BruTo Stav s. r. o.
Cabaj - Čápor · Generálne čistenie budov
30 000 €tržby 2025+3 643 €zisk 2025aktívna 2 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 25 : tržby 30 000 €, výsledok hospodárenia 3 643 €
BruTo Stav s. r. o. (IČO 56053240) mala v roku 2025 tržby 30 000 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ BruTo Stav
Podľa Registra právnických osôb koná za BruTo Stav 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločník BruTo Stav
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Tomáš Brunai100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Tomáš Brunaiod 9. 2. 2024 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok BruTo Stav
Za rok 2025 má BruTo Stav v závierke tržby 30 000 €, a výsledok hospodárenia +3 643 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 405 € podľa Finančnej správy SR.
Súvaha BruTo Stav
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 9 136 €, vlastné imanie 8 643 € a záväzky 493 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 9 136 € | 8 643 € | 493 € |
| 2024 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok BruTo Stav (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 30 000 € | 3 643 € | 9 136 € | 8 643 € | 493 € | 4 200 € | +12,1 % |
| 2024 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí BruTo Stav?
Peniaze od štátu: BruTo Stav
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy BruTo Stav
Dátum vzniku BruTo Stav je 9. 2. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/62579/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024majetok 5 000 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 30 000 €.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122174890
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti BruTo Stav
- Čistiace a upratovacie služby
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
BruTo Stav v odvetví služby pre budovy a úprava krajiny
BruTo Stav je v registri v odvetví Služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81), činnosť generálne čistenie budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 441 € (4 571 závierok), BruTo Stav má 30 000 €, čo je 65 % mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 642 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BruTo Stav 125. z 188.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 19 534 €, polovica do 46 441 €, tri štvrtiny do 122 388 €; 10 % firiem má viac než 387 998 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 647 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 19 534 € |
| medián | 46 441 € |
| horný kvartil | 122 388 € |
| 10 % firiem má viac než | 387 998 € |
| BruTo Stav | 30 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- BruTo Stav
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby BruTo Stav s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | BruTo Stav | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 30 000 € | 46 441 € |
| 2024 | — | 43 149 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| BruTo Stav | 30 000 € |
|---|---|
| medián okresu Nitra | 49 087 € |
| medián kraja | 48 206 € |
| medián Slovenska | 46 441 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- TravnikServis s. r. o.Rovinka · tržby 68 239 € (2025)
- Creative Projects, s.r.o.Lipany · tržby 68 140 € (2025)
- MATESZ M.M.s.r.o.Turňa nad Bodvou · tržby 68 129 € (2025)
- Viliam Vozár ONO, s.r.o.Nitra · tržby 68 017 € (2025)
- SRR, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 67 988 € (2025)
- Záhrada - JM s.r.o.Žilina · tržby 67 950 € (2025)
- ENEST s.r.o.Martin · tržby 67 800 € (2025)
- asima s. r. o.Chorvátsky Grob · tržby 67 725 € (2025)
- BerHo, s.r.o.Ružomberok · tržby 67 653 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BruTo Stav, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo BruTo Stav: Cabaj - Čápor
BruTo Stav sídli na adrese Fraštacká 1100/82, 951 17 Cabaj-Čápor, okres Nitra. V obci Cabaj - Čápor je 565 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 263.
Cabaj - Čápor: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›
BruTo Stav: IČO, sídlo a základné údaje
BruTo Stav s. r. o. (IČO 56053240) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Cabaj - Čápor, okres Nitra. Dátum vzniku je 9. 2. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Tomáš Brunai. Za rok 2025 sú v závierke tržby 30 000 € a výsledok hospodárenia +3 643 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Generálne čistenie budov (SK NACE 8121) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 9. 2. 2024 |
| Obec | Cabaj - Čápor |
| Okres | Okres Nitra |
| Vyrubená daň z príjmov | 405 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81) BruTo Stav s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 30 000 €, typická firma odvetvia 46 441 € (medián z 4 571 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nitra ›Služby pre budovy a úprava krajiny: tržby a mzdy ›Služby pre budovy a úprava krajiny v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nitra ›
Sieť prepojení firmy BruTo Stav
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu BruTo Stav
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu BruTo Stav
- Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2,1 mil. €
- Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 203 tis. €
- Končiace zmluvy84zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 16 tis. €
- Výhry konkurentov83firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 126 tis. €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Cabaj - Čáportypický nepokrytý dopyt 128 tis. €
Najbližší tender zadarmo
Upratovacie službyÚrad pre verejné obstarávanielehota 19. 10. 2026 · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny725 zmlúv za 3 roky · 19 737 054 € · naposledy 5. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.208 zmlúv za 3 roky · 670 885 € · naposledy 23. 9. 2026Mesto Prešov48 zmlúv za 3 roky · 9 858 821 € · naposledy 22. 7. 2026 Všetkých 554 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Cabaj - Čápor
PHARMACARE SLOVAKIA, s.r.o.Euroklíma, s.r.o.JJ Mont s.r.o.HAAS & PARTNERS, s.r.o.MARKAT s.r.o.Všetky firmy v obci Cabaj - Čápor ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 81.21) v okrese Nitra
Balková s.r.o.FOUR FOUR, s.r.o.vitalvela s. r. o.Eco upratujeme, s.r.o.LARA SERVIS, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.