GAMA BB s. r. o.
Banská Bystrica · Nákladná cestná doprava
44 360 €tržby 2025 ▲ 12 %+8 267 €zisk 2025aktívna 2 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby 39 698 €, výsledok hospodárenia 14 949 €
- 25 : tržby 44 360 €, výsledok hospodárenia 8 267 €
GAMA BB s. r. o. (IČO 56055927) mala v roku 2025 tržby 44 360 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci GAMA BB
V roku 2025 mala GAMA BB priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.
Konateľ GAMA BB
Podľa Registra právnických osôb koná za GAMA BB 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník GAMA BB
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Richard Máčadi100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Richard Máčadiod 8. 2. 2024 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok GAMA BB
Za rok 2025 má GAMA BB v závierke tržby 44 360 €, o 11,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +8 267 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 44 360 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 906 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát GAMA BB
Najvyššie tržby: rok 2025, 44 360 €. Najnižšie: rok 2024, 39 698 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 44 360 € |
| 2024 | 39 698 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 23 216 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 8 267 € |
| 2024 | 14 949 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- GAMA BB
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +18,6 %, medián odvetvia +2,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | GAMA BB | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +18,6 % | +2,8 % |
| 2024 | +37,7 % | +2,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha GAMA BB
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 36 580 €, vlastné imanie 27 741 € a záväzky 8 839 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 36 580 € | 27 741 € | 8 839 € |
| 2024 | 23 927 € | 19 949 € | 3 978 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok GAMA BB (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 44 360 € | 8 267 € | 36 580 € | 27 741 € | 8 839 € | 13 108 € | +18,6 % |
| 2024 | 39 698 € | 14 949 € | 23 927 € | 19 949 € | 3 978 € | 18 627 € | +37,7 % |
Riziko: zaplatí GAMA BB?
Peniaze od štátu: GAMA BB
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy GAMA BB
Dátum vzniku GAMA BB je 8. 2. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/48485/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 39 698 € · majetok 23 927 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122171469
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 44 360 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti GAMA BB
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Čistiace a upratovacie služby
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
GAMA BB v odvetví pozemná doprava
GAMA BB je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49), činnosť nákladná cestná doprava. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 93 647 € (6 933 závierok), GAMA BB má 44 360 €, čo je 47 % mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 525 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je GAMA BB 130. z 213.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 27 960 €, polovica do 93 647 €, tri štvrtiny do 412 029 €; 10 % firiem má viac než 1 495 681 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 812 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 27 960 € |
| medián | 93 647 € |
| horný kvartil | 412 029 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 495 681 € |
| GAMA BB | 44 360 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- GAMA BB
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby GAMA BB s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | GAMA BB | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 44 360 € | 93 647 € |
| 2024 | 39 698 € | 96 345 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| GAMA BB | 44 360 € |
|---|---|
| medián okresu Banská Bystrica | 73 937 € |
| medián kraja | 95 990 € |
| medián Slovenska | 93 647 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Varga and Comp. s.r.o.Povoda · tržby 103 650 € (2025)
- Stahlmont s. r. o.Ľubotín · tržby 103 650 € (2025)
- osobna-preprava s.r.o.Lipany · tržby 103 405 € (2025)
- Zoras, s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 103 395 € (2025)
- G SPEeD, s. r. o.Žilina · tržby 103 265 € (2015)
- PAMI CARGO s.r.o.Šindliar · tržby 103 182 € (2025)
- palddiss s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 103 007 € (2025)
- Prestige Fleet s.r.o.Štúrovo · tržby 102 957 € (2025)
- OC TRANS s.r.o.Cinobaňa · tržby 102 910 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GAMA BB, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo GAMA BB: Banská Bystrica
GAMA BB sídli na adrese Poľná 4081/123, 974 05 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 490 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 828.
Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›
GAMA BB: IČO, sídlo a základné údaje
GAMA BB s. r. o. (IČO 56055927) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 8. 2. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Richard Máčadi. Za rok 2025 sú v závierke tržby 44 360 € a výsledok hospodárenia +8 267 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Nákladná cestná doprava (SK NACE 4941) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 8. 2. 2024 |
| Obec | Banská Bystrica |
| Okres | Okres Banská Bystrica |
| Vyrubená daň z príjmov | 906 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví pozemná doprava (SK NACE 49) GAMA BB s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 44 360 €, typická firma odvetvia 93 647 € (medián z 6 933 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Banská Bystrica ›Pozemná doprava: tržby a mzdy ›Pozemná doprava v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Banská Bystrica ›
Sieť prepojení firmy GAMA BB
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu GAMA BB
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu GAMA BB
- Tendre41súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 198 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
- Končiace zmluvy90zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
- Výhry konkurentov183firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 000 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen364 zmlúv za 3 roky · 3 676 978 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.297 zmlúv za 3 roky · 918 863 € · naposledy 18. 9. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.144 zmlúv za 3 roky · 26 066 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 991 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica
Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Banská Bystrica
ALL - TRANS s.r.o.MH-Sped, s.r.o.MEDICAL LOGISTIC s.r.o.IMC Project s.r.o.Iron Company, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.