Ondo invest s.r.o.
Michalovce · Administratívne a pomocné činnosti
49 578 €tržby 2025 ▲ 107 %+17 335 €zisk 2025aktívna 2 roky1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby 24 000 €, výsledok hospodárenia 3 238 €
- 25 : tržby 49 578 €, výsledok hospodárenia 17 335 €
Ondo invest s.r.o. (IČO 56098456) mala v roku 2025 tržby 49 578 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Ondo invest
Ondo invest má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 14 588 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 14 588 € | — |
| 2024 | — | 11 069 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ Ondo invest
Podľa Registra právnických osôb koná za Ondo invest 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločník Ondo invest
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Ondo invest
Za rok 2025 má Ondo invest v závierke tržby 49 578 €, o 106,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +17 335 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 49 578 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 2 015 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Ondo invest
Najvyššie tržby: rok 2025, 49 578 €. Najnižšie: rok 2024, 24 000 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 49 578 € |
| 2024 | 24 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 20 573 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 17 335 € |
| 2024 | 3 238 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Ondo invest
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +35,0 %, medián odvetvia +8,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Ondo invest | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +35,0 % | +8,4 % |
| 2024 | +13,5 % | +4,9 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Ondo invest
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 51 142 €, vlastné imanie 25 573 € a záväzky 25 569 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 51 142 € | 25 573 € | 25 569 € |
| 2024 | 28 083 € | 8 238 € | 19 845 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Ondo invest (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 49 578 € | 17 335 € | 51 142 € | 25 573 € | 25 569 € | 39 584 € | +35,0 % |
| 2024 | 24 000 € | 3 238 € | 28 083 € | 8 238 € | 19 845 € | 16 091 € | +13,5 % |
Riziko: zaplatí Ondo invest?
Ondo invest a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Ondo invest z roku 2024.
História firmy Ondo invest
Dátum vzniku Ondo invest je 24. 2. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/59013/V
- Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.. Firma vznikla 24. 2. 2024.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 24 000 € · majetok 28 083 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 49 578 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Ondo invest
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
- Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpu nehnuteľností (realitná činnosť)
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Ondo invest v odvetví administratívne a kancelárske služby
Ondo invest je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť administratívne a pomocné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 358 závierok), Ondo invest má 49 578 €, čo je 1,2-násobok mediánu. V okrese Michalovce je v tomto odvetví 580 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Ondo invest 83. z 230.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 406 €; 10 % firiem má viac než 392 550 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 694 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 406 € |
| 10 % firiem má viac než | 392 550 € |
| Ondo invest | 49 578 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Ondo invest
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Ondo invest s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Ondo invest | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 49 578 € | 42 000 € |
| 2024 | 24 000 € | 39 518 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Ondo invest | 49 578 € |
|---|---|
| medián okresu Michalovce | 34 867 € |
| medián kraja | 37 877 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KAPIHAN s.r.o.Topoľčany · tržby 119 356 € (2025)
- GalMedic s. r. o.Šamudovce · tržby 119 341 € (2025)
- DIAMO, s. r. o.Poprad · tržby 119 318 € (2025)
- Boveno s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 119 297 € (2023)
- SKYRID s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 119 284 € (2025)
- PlanTree s. r. o.Kysucký Lieskovec · tržby 119 244 € (2025)
- XYR s. r. o.Žilina · tržby 119 243 € (2025)
- VASCIT s. r. o. v likvidáciiKomárno · tržby 119 206 € (2016)
- Strýco Filip s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 119 201 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Ondo invest, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Ondo invest: Michalovce
Ondo invest sídli na adrese Partizánska 6776/83C, 071 01 Michalovce, okres Michalovce. V obci Michalovce je 6 094 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 12 660. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Michalovce: obyvatelia a dáta ›Okres Michalovce ›Adresár firiem v okrese Michalovce ›
Ondo invest: IČO, sídlo a základné údaje
Ondo invest s.r.o. (IČO 56098456) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Michalovce, okres Michalovce. Dátum vzniku je 24. 2. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Patrik Ondo. Za rok 2025 sú v závierke tržby 49 578 € a výsledok hospodárenia +17 335 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 24. 2. 2024 |
| Obec | Michalovce |
| Okres | Okres Michalovce |
| Vyrubená daň z príjmov | 2 015 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) Ondo invest s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 49 578 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 358 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Michalovce ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Michalovce ›
Sieť prepojení firmy Ondo invest
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Ondo invest
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Ondo invest
- Tendre27súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 145 tis. €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy55zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 800 €
- Výhry konkurentov101firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 600 €
- Diery na trhu11odvetví chýba v meste Michalovcetypický nepokrytý dopyt 630 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.737 zmlúv za 3 roky · 175 797 € · naposledy 29. 7. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny406 zmlúv za 3 roky · 5 791 477 € · naposledy 2. 10. 2026Slovenská inovačná a energetická agentúra*47 zmlúv za 3 roky · 724 260 € · naposledy 21. 9. 2026 Všetkých 879 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Michalovce
BSH Drives and Pumps s.r.o.SYRÁREŇ BEL SLOVENSKO a.s.Unomedical s.r.o.Nemocnica s poliklinikou Štefana Kukuru…Chemkostav, a.s.Všetky firmy v obci Michalovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.11) v okrese Michalovce
SIHOTPARK s. r. o.paint horses, s.r.o.VALBER s.r.o.Mikolux energy solutions s. r. o.VALMID s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.