DAMont.Energy s. r. o.
Kolárovice · Výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n.
712 953 €tržby 2025 ▲ 52 %+98 118 €zisk 2025aktívna 2 roky2 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby 467 637 €, výsledok hospodárenia 15 261 €
- 25 : tržby 712 953 €, výsledok hospodárenia 98 118 €
DAMont.Energy s. r. o. (IČO 56046693) mala v roku 2025 tržby 712 953 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci DAMont.Energy
DAMont.Energy má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 8 089 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 8 089 € | — |
| 2024 | — | 2 812 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ DAMont.Energy
Podľa Registra právnických osôb koná za DAMont.Energy 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločník DAMont.Energy
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Albert Drbúl100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Albert Drbúlod 1. 2. 2024 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok DAMont.Energy
Za rok 2025 má DAMont.Energy v závierke tržby 712 953 €, o 52,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +98 118 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 712 953 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 26 251 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát DAMont.Energy
Najvyššie tržby: rok 2025, 712 953 €. Najnižšie: rok 2024, 467 637 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 712 953 € |
| 2024 | 467 637 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 113 379 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 98 118 € |
| 2024 | 15 261 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- DAMont.Energy
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +13,8 %, medián odvetvia +4,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | DAMont.Energy | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +13,8 % | +4,0 % |
| 2024 | +3,3 % | +3,1 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha DAMont.Energy
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 306 376 €, vlastné imanie 118 379 € a záväzky 187 997 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 306 376 € | 118 379 € | 187 997 € |
| 2024 | 145 796 € | 20 261 € | 125 535 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok DAMont.Energy (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 712 953 € | 98 118 € | 306 376 € | 118 379 € | 187 997 € | 160 210 € | +13,8 % |
| 2024 | 467 637 € | 15 261 € | 145 796 € | 20 261 € | 125 535 € | 26 739 € | +3,3 % |
Riziko: zaplatí DAMont.Energy?
Peniaze od štátu: DAMont.Energy
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy DAMont.Energy
Dátum vzniku DAMont.Energy je 1. 2. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/84190/L
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122167311
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 467 637 € · majetok 145 796 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 712 953 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti DAMont.Energy
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Zámočníctvo
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
DAMont.Energy v odvetví výroba strojov a zariadení
DAMont.Energy je v registri v odvetví Výroba strojov a zariadení (SK NACE 28), činnosť výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 152 212 € (1 316 závierok), DAMont.Energy má 712 953 €, čo je 4,7-násobok mediánu. V okrese Bytča je v tomto odvetví 14 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DAMont.Energy 5. z 10.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 37 407 €, polovica do 152 212 €, tri štvrtiny do 1 199 218 €; 10 % firiem má viac než 7 059 434 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 11 321 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 37 407 € |
| medián | 152 212 € |
| horný kvartil | 1 199 218 € |
| 10 % firiem má viac než | 7 059 434 € |
| DAMont.Energy | 712 953 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- DAMont.Energy
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby DAMont.Energy s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | DAMont.Energy | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 712 953 € | 152 212 € |
| 2024 | 467 637 € | 178 952 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| DAMont.Energy | 712 953 € |
|---|---|
| medián okresu Bytča | 625 443 € |
| medián kraja | 382 286 € |
| medián Slovenska | 152 212 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Cryoniq s.r.o.Nové Zámky · tržby 1 690 232 € (2025)
- TACT, s. r. o.Púchov · tržby 1 684 151 € (2025)
- GAMA MONT s.r.o.Nitra · tržby 1 679 617 € (2025)
- ROLAM s. r. o.Dolný Kubín · tržby 1 675 430 € (2025)
- RAUCH SPEKTRUM s.r.o.Zvolen · tržby 1 669 665 € (2025)
- RVM Systems, a. s.Myjava · tržby 1 663 987 € (2026)
- H.M. Transtech, spol. s r.o.Prešov · tržby 1 660 312 € (2025)
- ORVEX spol. s r.o.Námestovo · tržby 1 616 887 € (2025)
- VÝŤAHY ZEVA spol. s r.o. v konkurzeBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 607 178 € (2024)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DAMont.Energy, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo DAMont.Energy: Kolárovice
DAMont.Energy sídli na adrese Škoruby 980, 013 54 Kolárovice, okres Bytča. V obci Kolárovice je 217 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 4 479. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Kolárovice: obyvatelia a dáta ›Okres Bytča ›Adresár firiem v okrese Bytča ›
DAMont.Energy: IČO, sídlo a základné údaje
DAMont.Energy s. r. o. (IČO 56046693) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kolárovice, okres Bytča. Dátum vzniku je 1. 2. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Albert Drbúl. Za rok 2025 sú v závierke tržby 712 953 € a výsledok hospodárenia +98 118 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n. (SK NACE 2829) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 1. 2. 2024 |
| Obec | Kolárovice |
| Okres | Okres Bytča |
| Vyrubená daň z príjmov | 26 251 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba strojov a zariadení (SK NACE 28) DAMont.Energy s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 712 953 €, typická firma odvetvia 152 212 €, čo je 4,7-násobok mediánu (medián z 1 316 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bytča ›Výroba strojov a zariadení: tržby a mzdy ›Výroba strojov a zariadení v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Bytča ›
Sieť prepojení firmy DAMont.Energy
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu DAMont.Energy
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu DAMont.Energy
- Tendre69súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 209 tis. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
- Končiace zmluvy13zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 600 €
- Výhry konkurentov347firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
- Diery na trhu8odvetví chýba v obci Kolárovicetypický nepokrytý dopyt 143 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava68 zmlúv za 3 roky · 1 132 289 € · naposledy 28. 9. 2026Ministerstvo obrany SR23 zmlúv za 3 roky · 155 410 € · naposledy 9. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.16 zmlúv za 3 roky · 24 303 € · naposledy 22. 9. 2026 Všetkých 228 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Kolárovice
I.P. Instal s. r. o.Dlažby A-Z, s.r.o.EKO KALIBRA, s.r.o.P.P Mont s.r.o.JML TECH, s. r. o.Všetky firmy v obci Kolárovice ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 28.29) v okrese Bytča
ERIKS s.r.o.ASIO-SK, s.r.o.A & M Construction, s.r.o.DEMAAS, s. r. o.AZZA CONSULTING, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.