RB-AZBEST-THERM s. r. o.
Bratislava - Nové Mesto · Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení
101 709 €tržby 2025 ▲ 2 891 %+440 €zisk 2025aktívna 2 roky1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby 3 400 €, výsledok hospodárenia 1 775 €
- 25 : tržby 101 709 €, výsledok hospodárenia 440 €
RB-AZBEST-THERM s. r. o. (IČO 56116179) mala v roku 2025 tržby 101 709 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci RB-AZBEST-THERM
RB-AZBEST-THERM má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 12 961 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ RB-AZBEST-THERM
Podľa Registra právnických osôb koná za RB-AZBEST-THERM 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník RB-AZBEST-THERM
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Róbert Bálint100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Róbert Bálintod 6. 4. 2024 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok RB-AZBEST-THERM
Za rok 2025 má RB-AZBEST-THERM v závierke tržby 101 709 €, o 2 891,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +440 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 101 709 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát RB-AZBEST-THERM
Najvyššie tržby: rok 2025, 101 709 €. Najnižšie: rok 2024, 3 400 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 101 709 € |
| 2024 | 3 400 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 2 215 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 440 € |
| 2024 | 1 775 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- RB-AZBEST-THERM
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,4 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | RB-AZBEST-THERM | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +0,4 % | +4,2 % |
| 2024 | +52,2 % | +3,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha RB-AZBEST-THERM
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 10 481 €, vlastné imanie 5 440 € a záväzky 5 041 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 10 481 € | 5 440 € | 5 041 € |
| 2024 | 6 775 € | 6 775 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok RB-AZBEST-THERM (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 101 709 € | 440 € | 10 481 € | 5 440 € | 5 041 € | 14 565 € | +0,4 % |
| 2024 | 3 400 € | 1 775 € | 6 775 € | 6 775 € | — | 2 115 € | +52,2 % |
Riziko: zaplatí RB-AZBEST-THERM?
RB-AZBEST-THERM a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom RB-AZBEST-THERM v objeme 61 713 €. Najväčší objem je s odberateľom Mesto Žilina v zastúpení ŽILBYT, s.r.o.: 61 713 € v 2 zmluvách.
História firmy RB-AZBEST-THERM
Dátum vzniku RB-AZBEST-THERM je 6. 4. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/177583/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 3 400 € · majetok 6 775 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Mesto Žilina v zastúpení ŽILBYT, s.r.o.. Firma vznikla 6. 4. 2024.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 101 709 €.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122231309
- Najväčšia verejná zmluva: 61 713 €Objednávateľ Mesto Žilina v zastúpení ŽILBYT, s.r.o.. Zmluva o dielo
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti RB-AZBEST-THERM
- Vodoinštalatérstvo a kurenárstvo
- Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - tlakových
- Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
RB-AZBEST-THERM v odvetví špecializované stavebné práce
RB-AZBEST-THERM je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 954 € (14 571 závierok), RB-AZBEST-THERM má 101 709 €, čo je 1,4-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 3 343 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je RB-AZBEST-THERM 307. z 682.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 754 €, polovica do 71 954 €, tri štvrtiny do 269 061 €; 10 % firiem má viac než 853 120 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 766 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 754 € |
| medián | 71 954 € |
| horný kvartil | 269 061 € |
| 10 % firiem má viac než | 853 120 € |
| RB-AZBEST-THERM | 101 709 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- RB-AZBEST-THERM
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby RB-AZBEST-THERM s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | RB-AZBEST-THERM | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 101 709 € | 71 954 € |
| 2024 | 3 400 € | 79 046 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| RB-AZBEST-THERM | 101 709 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 79 623 € |
| medián kraja | 67 817 € |
| medián Slovenska | 71 954 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- OMEGA Electrical s. r. o.Trnava · tržby 239 913 € (2025)
- Izolácie proti vode, s. r. o.Prečín · tržby 239 885 € (2025)
- ELTO PLUS s.r.o.Michalovce · tržby 239 827 € (2025)
- Kaptah s.r.o.Nitra · tržby 239 818 € (2025)
- ZAN Slovakia s. r. o.Liptovský Mikuláš · tržby 239 797 € (2025)
- LARGOFLOOR, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 239 733 € (2025)
- SORTICO - BAU, s. r. o.Košice - mestská časť Juh · tržby 239 551 € (2019)
- ProRoof, s.r.o.Ždiar · tržby 239 515 € (2025)
- Najdek s.r.o.Čadca · tržby 239 339 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb RB-AZBEST-THERM, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo RB-AZBEST-THERM: Bratislava - Nové Mesto
RB-AZBEST-THERM sídli na adrese Račianska 88 B, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 592 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 394. Na tej istej adrese je zapísaných 1 276 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
RB-AZBEST-THERM: IČO, sídlo a základné údaje
RB-AZBEST-THERM s. r. o. (IČO 56116179) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 6. 4. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Ing. Róbert Bálint. Za rok 2025 sú v závierke tržby 101 709 € a výsledok hospodárenia +440 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení (SK NACE 4322) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 6. 4. 2024 |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) RB-AZBEST-THERM s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 101 709 €, typická firma odvetvia 71 954 € (medián z 14 571 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy RB-AZBEST-THERM
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu RB-AZBEST-THERM
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu RB-AZBEST-THERM
- Tendre123súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 969 tis. €
- Granty a dotácie70výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy44zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 37 tis. €
- Výhry konkurentov506firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 197 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny, Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra163 zmlúv za 3 roky · 2 546 001 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.151 zmlúv za 3 roky · 188 115 € · naposledy 29. 9. 2026Stredná odborná škola stavebná86 zmlúv za 3 roky · · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 753 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.22) v okrese Bratislava III
RS technology s. r. o.ABC KLÍMA KOŠICE s. r. o.INSSPOL - inštalačná stavebná spoločnosť s…Systeming, s.r.o.Energoplyn, spol. s r .o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.