VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

JohanRides s. r. o.

Prešov · Prevádzka športových zariadení

68 671 €tržby 2025 ▲ 30 %+4 040 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

68 671 €tržby 2025 ▲ 30 %
+4 040 €zisk 2025
  1. 24 : tržby 53 000 €, výsledok hospodárenia 2 458 €
  2. 25 : tržby 68 671 €, výsledok hospodárenia 4 040 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

JohanRides s. r. o. (IČO 56081120) mala v roku 2025 tržby 68 671 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci JohanRides

JohanRides má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2024 boli 0 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konatelia JohanRides

Podľa Registra právnických osôb konajú za JohanRides 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Spoločník JohanRides

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch JohanRides
Podiely spoločníkov na vkladoch JohanRides František Johanides 100,0 %. Spolu 5 000 €. František Johanides: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • František Johanides100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
František Johanidesod 23. 2. 2024 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok JohanRides

Za rok 2025 má JohanRides v závierke tržby 68 671 €, o 29,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +4 040 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 68 671 €.

Tržby 202569 tis. €▲ +29,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20254 040 €zisk
Majetok (aktíva) 202524 tis. €
Vlastné imanie 202511 tis. €
Záväzky 202512 tis. €51,6 % majetku
Pridaná hodnota 20255 184 €
Zisková marža 2025+5,9 %medián odvetvia +3,5 %
Súčet výsledkov za 2 roky6 498 €2024 až 2025

Výkaz ziskov a strát JohanRides

Súvaha JohanRides

Všetky čísla zo závierok JohanRides (2 roky)
Čísla zo závierok JohanRides po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202568 671 €4 040 €23 748 €11 498 €12 250 €5 184 €+5,9 %
202453 000 €2 458 €8 130 €7 458 €672 €3 130 €+4,6 %

Riziko: zaplatí JohanRides?

JohanRides a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom JohanRides v objeme 1 233 € z roku 2026. Najväčší objem je s odberateľom Mestská časť Košice - Sídlisko KVP: 1 233 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv1 233 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202625. 3. 2026

História firmy JohanRides

Dátum vzniku JohanRides je 23. 2. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/47466/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 53 000 € · majetok 8 130 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122199728
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 68 671 €.
  5. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Mestská časť Košice - Sídlisko KVP, hodnota zmluvy 1 233 €. Firma vznikla 23. 2. 2024.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti JohanRides

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

JohanRides v odvetví šport, zábava a rekreácia

JohanRides je v registri v odvetví Šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93), činnosť prevádzka športových zariadení. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 19 760 € (4 494 závierok), JohanRides má 68 671 €, čo je 3,5-násobok mediánu. V okrese Prešov je v tomto odvetví 800 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je JohanRides 31. z 137.

V odvetví v okrese Prešov800aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 494Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia20 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+3,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb JohanRides, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Umenie, zábava a rekreácia v okrese Prešov ›

Sídlo JohanRides: Prešov

JohanRides sídli na adrese Východná 2761/17, 080 01 Prešov, okres Prešov. V obci Prešov je 17 919 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 29 243. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Prešov17 919aktívnych
Subjektov v okrese Prešov29 243aktívnych
V tom istom odvetví800okres Prešov
Na tej istej adrese7aktívnych subjektov

Prešov: obyvatelia a dáta ›Okres Prešov ›Adresár firiem v okrese Prešov ›

JohanRides: IČO, sídlo a základné údaje

JohanRides s. r. o. (IČO 56081120) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, okres Prešov. Dátum vzniku je 23. 2. 2024, na trhu je 2 roky a štatutármi sú František Johanides a Patrik Johanides. Za rok 2025 sú v závierke tržby 68 671 € a výsledok hospodárenia +4 040 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePrevádzka športových zariadení (SK NACE 9311)
Základné imanie5 000 €
Vznik23. 2. 2024
ObecPrešov
OkresOkres Prešov
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93) JohanRides s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 68 671 €, typická firma odvetvia 19 760 €, čo je 3,5-násobok mediánu (medián z 4 494 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Prešov ›Šport, zábava a rekreácia: tržby a mzdy ›Šport, zábava a rekreácia v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Prešov ›

Sieť prepojení firmy JohanRides

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu JohanRides

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu JohanRides

  • Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 5 900 €
  • Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
  • Končiace zmluvy203zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 400 €
  • Výhry konkurentov56firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 800 €
  • Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Prešovtypický nepokrytý dopyt 7,1 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

GRANDHYDRODYNAMIC a. s.PJRides s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Prešov

Lear Corporation Seating Slovakia s.r.o.MERKURY SHOP s.r.o.MERKURY MARKET SLOVAKIA, s.r.o.KE Prešov Elektrik, s.r.o.MILK-AGRO, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Prešov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 93.11) v okrese Prešov

ŠOVAR, s.r.o.FUTBAL TATRAN ARÉNA, s.r.o.AQUARUTHENIA, s.r.o.MIČO s. r. o.SPORTxLysa s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk