VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

K&K PE s.r.o.

Bratislava - Petržalka · Skladovanie a uskladňovanie

46 190 €tržby 2025 ▲ 51 %+5 848 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 15. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

46 190 €tržby 2025 ▲ 51 %
+5 848 €zisk 2025
  1. 24 : tržby 30 600 €, výsledok hospodárenia 3 175 €
  2. 25 : tržby 46 190 €, výsledok hospodárenia 5 848 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

K&K PE s.r.o. (IČO 56027028) mala v roku 2025 tržby 46 190 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci K&K PE

V roku 2025 mala K&K PE priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Konatelia K&K PE

Podľa Registra právnických osôb konajú za K&K PE 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Spoločníci K&K PE

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok K&K PE

Za rok 2025 má K&K PE v závierke tržby 46 190 €, o 50,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +5 848 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 46 190 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 780 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202546 tis. €▲ +50,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20255 848 €zisk
Majetok (aktíva) 202516 tis. €
Vlastné imanie 202514 tis. €
Záväzky 20251 543 €9,9 % majetku
Pridaná hodnota 20256 950 €
Zisková marža 2025+12,7 %medián odvetvia +3,4 %
Súčet výsledkov za 2 roky9 023 €2024 až 2025
Vyrubená daň z príjmov780 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát K&K PE

Súvaha K&K PE

Všetky čísla zo závierok K&K PE (2 roky)
Čísla zo závierok K&K PE po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202546 190 €5 848 €15 566 €14 023 €1 543 €6 950 €+12,7 %
202430 600 €3 175 €9 448 €8 175 €1 273 €4 147 €+10,4 %

Riziko: zaplatí K&K PE?

Peniaze od štátu: K&K PE

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy K&K PE

Dátum vzniku K&K PE je 6. 2. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/175886/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 30 600 € · majetok 9 448 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 46 190 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti K&K PE

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Administratívne práce
  • Vedenie účtovníctva
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

K&K PE v odvetví skladovanie a služby v doprave

K&K PE je v registri v odvetví Skladovanie a služby v doprave (SK NACE 52), činnosť skladovanie a uskladňovanie. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 108 843 € (1 828 závierok), K&K PE má 46 190 €, čo je 42 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 325 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je K&K PE 71. z 101.

V odvetví v okrese Bratislava V325aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 828Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia109 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+3,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb K&K PE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Doprava a skladovanie v okrese Bratislava V ›

Sídlo K&K PE: Bratislava - Petržalka

K&K PE sídli na adrese Pajštúnska 1, 851 02 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 435 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 564. Na tej istej adrese je zapísaných 41 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Petržalka32 435aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 564aktívnych
V tom istom odvetví325okres Bratislava V
Na tej istej adrese41aktívnych subjektov

Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

K&K PE: IČO, sídlo a základné údaje

K&K PE s.r.o. (IČO 56027028) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 6. 2. 2024, na trhu je 2 roky a štatutármi sú Ing. Alexandra Krammerová a Ing. Jozef Krammer. Za rok 2025 sú v závierke tržby 46 190 € a výsledok hospodárenia +5 848 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSkladovanie a uskladňovanie (SK NACE 5210)
Základné imanie5 000 €
Vznik6. 2. 2024
ObecBratislava - Petržalka
OkresOkres Bratislava V
Vyrubená daň z príjmov780 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví skladovanie a služby v doprave (SK NACE 52) K&K PE s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 46 190 €, typická firma odvetvia 108 843 € (medián z 1 828 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Skladovanie a služby v doprave: tržby a mzdy ›Skladovanie a služby v doprave v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›

Sieť prepojení firmy K&K PE

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu K&K PE

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu K&K PE

  • Tendre38súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 197 tis. €
  • Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
  • Končiace zmluvy23zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 38 tis. €
  • Výhry konkurentov160firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 700 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

iADVICE, s.r.o.K&K ADVICE s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 52.10) v okrese Bratislava V

EUSDE Slovakia s.r.o.Firmanapredaj 01, s.r.o.MEDECOR Slovensko s. r. o.IronDome s. r. o.GLOTEX s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk