| 2024 | — | 42 733 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| MKML | 20 € |
|---|---|
| medián okresu Žilina | 45 380 € |
| medián kraja | 42 493 € |
| medián Slovenska | 45 422 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ViaLivia s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 46 € (2025)
- Ekonomy Service, s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 40 € (2023)
- Momentum s. r. o.Nitra · tržby 38 € (2025)
- Haranč,s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 27 € (2025)
- JASAJ s. r. o.Ivanka pri Dunaji · tržby 19 € (2025)
- EKONOMIK SERVIS, s.r.o.Košice - mestská časť Západ · tržby 14 € (2025)
- PREMIUM GERMAN CARS s.r.o.Komárno · tržby 10 € (2025)
- SALDO PLUS, s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 10 € (2024)
- JM SULA s. r. o.Dolný Kubín · tržby 8 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MKML, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo MKML: Žilina
MKML sídli na adrese Vysokoškolákov 8556/33B, 010 08 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 468 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 947. Na tej istej adrese je zapísaných 434 aktívnych subjektov.
Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›
MKML: IČO, sídlo a základné údaje
MKML, s. r. o. (IČO 56137320) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 22. 3. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Marek Ľupták. Za rok 2025 sú v závierke tržby 20 € a výsledok hospodárenia −6 842 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 23. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 22. 3. 2024 |
| Obec | Žilina |
| Okres | Okres Žilina |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69) MKML, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 20 €, typická firma odvetvia 45 422 € (medián z 9 933 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Právne a účtovnícke činnosti: tržby a mzdy ›Právne a účtovnícke činnosti v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›
Sieť prepojení firmy MKML
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MKML
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MKML
- Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy260zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 300 €
- Výhry konkurentov42firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Žilinatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen1 272 zmlúv za 3 roky · 13 171 097 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.288 zmlúv za 3 roky · 736 983 € · naposledy 28. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas86 zmlúv za 3 roky · 553 117 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 609 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Žilina
Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.20) v okrese Žilina
SELECTION AND CONTROL, s.r.o.Kimbino Green s.r.o.PRETO spol. s r.o.TCH SPACE, s. r. o.MONERE, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.