VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

RAVEB s. r. o.

Varín · Oprava a údržba motorových vozidiel

6 219 €tržby 2025 ▼ 60 %−1 255 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 3. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

6 219 €tržby 2025 ▼ 60 %
−1 255 €strata 2025
  1. 24 : tržby 15 392 €, výsledok hospodárenia 868 €
  2. 25 : tržby 6 219 €, výsledok hospodárenia -1 255 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

RAVEB s. r. o. (IČO 56113285) mala v roku 2025 tržby 6 219 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci RAVEB

osobné náklady v roku 2025 boli 74 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.

Konateľ RAVEB

Podľa Registra právnických osôb koná za RAVEB 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.

Spoločník RAVEB

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch RAVEB
Podiely spoločníkov na vkladoch RAVEB Rastislav Bobáň 100,0 %. Spolu 5 000 €. Rastislav Bobáň: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Rastislav Bobáň100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Rastislav Bobáňod 6. 3. 2024 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok RAVEB

Za rok 2025 má RAVEB v závierke tržby 6 219 €, o 59,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −1 255 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 15 392 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20256 219 €▼ −59,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−1 255 €strata
Majetok (aktíva) 202515 tis. €
Vlastné imanie 20254 613 €
Záväzky 202510 tis. €69,0 % majetku
Pridaná hodnota 20253 771 €
Zisková marža 2025−20,2 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 2 roky−387 €2024 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát RAVEB

Súvaha RAVEB

Všetky čísla zo závierok RAVEB (2 roky)
Čísla zo závierok RAVEB po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20256 219 €−1 255 €14 870 €4 613 €10 257 €3 771 €−20,2 %
202415 392 €868 €31 282 €5 868 €25 414 €2 681 €+5,6 %

Riziko: zaplatí RAVEB?

Peniaze od štátu: RAVEB

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy RAVEB

Dátum vzniku RAVEB je 6. 3. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/84509/L
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122206592
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 15 392 € · majetok 31 282 €
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 6 219 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti RAVEB

  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.

RAVEB v odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť

RAVEB je v registri v odvetví Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95), činnosť oprava a údržba motorových vozidiel. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 948 € (4 087 závierok), RAVEB má 6 219 €, čo je 10 % mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 526 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je RAVEB 200. z 209.

V odvetví v okrese Žilina526aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 087Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia62 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb RAVEB, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ostatné činnosti v okrese Žilina ›

Sídlo RAVEB: Varín

RAVEB sídli na adrese Záhrady 2056/31, 013 03 Varín, okres Žilina. V obci Varín je 626 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 952. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Varín626aktívnych
Subjektov v okrese Žilina34 952aktívnych
V tom istom odvetví526okres Žilina
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Varín: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›

RAVEB: IČO, sídlo a základné údaje

RAVEB s. r. o. (IČO 56113285) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Varín, okres Žilina. Dátum vzniku je 6. 3. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Rastislav Bobáň. Za rok 2025 sú v závierke tržby 6 219 € a výsledok hospodárenia −1 255 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531)
Základné imanie5 000 €
Vznik6. 3. 2024
ObecVarín
OkresOkres Žilina
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95) RAVEB s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 6 219 €, typická firma odvetvia 61 948 € (medián z 4 087 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť: tržby a mzdy ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›

Sieť prepojení firmy RAVEB

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu RAVEB

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu RAVEB

  • Tendre3súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4,1 mil. €
  • Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 140 tis. €
  • Končiace zmluvy49zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 24 tis. €
  • Výhry konkurentov46firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 600 €
  • Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Varíntypický nepokrytý dopyt 47 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Varín

DOLVAP, s.r.o.AZ CAR, s.r.o.X-Scaffolder, s. r. o.Benneb, s.r.o.TICHÝ, s.r.o.Všetky firmy v obci Varín ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 45.20) v okrese Žilina

MAPE GROUP s.r.o.ADAMPOL SLOVAKIA, s.r.o.Vendetta cars, s.r.o.MaS technik, s. r. o.Auto Auction s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk