VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

J.M.V. Solution Slovakia s. r. o.

Bratislava - Rača · Oprava a údržba motorových vozidiel

114 949 €tržby 2025 ▲ 127 %−26 052 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

114 949 €tržby 2025 ▲ 127 %
−26 052 €strata 2025
  1. 24 : tržby 50 725 €, výsledok hospodárenia -107 134 €
  2. 25 : tržby 114 949 €, výsledok hospodárenia -26 052 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

J.M.V. Solution Slovakia s. r. o. (IČO 56090374) mala v roku 2025 tržby 114 949 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci J.M.V. Solution Slovakia

J.M.V. Solution Slovakia má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 19 849 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.

Konateľ J.M.V. Solution Slovakia

Podľa Registra právnických osôb koná za J.M.V. Solution Slovakia 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Spoločník J.M.V. Solution Slovakia

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok J.M.V. Solution Slovakia

Za rok 2025 má J.M.V. Solution Slovakia v závierke tržby 114 949 €, o 126,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −26 052 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 114 949 €.

Tržby 2025115 tis. €▲ +126,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−26 tis. €strata
Majetok (aktíva) 20251,36 mil. €
Vlastné imanie 202544 tis. €
Záväzky 20251,31 mil. €96,8 % majetku
Pridaná hodnota 202557 tis. €
Zisková marža 2025−22,7 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 2 roky−133 tis. €2024 až 2025

Výkaz ziskov a strát J.M.V. Solution Slovakia

Súvaha J.M.V. Solution Slovakia

Všetky čísla zo závierok J.M.V. Solution Slovakia (2 roky)
Čísla zo závierok J.M.V. Solution Slovakia po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025114 949 €−26 052 €1 357 593 €43 814 €1 313 779 €56 508 €−22,7 %
202450 725 €−107 134 €2 062 130 €69 866 €1 992 264 €−80 354 €−211,2 %

Riziko: zaplatí J.M.V. Solution Slovakia?

Peniaze od štátu: J.M.V. Solution Slovakia

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy J.M.V. Solution Slovakia

Dátum vzniku J.M.V. Solution Slovakia je 2. 3. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/176668/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122204084
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 50 725 € · majetok 2 062 130 €
  4. Nový spoločník: Ing. Marcela HalabrínováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 114 949 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti J.M.V. Solution Slovakia

  • Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Vedenie účtovníctva
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

J.M.V. Solution Slovakia v odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť

J.M.V. Solution Slovakia je v registri v odvetví Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95), činnosť oprava a údržba motorových vozidiel. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 948 € (4 087 závierok), J.M.V. Solution Slovakia má 114 949 €, čo je 1,9-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 428 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je J.M.V. Solution Slovakia 104. z 224.

V odvetví v okrese Bratislava III428aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 087Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia62 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb J.M.V. Solution Slovakia, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ostatné činnosti v okrese Bratislava III ›

Sídlo J.M.V. Solution Slovakia: Bratislava - Rača

J.M.V. Solution Slovakia sídli na adrese Kubačova 7536/1A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 20 829 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 46 968. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Rača20 829aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III46 968aktívnych
V tom istom odvetví428okres Bratislava III
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

J.M.V. Solution Slovakia: IČO, sídlo a základné údaje

J.M.V. Solution Slovakia s. r. o. (IČO 56090374) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 2. 3. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Ing. Marcela Halabrínová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 114 949 € a výsledok hospodárenia −26 052 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531)
Základné imanie5 000 €
Vznik2. 3. 2024
ObecBratislava - Rača
OkresOkres Bratislava III
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95) J.M.V. Solution Slovakia s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 114 949 €, typická firma odvetvia 61 948 € (medián z 4 087 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť: tržby a mzdy ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›

Sieť prepojení firmy J.M.V. Solution Slovakia

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu J.M.V. Solution Slovakia

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu J.M.V. Solution Slovakia

  • Tendre3súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4,1 mil. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 140 tis. €
  • Končiace zmluvy49zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 24 tis. €
  • Výhry konkurentov46firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 600 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

NAD-RESS spedit, s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača

PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 45.20) v okrese Bratislava III

AB MOTORS SK s.r.o.XPEL Slovakia s.r.o.Saima Trade Company s.r.o.ARIESTECH, s.r.o.CM Slovakia spol. s r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk