ZSEL s. r. o.
Šaľa · Elektrická inštalácia
8 484 €tržby 2025 ▼ 76 %+3 766 €zisk 2025aktívna 2 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby 35 491 €, výsledok hospodárenia 2 442 €
- 25 : tržby 8 484 €, výsledok hospodárenia 3 766 €
ZSEL s. r. o. (IČO 56048742) mala v roku 2025 tržby 8 484 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci ZSEL
V roku 2025 mala ZSEL priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ ZSEL
Podľa Registra právnických osôb koná za ZSEL 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločník ZSEL
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Tomáš Cagáň100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Tomáš Cagáňod 8. 2. 2024 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ZSEL
Za rok 2025 má ZSEL v závierke tržby 8 484 €, o 76,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 766 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 35 491 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 457 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát ZSEL
Najvyššie tržby: rok 2024, 35 491 €. Najnižšie: rok 2025, 8 484 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 8 484 € |
| 2024 | 35 491 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 6 208 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 3 766 € |
| 2024 | 2 442 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ZSEL
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +44,4 %, medián odvetvia +4,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ZSEL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +44,4 % | +4,3 % |
| 2024 | +6,9 % | +3,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ZSEL
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 7 016 €, vlastné imanie 6 209 € a záväzky 807 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 7 016 € | 6 209 € | 807 € |
| 2024 | 3 036 € | 2 442 € | 594 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ZSEL (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8 484 € | 3 766 € | 7 016 € | 6 209 € | 807 € | 4 334 € | +44,4 % |
| 2024 | 35 491 € | 2 442 € | 3 036 € | 2 442 € | 594 € | 3 056 € | +6,9 % |
Riziko: zaplatí ZSEL?
Peniaze od štátu: ZSEL
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ZSEL
Dátum vzniku ZSEL je 8. 2. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/56051/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 35 491 € · majetok 3 036 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 8 484 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ZSEL
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Vedenie účtovníctva
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Verejné obstarávanie
- Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
ZSEL v odvetví špecializované stavebné práce
ZSEL je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť elektrická inštalácia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 733 € (14 528 závierok), ZSEL má 8 484 €, čo je 12 % mediánu. V okrese Šaľa je v tomto odvetví 1 169 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ZSEL 135. z 145.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 737 €, polovica do 71 733 €, tri štvrtiny do 268 042 €; 10 % firiem má viac než 849 086 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 761 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 737 € |
| medián | 71 733 € |
| horný kvartil | 268 042 € |
| 10 % firiem má viac než | 849 086 € |
| ZSEL | 8 484 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ZSEL
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ZSEL s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ZSEL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 8 484 € | 71 733 € |
| 2024 | 35 491 € | 79 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| ZSEL | 8 484 € |
|---|---|
| medián okresu Šaľa | 76 568 € |
| medián kraja | 68 352 € |
| medián Slovenska | 71 733 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Rekonštrukcie interiérov s. r. o.Rohožník · tržby 19 380 € (2025)
- GLODER s.r.o.Rožňava · tržby 19 377 € (2025)
- OVERD s. r. o.Veľopolie · tržby 19 377 € (2025)
- PROELEKON, s. r. o.Žilina · tržby 19 359 € (2025)
- B&L BAU s. r. o.Veľké Kosihy · tržby 19 343 € (2014)
- SEDRIA, s.r.o.Rimavská Sobota · tržby 19 339 € (2025)
- Flexishurnold s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 19 334 € (2023)
- KOLIČ s. r. o.Handlová · tržby 19 330 € (2025)
- PK Aigner s.r.o.Rabča · tržby 19 327 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ZSEL, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ZSEL: Šaľa
ZSEL sídli na adrese Narcisová 1942/28, 927 05 Šaľa, okres Šaľa. V obci Šaľa je 3 640 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 7 691. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.
Šaľa: obyvatelia a dáta ›Okres Šaľa ›Adresár firiem v okrese Šaľa ›
ZSEL: IČO, sídlo a základné údaje
ZSEL s. r. o. (IČO 56048742) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Šaľa, okres Šaľa. Dátum vzniku je 8. 2. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Tomáš Cagáň. Za rok 2025 sú v závierke tržby 8 484 € a výsledok hospodárenia +3 766 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Elektrická inštalácia (SK NACE 4321) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 8. 2. 2024 |
| Obec | Šaľa |
| Okres | Okres Šaľa |
| Vyrubená daň z príjmov | 457 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) ZSEL s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 8 484 €, typická firma odvetvia 71 733 € (medián z 14 528 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Šaľa ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Šaľa ›
Sieť prepojení firmy ZSEL
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ZSEL
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ZSEL
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 537 tis. €
- Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy86zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 21 tis. €
- Výhry konkurentov64firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 17 tis. €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Šaľatypický nepokrytý dopyt 2,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava214 zmlúv za 3 roky · 2 077 406 € · naposledy 21. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.196 zmlúv za 3 roky · 212 307 € · naposledy 29. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR73 zmlúv za 3 roky · 6 233 493 € · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 1 259 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Elektroinštalácie Cagáň s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Šaľa
Duslo, a.s.IN VEST s.r.o.Shin Heung Precision Slovakia s.r.o.MENERT spol. s r.o.AGRORAMA, s.r.o.Všetky firmy v obci Šaľa ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.21) v okrese Šaľa
CRODEX s.r.o.EL-STRA s.r.o.EL.P.M., s.r.o.Infinity Systems, s.r.o.Royard RS s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.