CPI Smart Power Slovakia, s. r. o.
Košice - Sídlisko Ťahanovce · Výstavba obytných a neobytných budov
aktívna 2 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk
CPI Smart Power Slovakia, s. r. o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
CPI Smart Power Slovakia, s. r. o. (IČO 56069359), sídlo Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce, je v registri zapísaná od 20. 2. 2024 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konatelia CPI Smart Power Slovakia
Podľa Registra právnických osôb konajú za CPI Smart Power Slovakia 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločník CPI Smart Power Slovakia
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Czech Property Investments, a.s.100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Czech Property Investments, a.s.od 20. 2. 2024 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok CPI Smart Power Slovakia
Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát CPI Smart Power Slovakia
Zisk v 0 rokoch, strata v 2 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: −9 796 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −4 608 € |
| 2024 | −5 188 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 22. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha CPI Smart Power Slovakia
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 7 280 €, vlastné imanie 804 € a záväzky 6 476 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 7 280 € | 804 € | 6 476 € |
| 2024 | 4 823 € | −188 € | 5 011 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 22. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok CPI Smart Power Slovakia (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −4 608 € | 7 280 € | 804 € | 6 476 € | −1 300 € | — |
| 2024 | — | −5 188 € | 4 823 € | −188 € | 5 011 € | −3 916 € | — |
Riziko: zaplatí CPI Smart Power Slovakia?
CPI Smart Power Slovakia a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom CPI Smart Power Slovakia v objeme 99 234 € z roku 2025. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky: 99 234 € v 1 zmluve.
História firmy CPI Smart Power Slovakia
Dátum vzniku CPI Smart Power Slovakia je 20. 2. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/67603/V
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122185263
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024majetok 4 823 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky, hodnota zmluvy 99 234 €. Firma vznikla 20. 2. 2024.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti CPI Smart Power Slovakia
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Poskytovanie nabíjania elektrických vozidiel
- Prevádzkovanie nabíjacích stojanov pre elektrické vozidlá
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
CPI Smart Power Slovakia v odvetví výstavba budov
CPI Smart Power Slovakia je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. V okrese Košice I je v tomto odvetví 482 aktívnych subjektov.
Sídlo CPI Smart Power Slovakia: Košice - Sídlisko Ťahanovce
CPI Smart Power Slovakia sídli na adrese Magnezitárska 2/B, 040 13 Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce, okres Košice I. V obci Košice - Sídlisko Ťahanovce je 2 418 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 502. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.
Košice - Sídlisko Ťahanovce: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›
CPI Smart Power Slovakia: IČO, sídlo a základné údaje
CPI Smart Power Slovakia, s. r. o. (IČO 56069359) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Sídlisko Ťahanovce, okres Košice I. Dátum vzniku je 20. 2. 2024, na trhu je 2 roky a štatutármi sú Ing. Pavel Měchura a Ing. Zdeněk Havelka.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 20. 2. 2024 |
| Obec | Košice - Sídlisko Ťahanovce |
| Okres | Okres Košice I |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 22. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy CPI Smart Power Slovakia
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu CPI Smart Power Slovakia
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu CPI Smart Power Slovakia
- Tendre111súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy174zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 46 tis. €
- Výhry konkurentov401firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 609 tis. €
- Diery na trhu21odvetví chýba v meste Košice - Sídlisko Ťahanovcetypický nepokrytý dopyt 1,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava828 zmlúv za 3 roky · 17 151 084 € · naposledy 30. 9. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.565 zmlúv za 3 roky · 53 342 987 € · naposledy 12. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.326 zmlúv za 3 roky · 1 032 240 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 902 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
STOP.SHOP. Slovakia s.r.o.GALVÁNIHO 4, s.r.o.CPI Retails THREE, a.s.IPD - International Property Development…SIAG Fachmarktzentren, s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Sídlisko Ťahanovce
HOTCAR s.r.o.NOMIland s.r.o.SENZOR, s.r.o.EGC, s.r.o.DEXTTER s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Sídlisko Ťahanovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Košice I
BlueLink Logistics s. r. o.ALPANEL s.r.o.BLS com. s.r.o.HS HSV s.r.o. v konkurzeHL Build s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.