VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Baustrom s. r. o.

Bratislava - Rača · Výstavba obytných a neobytných budov

63 504 €tržby 2024−5 376 €strata 2024

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 15. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

63 504 €tržby 2024
−5 376 €strata 2024
  1. 24 : tržby 63 504 €, výsledok hospodárenia -5 376 €

Baustrom s. r. o. (IČO 56065086) mala v roku 2024 tržby 63 504 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ Baustrom

Podľa Registra právnických osôb koná za Baustrom 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

Spoločník Baustrom

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Baustrom
Podiely spoločníkov na vkladoch Baustrom Milan Paluga 100,0 %. Spolu 5 000 €. Milan Paluga: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Milan Paluga100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Milan Palugaod 14. 5. 2024 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Baustrom

Za rok 2024 má Baustrom v závierke tržby 63 504 €, a výsledok hospodárenia −5 376 €.

Tržby 202464 tis. €
Výsledok hospodárenia 2024−5 376 €strata
Majetok (aktíva) 20246 324 €
Vlastné imanie 2024−376 €
Záväzky 20246 700 €105,9 % majetku
Pridaná hodnota 2024−5 012 €
Zisková marža 2024−8,5 %medián odvetvia +3,0 %
Všetky čísla zo závierok Baustrom (1 rok)
Čísla zo závierok Baustrom po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202463 504 €−5 376 €6 324 €−376 €6 700 €−5 012 €−8,5 %

Riziko: zaplatí Baustrom?

Peniaze od štátu: Baustrom

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Baustrom

Dátum vzniku Baustrom je 14. 5. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/178519/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 63 504 € · majetok 6 324 €

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Baustrom

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

Baustrom v odvetví výstavba budov

Baustrom je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 55 174 € (9 978 závierok), Baustrom má 63 504 €, čo je 1,2-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 2 368 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Baustrom 342. z 696.

V odvetví v okrese Bratislava III2 368aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 978Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia55 tis. €rok 2024
Medián ziskovej marže+3,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Baustrom, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Bratislava III ›

Sídlo Baustrom: Bratislava - Rača

Baustrom sídli na adrese Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 21 022 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 396. Na tej istej adrese je zapísaných 8 591 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Rača21 022aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III47 396aktívnych
V tom istom odvetví2 368okres Bratislava III
Na tej istej adrese8 591aktívnych subjektov

Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

Baustrom: IČO, sídlo a základné údaje

Baustrom s. r. o. (IČO 56065086) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 14. 5. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Milan Paluga. Za rok 2024 sú v závierke tržby 63 504 € a výsledok hospodárenia −5 376 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100)
Základné imanie5 000 €
Vznik14. 5. 2024
ObecBratislava - Rača
OkresOkres Bratislava III
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) Baustrom s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 63 504 €, typická firma odvetvia 55 174 € (medián z 9 978 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›

Sieť prepojení firmy Baustrom

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Baustrom

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Baustrom

  • Tendre89súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie67výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy174zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 47 tis. €
  • Výhry konkurentov398firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 608 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača

PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Bratislava III

KAMI PROFIT, s.r.o.ise, s.r.o.VI GROUP Verdena, s.r.o.MONIERS GROUP spol. s r.o.PERFEKTMONT, a. s.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk