VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

JEF Audio EU s. r. o.

Bratislava - Petržalka · Ostatné podporné činnosti súvisiace s umeleckou a scénickou tvorbou

5 999 €tržby 2025 ▲ 37 %+5 066 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 17. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

5 999 €tržby 2025 ▲ 37 %
+5 066 €zisk 2025
  1. 24 : tržby 4 373 €, výsledok hospodárenia 3 717 €
  2. 25 : tržby 5 999 €, výsledok hospodárenia 5 066 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

JEF Audio EU s. r. o. (IČO 56133961) mala v roku 2025 tržby 5 999 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci JEF Audio EU

V roku 2025 mala JEF Audio EU priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konateľ JEF Audio EU

Podľa Registra právnických osôb koná za JEF Audio EU 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Spoločník JEF Audio EU

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch JEF Audio EU
Podiely spoločníkov na vkladoch JEF Audio EU Mgr. Simona Fedorcová 100,0 %. Spolu 5 000 €. Mgr. Simona Fedorcová: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Mgr. Simona Fedorcová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Mgr. Simona Fedorcováod 15. 3. 2024 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok JEF Audio EU

Za rok 2025 má JEF Audio EU v závierke tržby 5 999 €, o 37,2 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +5 066 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 5 999 €.

Tržby 20255 999 €▲ +37,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20255 066 €zisk
Majetok (aktíva) 202514 tis. €
Vlastné imanie 202514 tis. €
Záväzky 2025563 €3,9 % majetku
Pridaná hodnota 20255 703 €
Zisková marža 2025+84,4 %medián odvetvia +7,3 %
Súčet výsledkov za 2 roky8 783 €2024 až 2025

Výkaz ziskov a strát JEF Audio EU

Súvaha JEF Audio EU

Všetky čísla zo závierok JEF Audio EU (2 roky)
Čísla zo závierok JEF Audio EU po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20255 999 €5 066 €14 346 €13 783 €563 €5 703 €+84,4 %
20244 373 €3 717 €9 373 €8 717 €656 €4 373 €+85,0 %

Riziko: zaplatí JEF Audio EU?

Peniaze od štátu: JEF Audio EU

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy JEF Audio EU

Dátum vzniku JEF Audio EU je 15. 3. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/177037/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 4 373 € · majetok 9 373 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 5 999 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti JEF Audio EU

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

JEF Audio EU v odvetví umelecké a zábavné činnosti

JEF Audio EU je v registri v odvetví Umelecké a zábavné činnosti (SK NACE 90), činnosť ostatné podporné činnosti súvisiace s umeleckou a scénickou tvorbou. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 34 331 € (1 789 závierok), JEF Audio EU má 5 999 €, čo je 17 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 258 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je JEF Audio EU 106. z 123.

V odvetví v okrese Bratislava V258aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 789Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia34 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+7,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb JEF Audio EU, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Umenie, zábava a rekreácia v okrese Bratislava V ›

Sídlo JEF Audio EU: Bratislava - Petržalka

JEF Audio EU sídli na adrese Turnianska 3099/5, 851 07 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 440 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 563. Na tej istej adrese je zapísaných 10 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Petržalka32 440aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 563aktívnych
V tom istom odvetví258okres Bratislava V
Na tej istej adrese10aktívnych subjektov

Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

JEF Audio EU: IČO, sídlo a základné údaje

JEF Audio EU s. r. o. (IČO 56133961) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 15. 3. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Mgr. Simona Fedorcová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 5 999 € a výsledok hospodárenia +5 066 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné podporné činnosti súvisiace s umeleckou a scénickou tvorbou (SK NACE 9039)
Základné imanie5 000 €
Vznik15. 3. 2024
ObecBratislava - Petržalka
OkresOkres Bratislava V
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví umelecké a zábavné činnosti (SK NACE 90) JEF Audio EU s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 5 999 €, typická firma odvetvia 34 331 € (medián z 1 789 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Umelecké a zábavné činnosti: tržby a mzdy ›Umelecké a zábavné činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›

Sieť prepojení firmy JEF Audio EU

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu JEF Audio EU

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu JEF Audio EU

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 400 €
  • Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
  • Končiace zmluvy65zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
  • Výhry konkurentov36firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 900 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 90.02) v okrese Bratislava V

Nové Hubice, s.r.o.ZEMONT s. r. o.MB-Lights, spol. s r. o.VAVO s.r.o.Sport-point, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk