MM offer s. r. o. v likvidácii
Bratislava - Rača · Počítačové programovanie
0 €tržby 2026 ▼ 100 %−7 €strata 2026v likvidácii od 13. 1. 2026
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby 3 108 €, výsledok hospodárenia -177 €
- 25 : tržby 155 €, výsledok hospodárenia -377 €
- 26 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -7 €
MM offer s. r. o. v likvidácii (IČO 56115776), sídlo Bratislava - mestská časť Rača, je v registri zapísaná od 7. 3. 2024 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci MM offer s. r. o.
V roku 2026 mala MM offer s. r. o. priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 0 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 € | — |
| 2025 | — | 0 € | — |
| 2024 | — | 0 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2026 (PDF), výkaz 2026 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2026 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2026 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 11. 10. 2026.
Konateľ MM offer s. r. o.
Podľa Registra právnických osôb koná za MM offer s. r. o. 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Spoločník MM offer s. r. o.
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Martin Maslák100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Martin Maslákod 7. 3. 2024 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok MM offer s. r. o.
Za rok 2026 má MM offer s. r. o. v závierke tržby 0 €, o 100,0 % menej než v roku 2025, a výsledok hospodárenia −7 €. Závierky máme za 3 roky (2024 až 2026), najvyššie tržby sú z roku 2024: 3 108 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 12. 1. 2026 je 28 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát MM offer s. r. o.
Najvyššie tržby: rok 2024, 3 108 €. Najnižšie: rok 2026, 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2026 | 0 € |
| 2025 | 155 € |
| 2024 | 3 108 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 3 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: −561 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2026 | −7 € |
| 2025 | −377 € |
| 2024 | −177 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Finančná správa zverejňuje vyrubenú daň z príjmov. Za 2 roky je to spolu 368 €, za obdobie do 12. 1. 2026 28 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Vyrubená daň |
|---|---|
| 2026 | 28 € |
| 2025 | 340 € |
Zdroj: Finančná správa SR, zoznam daňových subjektov s vyrubenou daňou (CC0).
Súvaha MM offer s. r. o.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2026 mala súvaha majetok 5 095 €, vlastné imanie 4 755 € a záväzky 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2026 | 5 095 € | 4 755 € | 340 € |
| 2025 | 5 102 € | 4 762 € | 340 € |
| 2024 | 5 195 € | 4 823 € | 372 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MM offer s. r. o. (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 € | −7 € | 5 095 € | 4 755 € | 340 € | 0 € | — |
| 2025 | 155 € | −377 € | 5 102 € | 4 762 € | 340 € | 72 € | −243,2 % |
| 2024 | 3 108 € | −177 € | 5 195 € | 4 823 € | 372 € | 205 € | −5,7 % |
Riziko: zaplatí MM offer s. r. o.?
Peniaze od štátu: MM offer s. r. o.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy MM offer s. r. o.
Dátum vzniku MM offer s. r. o. je 7. 3. 2024, teda pred 2 rokmi. Skoršie obchodné meno: MM offer s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2024. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/176797/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 3 108 € · majetok 5 195 €
- Zmena obchodného menaPredtým MM offer s. r. o., odvtedy MM offer s. r. o. v likvidácii.
- Zapísaný likvidátor: Martin MaslákLikvidátor
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2026Závierok máme 3, posledné tržby 0 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MM offer s. r. o.
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Čistiace a upratovacie služby
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Výroba krmív a kŕmnych zmesí
- Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
- Zámočníctvo
- Kovoobrábanie
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
MM offer s. r. o. v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo
MM offer s. r. o. je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové programovanie. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 2 255 aktívnych subjektov.
Sídlo MM offer s. r. o.: Bratislava - Rača
MM offer s. r. o. sídli na adrese Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 21 022 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 396. Na tej istej adrese je zapísaných 8 591 aktívnych subjektov.
Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
MM offer s. r. o.: IČO, sídlo a základné údaje
MM offer s. r. o. v likvidácii (IČO 56115776) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 7. 3. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Martin Maslák. Za rok 2026 sú v závierke tržby 0 € a výsledok hospodárenia −7 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Počítačové programovanie (SK NACE 6210) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 7. 3. 2024 |
| Skoršie názvy | MM offer s. r. o. |
| Obec | Bratislava - Rača |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Vyrubená daň z príjmov | 28 € (za obdobie do 12. 1. 2026) |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy MM offer s. r. o.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MM offer s. r. o.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MM offer s. r. o.
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 506 tis. €
- Granty a dotácie67výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy113zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 5 000 €
- Výhry konkurentov70firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 94 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava95 zmlúv za 3 roky · 6 138 304 € · naposledy 16. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.82 zmlúv za 3 roky · 282 253 € · naposledy 29. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas60 zmlúv za 3 roky · 1 988 952 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 3 316 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.01) v okrese Bratislava III
InterWay, a. s.sli.do s. r. o.Innovatrics, s.r.o.Datapac s.r.o.Logamic s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.