KRES Br, s.r.o.
Brezno · Balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ
45 832 €tržby 2025 ▼ 5 %−26 542 €strata 2025aktívna 2 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby 48 141 €, výsledok hospodárenia -13 826 €
- 25 : tržby 45 832 €, výsledok hospodárenia -26 542 €
KRES Br, s.r.o. (IČO 56073682) mala v roku 2025 tržby 45 832 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ KRES Br
Podľa Registra právnických osôb koná za KRES Br 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Spoločník KRES Br
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- MUDr. Roman Kič100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| MUDr. Roman Kičod 15. 2. 2024 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok KRES Br
Za rok 2025 má KRES Br v závierke tržby 45 832 €, o 4,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −26 542 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 48 141 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát KRES Br
Najvyššie tržby: rok 2024, 48 141 €. Najnižšie: rok 2025, 45 832 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 45 832 € |
| 2024 | 48 141 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 2 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: −40 368 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −26 542 € |
| 2024 | −13 826 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- KRES Br
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −57,9 %, medián odvetvia +4,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | KRES Br | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −57,9 % | +4,5 % |
| 2024 | −28,7 % | +3,1 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha KRES Br
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 85 111 €, vlastné imanie −368 € a záväzky 85 479 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 85 111 € | −368 € | 85 479 € |
| 2024 | 37 409 € | −8 826 € | 46 235 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok KRES Br (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 45 832 € | −26 542 € | 85 111 € | −368 € | 85 479 € | −21 073 € | −57,9 % |
| 2024 | 48 141 € | −13 826 € | 37 409 € | −8 826 € | 46 235 € | −13 361 € | −28,7 % |
Riziko: zaplatí KRES Br?
Peniaze od štátu: KRES Br
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy KRES Br
Dátum vzniku KRES Br je 15. 2. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/48553/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 48 141 € · majetok 37 409 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 45 832 €.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122178421
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti KRES Br
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Služby súvisiace so skrášľovaním tela
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
KRES Br v odvetví ostatné osobné služby
KRES Br je v registri v odvetví Ostatné osobné služby (SK NACE 96), činnosť balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 29 709 € (4 123 závierok), KRES Br má 45 832 €, čo je 1,5-násobok mediánu. V okrese Brezno je v tomto odvetví 229 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je KRES Br 10. z 30.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 544 €, polovica do 29 709 €, tri štvrtiny do 60 683 €; 10 % firiem má viac než 193 677 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 211 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 544 € |
| medián | 29 709 € |
| horný kvartil | 60 683 € |
| 10 % firiem má viac než | 193 677 € |
| KRES Br | 45 832 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- KRES Br
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby KRES Br s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | KRES Br | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 45 832 € | 29 709 € |
| 2024 | 48 141 € | 28 360 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| KRES Br | 45 832 € |
|---|---|
| medián okresu Brezno | 28 023 € |
| medián kraja | 29 030 € |
| medián Slovenska | 29 709 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Physio-Medical s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 103 600 € (2025)
- Studio Lenja, s.r.o.Zvolen · tržby 103 460 € (2025)
- Q Profesional s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 103 212 € (2025)
- AORATHERAPY s. r. o.Nitra · tržby 102 884 € (2025)
- PelvicFyzio s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 102 389 € (2025)
- Queen AA s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 101 545 € (2025)
- CoccoVita, s. r. o.Nesluša · tržby 101 432 € (2025)
- NAYLAH s.r.o.Košice - mestská časť Myslava · tržby 101 423 € (2025)
- MISTELA, spol. s r. o.Pezinok · tržby 101 142 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb KRES Br, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo KRES Br: Brezno
KRES Br sídli na adrese Nám. M. R. Štefánika 6, 977 01 Brezno, okres Brezno. V obci Brezno je 3 084 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 7 986. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Brezno: obyvatelia a dáta ›Okres Brezno ›Adresár firiem v okrese Brezno ›
KRES Br: IČO, sídlo a základné údaje
KRES Br, s.r.o. (IČO 56073682) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Brezno, okres Brezno. Dátum vzniku je 15. 2. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je MUDr. Roman Kič. Za rok 2025 sú v závierke tržby 45 832 € a výsledok hospodárenia −26 542 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ (SK NACE 9623) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 15. 2. 2024 |
| Obec | Brezno |
| Okres | Okres Brezno |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví ostatné osobné služby (SK NACE 96) KRES Br, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 45 832 €, typická firma odvetvia 29 709 € (medián z 4 123 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Brezno ›Ostatné osobné služby: tržby a mzdy ›Ostatné osobné služby v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Brezno ›
Sieť prepojení firmy KRES Br
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu KRES Br
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu KRES Br
- Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
- Granty a dotácie73výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 118 tis. €
- Končiace zmluvy17zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 600 €
- Výhry konkurentov13firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 101 tis. €
- Diery na trhu15odvetví chýba v meste Breznotypický nepokrytý dopyt 4,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen1 055 zmlúv za 3 roky · 6 971 909 € · naposledy 14. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.404 zmlúv za 3 roky · 33 001 € · naposledy 7. 8. 2026Centrum voľného času Dubnica nad Váhom32 zmlúv za 3 roky · 3 990 € · naposledy 31. 7. 2026 Všetkých 235 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Brezno
Harmanec - Kuvert , spol. s r.o.COOP Jednota Brezno, spotrebné družstvoNemocnica s poliklinikou Brezno, n.o.INVESTPETROL, s.r.o.K - SUPRA, s.r.o.Všetky firmy v obci Brezno ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 96.04) v okrese Brezno
DH Invest, s. r. o.KMS Group s.r.o.Wellipt s.r.o.CHIRO s. r. o.PBB s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.