VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

BraMal Žemberovce, s.r.o.

Žemberovce · Chov iných zvierat

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 15. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk

BraMal Žemberovce, s.r.o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.

na trhu2 roky
zmluvy so štátom0

BraMal Žemberovce, s.r.o. (IČO 56070691), sídlo Žemberovce, je v registri zapísaná od 17. 2. 2024 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konatelia BraMal Žemberovce

Podľa Registra právnických osôb konajú za BraMal Žemberovce 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Spoločníci BraMal Žemberovce

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch BraMal Žemberovce
Podiely spoločníkov na vkladoch BraMal Žemberovce Ing. Pavol Maličkay 50,0 %, RNDr. Ľubica Brašeňová 50,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Pavol Maličkay: 2 500 €, 50,0 %RNDr. Ľubica Brašeňová: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Ing. Pavol Maličkay50,0 %
  • RNDr. Ľubica Brašeňová50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Pavol Maličkayod 17. 2. 2024 2 500 €50,0 %
RNDr. Ľubica Brašeňováod 16. 12. 2025 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok BraMal Žemberovce

Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.

Majetok (aktíva) 20253 750 €
Vlastné imanie 20253 410 €
Záväzky 2025340 €9,1 % majetku
Súčet výsledkov za 2 roky−340 €2024 až 2025

Výkaz ziskov a strát BraMal Žemberovce

Súvaha BraMal Žemberovce

Všetky čísla zo závierok BraMal Žemberovce (2 roky)
Čísla zo závierok BraMal Žemberovce po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−340 €3 750 €3 410 €340 €——
2024—0 €2 500 €2 500 €———

Riziko: zaplatí BraMal Žemberovce?

Peniaze od štátu: BraMal Žemberovce

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy BraMal Žemberovce

Dátum vzniku BraMal Žemberovce je 17. 2. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/62649/N
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024majetok 2 500 €
  3. Nový štatutár: RNDr. Ľubica BrašeňováKonateľ
  4. Nový spoločník: RNDr. Ľubica BrašeňováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti BraMal Žemberovce

  • poľnohospodárstvo – živočíšna výroba
  • poľnohospodárstvo – rastlinná výroba
  • lesníctvo
  • poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

BraMal Žemberovce v odvetví pestovanie plodín a chov zvierat

BraMal Žemberovce je v registri v odvetví Pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01), činnosť chov iných zvierat. V okrese Levice je v tomto odvetví 867 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Levice867aktívnych subjektov

Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Levice ›

Sídlo BraMal Žemberovce: Žemberovce

BraMal Žemberovce sídli na adrese ul. Mjr. Daniela Gondu 476/97, 935 02 Žemberovce, okres Levice. V obci Žemberovce je 151 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 638.

Subjektov v obci Žemberovce151aktívnych
Subjektov v okrese Levice16 638aktívnych
V tom istom odvetví867okres Levice

Žemberovce: obyvatelia a dáta ›Okres Levice ›Adresár firiem v okrese Levice ›

BraMal Žemberovce: IČO, sídlo a základné údaje

BraMal Žemberovce, s.r.o. (IČO 56070691) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žemberovce, okres Levice. Dátum vzniku je 17. 2. 2024, na trhu je 2 roky a štatutármi sú Ing. Pavol Maličkay a RNDr. Ľubica Brašeňová.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieChov iných zvierat (SK NACE 0148)
Základné imanie5 000 € (splatené 3 750 €)
Vznik17. 2. 2024
ObecŽemberovce
OkresOkres Levice
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy BraMal Žemberovce

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu BraMal Žemberovce

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu BraMal Žemberovce

  • Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 969 tis. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 90 tis. €
  • Končiace zmluvy716zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 500 €
  • Výhry konkurentov51firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 68 tis. €
  • Diery na trhu5odvetví chýba v obci Žemberovcetypický nepokrytý dopyt 34 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Pasienkové spoločenstvo Žemberovce -…

Najväčšie firmy v obci Žemberovce

Poľnohospodárske družstvo so sídlom v…2 factors s. r. o.Arbor Dental s. r. o.media effect s. r. o.KOMCARLV, s.r.o.Všetky firmy v obci Žemberovce ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 01.49) v okrese Levice

URSODO spol. s r.o.PERFEKTŠROT s.r.o.SPEED s.r.o.In Nomine Animalis Trust s. r. o.ADNAD s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk