VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Kruela s. r. o.

Banská Bystrica · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

45 449 €tržby 2025 ▲ 23 327 %−8 234 €strata 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

45 449 €tržby 2025 ▲ 23 327 %
−8 234 €strata 2025
  1. 24 : tržby 194 €, výsledok hospodárenia -199 €
  2. 25 : tržby 45 449 €, výsledok hospodárenia -8 234 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Kruela s. r. o. (IČO 56044356) mala v roku 2025 tržby 45 449 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Kruela

V roku 2025 mala Kruela priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 4 847 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.

Konatelia Kruela

Podľa Registra právnických osôb konajú za Kruela 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Spoločníci Kruela

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Kruela
Podiely spoločníkov na vkladoch Kruela Miroslav Vesel 85,0 %, Anna Kruľová 15,0 %. Spolu 5 000 €. Miroslav Vesel: 4 250 €, 85,0 %Anna Kruľová: 750 €, 15,0 %85,0 % najväčší podiel
  • Miroslav Vesel85,0 %
  • Anna Kruľová15,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Miroslav Veselod 1. 2. 2024 4 250 €85,0 %
Anna Kruľováod 1. 2. 2024 750 €15,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Kruela

Za rok 2025 má Kruela v závierke tržby 45 449 €, o 23 327,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −8 234 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 45 449 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202545 tis. €▲ +23 327,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−8 234 €strata
Majetok (aktíva) 20251 886 €
Vlastné imanie 2025−3 433 €
Záväzky 20255 319 €282,0 % majetku
Pridaná hodnota 2025−2 484 €
Zisková marža 2025−18,1 %medián odvetvia +10,2 %
Súčet výsledkov za 2 roky−8 433 €2024 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Kruela

Súvaha Kruela

Všetky čísla zo závierok Kruela (2 roky)
Čísla zo závierok Kruela po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202545 449 €−8 234 €1 886 €−3 433 €5 319 €−2 484 €−18,1 %
2024194 €−199 €5 189 €4 801 €388 €−56 €−102,6 %

Riziko: zaplatí Kruela?

Peniaze od štátu: Kruela

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Kruela

Dátum vzniku Kruela je 1. 2. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024. Na časovej osi je spolu 4 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/48417/S
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 194 € · majetok 5 189 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 45 449 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Kruela

  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Vedenie účtovníctva
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Služby súvisiace so skrášľovaním tela
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
  • Poskytovanie sociálnych služieb
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Prevádzkovanie čistiarne a práčovne
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  • Verejné obstarávanie
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Výroba potravinárskych a škrobových výrobkov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Kruela v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

Kruela je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 749 € (13 615 závierok), Kruela má 45 449 €, čo je 97 % mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 875 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Kruela 223. z 430.

V odvetví v okrese Banská Bystrica875aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou13 615Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia47 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+10,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Kruela, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Banská Bystrica ›

Sídlo Kruela: Banská Bystrica

Kruela sídli na adrese Okružná 1851/4, 974 04 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 488 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 824. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Banská Bystrica19 488aktívnych
Subjektov v okrese Banská Bystrica24 824aktívnych
V tom istom odvetví875okres Banská Bystrica
Na tej istej adrese8aktívnych subjektov

Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›

Kruela: IČO, sídlo a základné údaje

Kruela s. r. o. (IČO 56044356) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 1. 2. 2024, na trhu je 2 roky a štatutármi sú Anna Kruľová a Miroslav Vesel. Za rok 2025 sú v závierke tržby 45 449 € a výsledok hospodárenia −8 234 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Základné imanie5 000 €
Vznik1. 2. 2024
ObecBanská Bystrica
OkresOkres Banská Bystrica
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) Kruela s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 45 449 €, typická firma odvetvia 46 749 € (medián z 13 615 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Banská Bystrica ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Banská Bystrica ›

Sieť prepojení firmy Kruela

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Kruela

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Kruela

  • Tendre45súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 800 €
  • Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy265zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
  • Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Urbárske pozemkové spoločenstvo SkubínECO INVEST BB s.r.o.Poľovnícke združenie Podlavice

Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica

Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Banská Bystrica

STEFE SK, a. s.Sigmatrans s. r. o. „v konkurze“Copler, s. r. o.2&2 COMPANY s.r.o.SGS Holding a.s.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk