SPIGEO s. r. o.
Sabinov · Počítačové programovanie
2 030 €tržby 2024+147 €zisk 2024aktívna 2 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby 2 030 €, výsledok hospodárenia 147 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 035 €
SPIGEO s. r. o. (IČO 56045573) mala v roku 2024 tržby 2 030 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci SPIGEO
osobné náklady v roku 2024 boli 990 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2024 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.
Konateľ SPIGEO
Podľa Registra právnických osôb koná za SPIGEO 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločník SPIGEO
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok SPIGEO
Za rok 2024 má SPIGEO v závierke tržby 2 030 €, a výsledok hospodárenia +147 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát SPIGEO
Zisk v 1 roku, strata v 1 roku z 2 roky. Súčet za celé obdobie: −888 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −1 035 € |
| 2024 | 147 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha SPIGEO
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 5 301 €, vlastné imanie 4 112 € a záväzky 1 189 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 5 301 € | 4 112 € | 1 189 € |
| 2024 | 177 € | 147 € | 30 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok SPIGEO (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −1 035 € | 5 301 € | 4 112 € | 1 189 € | −550 € | — |
| 2024 | 2 030 € | 147 € | 177 € | 147 € | 30 € | 1 163 € | +7,2 % |
Riziko: zaplatí SPIGEO?
Peniaze od štátu: SPIGEO
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy SPIGEO
Dátum vzniku SPIGEO je 6. 2. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/47343/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 2 030 € · majetok 177 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti SPIGEO
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Čistiace a upratovacie služby
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno - hospodárskej povahy
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
SPIGEO v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo
SPIGEO je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové programovanie. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 50 067 € (11 506 závierok), SPIGEO má 2 030 €, čo je 4 % mediánu. V okrese Sabinov je v tomto odvetví 106 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SPIGEO 49. z 49.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 19 872 €, polovica do 50 067 €, tri štvrtiny do 108 281 €; 10 % firiem má viac než 352 200 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 170 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 19 872 € |
| medián | 50 067 € |
| horný kvartil | 108 281 € |
| 10 % firiem má viac než | 352 200 € |
| SPIGEO | 2 030 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- SPIGEO
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby SPIGEO s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | SPIGEO | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 53 914 € |
| 2024 | 2 030 € | 50 067 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| SPIGEO | 2 030 € |
|---|---|
| medián okresu Sabinov | 46 495 € |
| medián kraja | 44 985 € |
| medián Slovenska | 50 067 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- NutriHerb s. r. o.Komárno · tržby 4 792 € (2025)
- visitele j. s. a.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 4 788 € (2025)
- MJL Fin s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 4 765 € (2025)
- MoneyMate s. r. o.Nitra · tržby 4 758 € (2025)
- SolidBau, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 4 749 € (2025)
- RiSENSE s. r. o.Štúrovo · tržby 4 742 € (2025)
- MARTUR s. r. o.Rajec · tržby 4 740 € (2025)
- FORENZA IT, s. r. o.Rovinka · tržby 4 740 € (2025)
- Softvér zdola s. r. o.Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves · tržby 4 732 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SPIGEO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo SPIGEO: Sabinov
SPIGEO sídli na adrese Hliník 715/11, 083 01 Sabinov, okres Sabinov. V obci Sabinov je 1 711 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 221. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Sabinov: obyvatelia a dáta ›Okres Sabinov ›Adresár firiem v okrese Sabinov ›
SPIGEO: IČO, sídlo a základné údaje
SPIGEO s. r. o. (IČO 56045573) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Sabinov, okres Sabinov. Dátum vzniku je 6. 2. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Dalibor Špinler. Za rok 2024 sú v závierke tržby 2 030 € a výsledok hospodárenia +147 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Počítačové programovanie (SK NACE 6210) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 6. 2. 2024 |
| Obec | Sabinov |
| Okres | Okres Sabinov |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) SPIGEO s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 2 030 €, typická firma odvetvia 50 067 € (medián z 11 506 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Sabinov ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Sabinov ›
Sieť prepojení firmy SPIGEO
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu SPIGEO
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu SPIGEO
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 506 tis. €
- Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
- Končiace zmluvy114zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 5 000 €
- Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 95 tis. €
- Diery na trhu23odvetví chýba v meste Sabinovtypický nepokrytý dopyt 332 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava95 zmlúv za 3 roky · 6 138 304 € · naposledy 16. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.82 zmlúv za 3 roky · 282 253 € · naposledy 29. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas60 zmlúv za 3 roky · 1 988 952 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 3 317 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
TORSTTEN s.r.o.Šachový klub Sabinov
Najväčšie firmy v obci Sabinov
LC Sabinov a. s.MSK SVK s. r. o.BAPE FOOD trade s.r.o.SANAS, a.s.WEP TRADING a.s.Všetky firmy v obci Sabinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.01) v okrese Sabinov
Lekáreň sv. Martina s. r. o.Cukrár shop, s. r. o.Vantech s. r. o.MSTech Solutions s. r. o.IstoNET s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.