Štatistiky Kompletné dáta o firme

Zuzana Prnová

Aktívny · Pusté Úľany · podniká od 2024 · 2 roky

Čo robí

  • Pedikúra
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
Zobraziť všetky (9) ›

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
Sídlo

Dá sa mu veriť?

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 22. 10. 2026
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 21. 10. 2026

Tržby a zisk

Zuzana Prnová: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká2 roky
zmluvy so štátom0

Zuzana Prnová (IČO 56017600), sídlo Pusté Úľany, je v registri zapísaný od 17. 1. 2024 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 21. 10. 2026).

Financie a závierky Zuzana Prnová

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Riziko: zaplatí Zuzana Prnová?

Peniaze od štátu: Zuzana Prnová

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História Zuzana Prnová

Dátum vzniku Zuzana Prnová je 17. 1. 2024, teda pred 2 rokmi.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 220-40116

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Zuzana Prnová

  • Pedikúra
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Služby súvisiace so skrášľovaním tela
  • Vedenie účtovníctva
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Čistiace a upratovacie služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 10. 2026.

Zuzana Prnová v odvetví ostatné osobné služby

Zuzana Prnová je v registri v odvetví Ostatné osobné služby (SK NACE 96), činnosť skrášľovacie a iné kozmetické služby. V okrese Galanta je v tomto odvetví 599 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Galanta599aktívnych subjektov

Ostatné činnosti v okrese Galanta ›

Miesto podnikania: Pusté Úľany

Zuzana Prnová má miesto podnikania v obci Pusté Úľany, okres Galanta. V obci Pusté Úľany je 265 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 311.

Subjektov v obci Pusté Úľany265aktívnych
Subjektov v okrese Galanta16 311aktívnych
V tom istom odvetví599okres Galanta

Pusté Úľany: obyvatelia a dáta ›Okres Galanta ›Adresár firiem v okrese Galanta ›

Zuzana Prnová: IČO, sídlo a základné údaje

Zuzana Prnová (IČO 56017600) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Pusté Úľany, okres Galanta. Začiatok podnikania je 17. 1. 2024, podniká 2 roky.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Sídlo925 28 Pusté ÚľanyPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetvieSkrášľovacie a iné kozmetické služby (SK NACE 9622)
Vznik17. 1. 2024
ObecPusté Úľany
OkresOkres Galanta
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Pusté Úľany

Van Leeuwen Production Slovakia s. r. o.FLEISCHEXPORT, s.r.o.LogPark, a.s.Sima SK, s. r. o.REMU s.r.o.Všetky firmy v obci Pusté Úľany ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 96.02) v okrese Galanta

ARAS s.r.o.T & T Company s.r.o.Digily, s. r. o.K&V ŠTÝL s.r.o.LUDES spol. s r. o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk