Nubedent s.r.o.
Lužianky · Ostatné vzdelávanie i. n.
7 000 €tržby 2025 ▲ 254 %+3 691 €zisk 2025aktívna 2 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby 1 980 €, výsledok hospodárenia -7 902 €
- 25 : tržby 7 000 €, výsledok hospodárenia 3 691 €
Nubedent s.r.o. (IČO 56032501) mala v roku 2025 tržby 7 000 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ Nubedent
Podľa Registra právnických osôb koná za Nubedent 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločník Nubedent
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- MDDr. Daša Molnárová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| MDDr. Daša Molnárováod 20. 2. 2024 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Nubedent
Za rok 2025 má Nubedent v závierke tržby 7 000 €, o 253,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 691 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 7 000 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 410 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Nubedent
Najvyššie tržby: rok 2025, 7 000 €. Najnižšie: rok 2024, 1 980 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 7 000 € |
| 2024 | 1 980 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 1 roku z 2 roky. Súčet za celé obdobie: −4 211 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 3 691 € |
| 2024 | −7 902 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Nubedent
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 21 212 €, vlastné imanie 789 € a záväzky 20 423 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 21 212 € | 789 € | 20 423 € |
| 2024 | 3 234 € | −2 902 € | 6 136 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Nubedent (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 000 € | 3 691 € | 21 212 € | 789 € | 20 423 € | 4 779 € | +52,7 % |
| 2024 | 1 980 € | −7 902 € | 3 234 € | −2 902 € | 6 136 € | −7 590 € | −399,1 % |
Riziko: zaplatí Nubedent?
Peniaze od štátu: Nubedent
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Nubedent
Dátum vzniku Nubedent je 20. 2. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/62656/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 1 980 € · majetok 3 234 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 7 000 €.
- Nový spoločník: MDDr. Daša MolnárováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Nubedent
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi(maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Výroba zdravotníckych pomôcok
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Vedenie účtovníctva
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Čistiace a upratovacie služby
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Prevádzkovanie zariadenia ambulantnej zdravotnej starostlivosti – ambulancia zubného lekárstva
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Nubedent v odvetví vzdelávanie
Nubedent je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť ostatné vzdelávanie i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 40 000 € (4 559 závierok), Nubedent má 7 000 €, čo je 18 % mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 615 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Nubedent 207. z 236.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 883 €, polovica do 40 000 €, tri štvrtiny do 98 884 €; 10 % firiem má viac než 262 576 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 080 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 883 € |
| medián | 40 000 € |
| horný kvartil | 98 884 € |
| 10 % firiem má viac než | 262 576 € |
| Nubedent | 7 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Nubedent
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Nubedent s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Nubedent | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 7 000 € | 40 000 € |
| 2024 | 1 980 € | 36 975 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Nubedent | 7 000 € |
|---|---|
| medián okresu Nitra | 42 735 € |
| medián kraja | 42 178 € |
| medián Slovenska | 40 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Základná škola s materskou školou, Stankovany 330Stankovany · tržby 16 841 € (2013)
- STORYLINE AGENCY s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 16 800 € (2025)
- Základná umelecká škola, Školská 2643, HriňováHriňová · tržby 16 750 € (2013)
- ES-SLOVAKIA, s. r. o.Nedožery-Brezany · tržby 16 740 € (2025)
- AŠ - EKOMIDO s. r. o.Bardejov · tržby 16 724 € (2025)
- Stredná odborná škola technická, Hviezdoslavova 5, RožňavaRožňava · tržby 16 715 € (2013)
- KZ-financie s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 16 704 € (2025)
- ConNet Group, s. r. o.Žilina · tržby 16 689 € (2025)
- PROFI LINGUA, s.r.o.Kováčová · tržby 16 674 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Nubedent, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Nubedent: Lužianky
Nubedent sídli na adrese Jaseňová ulica 1676/62, 951 41 Lužianky, okres Nitra. V obci Lužianky je 557 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 551.
Lužianky: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›
Nubedent: IČO, sídlo a základné údaje
Nubedent s.r.o. (IČO 56032501) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lužianky, okres Nitra. Dátum vzniku je 20. 2. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je MDDr. Daša Molnárová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 7 000 € a výsledok hospodárenia +3 691 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 20. 2. 2024 |
| Obec | Lužianky |
| Okres | Okres Nitra |
| Vyrubená daň z príjmov | 410 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vzdelávanie (SK NACE 85) Nubedent s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 7 000 €, typická firma odvetvia 40 000 € (medián z 4 559 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nitra ›Vzdelávanie: tržby a mzdy ›Vzdelávanie v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nitra ›
Sieť prepojení firmy Nubedent
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Nubedent
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Nubedent
- Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 400 €
- Granty a dotácie75výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
- Končiace zmluvy254zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
- Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Lužiankytypický nepokrytý dopyt 160 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 379 zmlúv za 3 roky · 118 865 € · naposledy 14. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava408 zmlúv za 3 roky · 3 952 590 € · naposledy 9. 10. 2026Regionálny úrad školskej správy v Bratislave203 zmlúv za 3 roky · 184 402 € · naposledy 10. 7. 2026 Všetkých 3 227 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Lužianky
Gestamp Nitra, s. r. o.Teta drogérie SR s. r.o.Solvent SR, spol. s r.o.GU SLOVENSKO, s.r.o.STEEP PLAST Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v obci Lužianky ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.59) v okrese Nitra
BOZP Danny Agency s.r.o.Karcol Dairy Consulting s.r.o.MBA Development Slovakia s. r. o.ABeP, s. r. o.Wowbyme s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.